Arama

Kuzenime aşık oldum, açılamıyorum sizce ne yapmalıyım? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Temmuz 2021 Gösterim: 143.998 Cevap: 193
cristiyan baron - avatarı
cristiyan baron
Ziyaretçi
4 Mayıs 2011       Mesaj #11
cristiyan baron - avatarı
Ziyaretçi
kuzenine söyle me direk sevgilisine söyle eyer anlayışlı ise aradan çekilir iyi şanslarMsn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Mayıs 2011       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu duyguyu yaşayan sadece ben olmadığımı görmek çok güzel Msn Happy
Arkadaşlar bende 2 yıldır kuzenime(kız) deliler gibi aşığım ya yarıyılda yada yaz tatilinde gelip gidiyoruz birlikte çok güzel zamanlar geçiriyoruz çoğu kere sordum kendime bu duygu aşk mı hayranlık mı diye ama hayranlık olsaydı 2 yıl sürmezdi dimi Msn Happy dün rüyamda yine onu gördüm pencereden bakıp gülümsüyordu bana aslında konuşurken ona söylemeye çalışıyorum ama utangaç olduğu için cevapları hep karmakarışık
Sponsorlu Bağlantılar
Eğer birgün açılabilirsem oda beni sevdiğini söylerse dünyalar benim olur ama beni kuzeni olarak görürse hayatına hiçbir şekilde müdehale etmem ona karşı hissetdiğim duygu o kdar yoğun ki başka kızlarla istesem çıkarım ama olmuyor yapamıyorum tamamen bağlanmışım ona nerde aşk hikayeleri okusam direk ona uyarlıyorum.Neyse sizi sıkmayayım fazla Msn Happy bana ne tavsiye edersiniz şimdiden teşekkürler...
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Haziran 2011       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR BENİM KUZENİMLE DÜZENLİ BİR İLİŞKİM VAR BENDE SİZ GİBİYDİM 2 AY ÖNCESİNE KADAR ACABA ONLA NASIL KONUŞABİLİRİM? YA BENLE KONUŞMAZSA DİYE ENDİŞELENİRDİM AMA BİRGÜN BİR YAZI OKUDUM BİR YERDE BAKIN O YAZI :

*Binlerce kadın/ Erkek tanırsın...
*onlarca sevgilin/sevdiğin olur...
*oysa sen hep bir kişiye ait olursun...
*Bu Ya ilk'tir Ya da sondur...
*Yıllar sonra gördüğünde bile kalbini ilk günkü gibi heyecanlandıran biri varsa ;
*İşte Odur Senin İçin En Değerlisi, En Önemlisi....
*Onu Seviyormusun?
*-Git Söyle...
*Belki Söyleyecek Bir Yarın Bulamazsın...
*Belki de Söyleyecek Bir "Yar"...
*Belki Birgün ; Dersin...
*Gençlikte Hep Böyle Zannederiz...
*Hatalarımızı Binlerce Kez Telafi Edebileceğimizi,
*Bize Milyonlarca Şans Tanıyacağını Düşünürüz...
*Bir Sabah Uyanırsın "40" Küsür Yaşında Yapayalnız Biri Olarak...
*Geri Dönüşü Yoktur...
*Gençlikte Söyleyemediğin Tek Bir Söz İçin Tüm Hayatını Mahvedersin...
*İşte Bu Yüzden Seviyorsan Git Söyle....
*Kaybedecek Hiç Birşeyin Yok...

İşte Bunu Okuduktan Sonra Konuşmaya karar verdim ve iyiki konuşmuşum şimdi çok mutluyuz ve ALLAH nasip ederse aynı şehirde bir üniversiteye gidip aynı evde kalcaz onu ÇOK SEVİYORUM...Ona hayatımda hayatımda hiç ihanet etmeyeceğim...Arkadaşlarım sokakta kızlara bakarken ben cebimden onun fotoğrafını çıkarıp ona bakıyorum...Onu hayatımın sonuna kadar seveceğim... "İŞTE GERÇEK AŞK BUDUR"
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
NOScar - avatarı
NOScar
Ziyaretçi
6 Haziran 2011       Mesaj #14
NOScar - avatarı
Ziyaretçi
sizinki kardeş sevgisinden başka birşey değil yaşiniz ufak olabilir ama her insanı sevmek aşık olmak değildir örneğin dayısına aşık olan bir yiğen aşk değil hayranlıktır sevgidir. Birine aşık mısın yoksa sadece alışkanliğinmı bunu öğrenmek istiyorsan tamamen onun olmadığına onun veya başkası ile birlikte olduğuna ve butürşeyleri düşünürken sebepsiz yere göz yaşi geliyorsa aşıksındır.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Temmuz 2011       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Deliler gibi aşıgım öyle hayranlık filan değil hani flimlerde izlersınız sevdiği kıza aşık oldugunu söyleyemeyince göz yaşı döker artık benım gözumde yaş kalmadı siz düşünün artık çok pişmanım açılamadıgıma siz siz olun sevdiğiniz biri varsa susmayın korkmayın direk gidin açılın
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Temmuz 2011       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende denedim onsuz yaşamayı ama olmuyor.Çok isterdim başkasına aşık olmayı ama olmuyor halamın kızına aşık oldum bende ve 2.5 yıldır söyleyemiyorum.Onun o yosun gözleri neredeyse bütün gün aklımdan çıkmıyor bilmiyorum napacağımı ama şunu çok iyi biliyorum ben bu kızı seviyorum (: ~
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Ecem1092 - avatarı
Ecem1092
Ziyaretçi
8 Temmuz 2011       Mesaj #17
Ecem1092 - avatarı
Ziyaretçi
Bence sen şunu yap arkadaşım Msn Grin(3-4 kere telefonla konuşan çocuk)
1-Kendinin kilidini aç Msn Grin
2-Cesaretini topla!
3-Ben bir erkeğim korkak değilim dersin içinden (ya da başka bir mekana gidip bağırırsın Msn Grin)
4-Ya da güzel bir yere gidip konuşursunuz Msn Grin(telefondan haber verip)
5-Ona istediğini söle bu senin ve kuzeninin arasında olurr Msn Grin
=İnşallah işe yarar=
NotMsn Grinışarı çıktığnda kuzenine giderken en kısa duayı oku Msn Grin
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2011       Mesaj #18
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Bende denedim onsuz yaşamayı ama olmuyor.Çok isterdim başkasına aşık olmayı ama olmuyor halamın kızına aşık oldum bende ve 2.5 yıldır söyleyemiyorum.Onun o yosun gözleri neredeyse bütün gün aklımdan çıkmıyor bilmiyorum napacağımı ama şunu çok iyi biliyorum ben bu kızı seviyorum (: ~

Halanın kızı demek kendi kız kardeşin demek, elalemden sakınıp koruyup kollayacağın yerde kendin göz koymuşun pes! Başka kızlarla arkadaşlık kurmanı öneririm. Şahsen senin gibi insanların karşı cinsle iletişim sorunu olduğunu düşünüyorum, bu yüzden yakınınızda görüşebildiğiniz konuşabildiğiniz akrabalarınıza aşık oluyorsunuz/olduğunuzu sanıyorsunuz.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Temmuz 2011       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kuzen bizim kitabımızda bir kardeş gibidir yani en iyisi siz başka bir kız arkadaş aramalıssınız. onunla fazla konuşmamalısınız ona iyice baglanmamalısınız.bence o da size kendini yanınızda daha rahat buldugu için sizle konuşuyor ve sizde bunu yanlış anlıyorsunuz yani o nunda bende gönlü var zannediyorsunuz ona şaka gibi söyleseniz benimle evlenmek ister misin gibi konuş eger olur gibi diyorsa yabacak bişe yok onunda gönlü vardır sizdeee::::: TŞK SAYGILAR.....
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2011       Mesaj #20
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
isyankar kral adlı kullanıcıdan alıntı

aynı şey benim başımda da var ben de teyzemin kızını yani kuzenimi seviyorum her gün msj laşıyoruz ama cesaret edip te söyleyemiyorum peki neden cesaret bulamıyorum merak edersiniz
çünkü =) teyze anne yarısıdır bi nevi anne dir ve sen onun kızı veya oğlu ile birlikte olamazsın dinen caiz değildir ve haramdır çünkü o benim kardeşim se sizlerinde kuzuniniz kardeşinizdir Msn Sad keşke kardeş olmasaydık Msn Happy

Siyah mı diyosun Beyaz mı karar ver. Msn Happy
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.