Arama

Kuzenime aşık oldum, açılamıyorum sizce ne yapmalıyım? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Temmuz 2021 Gösterim: 143.973 Cevap: 193
sertan - avatarı
sertan
Ziyaretçi
7 Eylül 2011       Mesaj #41
sertan - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

bende kuzenime aşığım ama ilk o aşık oldu sonra hep ikimiz gezmeye başladık el ele tutuşma falan ama kız almanya da 2 yılda bi gelio napmam gerek ya.çok aşığım

yha bende aynı kuzenime aşıgım ama biz sizden daha ii biz fırsat bulduk mu birbirimizin yanına gidiyoruz o zonguldakta ben trabzonda ama yazın onlar geliyo ben gidiyorum oraya felan işte sen sewgine sahip çık ona hep sewdigini söle bizde senin gibi el ele tutuşuyoruz ve öpüştük bile sakın kuzen sewilir mi die düşünme hemde herkesten daha çok sewiliyo
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2011       Mesaj #42
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
sertan adlı kullanıcıdan alıntı

yha bende aynı kuzenime aşıgım ama biz sizden daha ii biz fırsat bulduk mu birbirimizin yanına gidiyoruz o zonguldakta ben trabzonda ama yazın onlar geliyo ben gidiyorum oraya felan işte sen sewgine sahip çık ona hep sewdigini söle bizde senin gibi el ele tutuşuyoruz ve öpüştük bile sakın kuzen sewilir mi die düşünme hemde herkesten daha çok sewiliyo

Allahtan teyzene filan göz koymamışın Msn Confused Kardeşin sayılır o senin nasıl öpüşebiliyorsunuz. Kendinize uygun sevgili bulamayacak kadar aciz tipler olduğunuza eminim. Birde akıl veriyorsunuz herkesten çok sevilir diye.
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Eylül 2011       Mesaj #43
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende Kıskandırmaya Çalıştım Hemen Kapattı sonra barıştık ama 2 de tirip atıyo siliyo engelliyo napcam bilmiyom bende bastım küfürü şimdi hiç konusmuyoz Msn Grin
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Eylül 2011       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben 17 yaşında bir erkeğim bende şuan böyle birşey yaşıyorum ne yapıcağımızı bilmiyorum 3 ay çıktık ama biz cok daha yakınız birbirimize aynı semtte oturuyoruz 4 ay ayrı kaldık sonra barıştık ama ailemiz sorun çıkarır diye ayrıldık o istedi beni çok sevdiğini söylüyo ama sorunlardan dolayı istemiyo bende onu çok seviyorum peşindenmi gitmeliyim yoksa unutmalımıyım
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Eylül 2011       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende kuzenimle böyle bir şey yaşıyorum ama bizimki biraz farklı sizler kuzenlerinizle uzaksınız ama biz aynı semtte oturuyoruz 3 ay kadar çıktık çok mutluyduk ama bazı orunlardan dolayı ayrıldık aslında sorun ailelerimizdi 3-4 ay ayrı kaldık sonra dayanamadık tekrar barıştık 3 gün sevgiliydik sonra kız arkadaşım yani kuzenim beni çok sevdiğini ama ilerde oluşacak sornlardan bahsetti ben anlamıştım zaten ona beni istiyormusun diye sordum biraz durdu seni çok seviyorum ama istemiyorum dedi sorunlardan dolayı istemediğini anladım ama bişey diyemedim sizce peşinden gitmelimiyim yoksa unutmalımıyım ?
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
17 Eylül 2011       Mesaj #46
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

bende kuzenimle böyle bir şey yaşıyorum ama bizimki biraz farklı sizler kuzenlerinizle uzaksınız ama biz aynı semtte oturuyoruz 3 ay kadar çıktık çok mutluyduk ama bazı orunlardan dolayı ayrıldık aslında sorun ailelerimizdi 3-4 ay ayrı kaldık sonra dayanamadık tekrar barıştık 3 gün sevgiliydik sonra kız arkadaşım yani kuzenim beni çok sevdiğini ama ilerde oluşacak sornlardan bahsetti ben anlamıştım zaten ona beni istiyormusun diye sordum biraz durdu seni çok seviyorum ama istemiyorum dedi sorunlardan dolayı istemediğini anladım ama bişey diyemedim sizce peşinden gitmelimiyim yoksa unutmalımıyım ?

Unutmaya çalışmanız her yönden en mantıklı çözüm olacaktır.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Sen sadece aynasin...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Eylül 2011       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BEYLER aynı sorunu bende yaşıyorum kuzenime deliler gibi aşığım onun için herşeyi yaparım ama ona açılmaktan korkuyorum benden 3yaş büyük benimle birgece yanyana uyumuştuk kendisi sabaha kadar uyumamış kendisi dedi onunla hergün konuşuyorum telefonda mesaj atıyorum ama birtürlü açılamıyorum nolur yardımcı olun onu düşünmekten beynimde yerkalmadı uyurken kalkarken yemek yterken hep onu düşünüyorum hep sabah kalkınca yüzümü yıkamadan mesaj atıyorum kjendisi istanbulda üniversite 1 okuyor bendaha liseye yeni geçtim ama onu deliler gibi seviyorum onun için ölürüm benim sorunuma çağre bulana hertürlü yardımcı olurum
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ekim 2011       Mesaj #48
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Cok zor bisey bu yaa. Bende kuzenime asik oldum. Aramizda 6 ay fark var. Hep mesajlasiyoruz ve bazen birbirimizi ariyoruz. Cok seviyorum onu ve kendi erkek kuzenimden kiskaniyorum onunla konusunca. Herkez kuzenler birbirini (kardes olarak) sever ve kiskanir diyor, ama ben kafamdan cikaramiyom cok seviyom ve onu baska kuzenlerimden daha cok seviyorum. Bence her kuzene gore degisik bu durum ama ben birakmam arkadas bu askin pesini. Baska bir seyi dusunuyorum ve o aklima geliyor
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ekim 2011       Mesaj #49
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
offf off yaa bosver bu cevaplari. Kuzeninle konusmaya devam et zamanla anlar, anlamazsa seni kardes olarak goruyor
Neden obur kuzenlerimden daha cok seviyorum onu ???

=========================================================================== ==============
SuSaDiM SeNiN AsKiNa
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Kasım 2011       Mesaj #50
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kuzenimle çok yakınız ona sarılırken kalbim duruyo sanki ama bilmiyorum o da mı oyle hissediyo bu gerçekten berbat bi duygu cok acı cekiyorummm
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.