Arama

Kuzenime aşık oldum, açılamıyorum sizce ne yapmalıyım? - Sayfa 6

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Temmuz 2021 Gösterim: 143.990 Cevap: 193
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Kasım 2011       Mesaj #51
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kuzenime aşık oldum o da benimle ilgileniyor fakat bibirimize açılamıyoruz.sizce ne yapmalıyımda onu elde etmeliyim gözü hep dışarda...
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2011       Mesaj #52
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

kuzenime aşık oldum o da benimle ilgileniyor fakat bibirimize açılamıyoruz.sizce ne yapmalıyımda onu elde etmeliyim gözü hep dışarda...

Kuzenin aynı zamanda kardeşin sayılır AŞK denilen hissi onunla yaşayamazsın + "onu elde etmeliyim gözü hep dışarda" sözünüz gayet hasta ruhlu olmuş. Allah akıl fikir versin.

Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Kasım 2011       Mesaj #53
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
nolursa olsun hayatta ,imkansız diye bişi yoktur açılın veya kendinize sürekli o senin kuzenin onunla olmaz diye baskı myapın eminim bu işe yaricaktır beni dinleyin Msn Happy
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Red Blood - avatarı
Red Blood
Ziyaretçi
16 Kasım 2011       Mesaj #54
Red Blood - avatarı
Ziyaretçi
Hepiniz içim söylüyorum aynı sorun bendede var ama ben kuzenime değil okul arkadaşıma ve daha dün söyledim ve başardım çok iyi gidiyor onunla çıkıyoruzMsn HappyMsn HappyMsn HappyMsn HappyMsn Happy
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Kratos - avatarı
Kratos
Ziyaretçi
16 Kasım 2011       Mesaj #55
Kratos - avatarı
Ziyaretçi
Kuzeninle çok yakın olduğun için ona olan sevgini aşk sanıyor olabilirsin. Daha önce bir kız arkadaşın olmadıysa bu durumun seni ona bağladığını düşünmek daha mantıklı. Şu an ondan başkasını göremiyorsun ama bir düşün o şu anda başkasıyla birlikte yani seni düşünmüyor ve ne yaparsan ya düşünmeyecek. Sevdiği yada hoşlandığı biri var onu bırakıp seninle birlikte olmayacak. Ha diyelim ayrıldı seninle birlikte oldu gözü dışarda demiştin yani onu senin için bıraktıysa seni de bir başkası için bırakacaktır.Üzgünüm.Msn Sad
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
gvbfb - avatarı
gvbfb
Ziyaretçi
16 Kasım 2011       Mesaj #56
gvbfb - avatarı
Ziyaretçi
ona uygun bir yer bul ve söle
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Kasım 2011       Mesaj #57
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
MERHABA.BENİM KUZENİME FALAN AŞIK OLDUĞUM YOK.AMA KUZENİM BANA AŞIK.O 20 YAŞINDA DÜNYALAR GÜZELİ BİR KIZ BENDE 18 YAŞINDA BİR ERKEĞİM.SÜREKLİ BENİM BOYNUMDAN ÖPÜYOR.YAPMA DİYORUM AMA O DURMAK BİLMİYORUM.AYNAYA BAKIYORUM BOYNUMDA ISIRIK İZİ VAR.NASIL ENGELLEYEBİLİRİM.ASLINDA BOYNUMDAN ÖPÜLMESİ HOŞUMA GİDİYOIR AMA SONUÇTA KUZENİM YANİ...
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Kasım 2011       Mesaj #58
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aşk büyük sevgidir kuzenine büyük sevgi duyman pek ilginç değil
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Aralık 2011       Mesaj #59
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende amcamın oğluna cok cok cok asığım suan askerde ona kız ayarlıyo annesi ama biliyor bnm onu sevdiğimi oda bna inat kızla görüsmek konusmak istio numarasını istedi onu cook seviorum ne yapmalıyım
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2011       Mesaj #60
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

bende amcamın oğluna cok cok cok asığım suan askerde ona kız ayarlıyo annesi ama biliyor bnm onu sevdiğimi oda bna inat kızla görüsmek konusmak istio numarasını istedi onu cook seviorum ne yapmalıyım

"Allah'ım sen bana akıl fikir ihsan eyle Yarabbim" gibisinden bol bol dua etmenizde yarar var.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.