Arama

Kuzenime aşık oldum, açılamıyorum sizce ne yapmalıyım? - Sayfa 8

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Temmuz 2021 Gösterim: 143.489 Cevap: 193
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Mart 2012       Mesaj #71
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bastırılmıyorda bu duygu o surat o yeşil gözleri aklıma geldikçe bırakamıyorum ama saf duygularla hoşlanıyorum ftşmdan ama bir gün konuşucam ciddi şekilde ya hep ya hiç.
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Nisan 2012       Mesaj #72
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Aynı sorun bendede var kuzenim benden 2 yaş küçük ve senede bir kez görüşüyoruz.Önceleri ona sevgili gözüyle bakmıyordum ta ki 3 yıl öncesine kadar.Kuzenimi sevdiğime inandım yada onun beni sevdiğine ne bileyim birbirimize yakın olmamız bazı şeyler yaşamamız beni böyle düşünmeye itti.Hep düşünmüşümdür acaba bu sevgi kardeşlik sevgisi mi yoksa aşk mı?Daha kendi duygularımın ne olduğunu bilmiyordum belki bana en yakın benimle herşeyi uyuşan biri olduğunu anlayınca onla mutlu olacağıma inanmıştım o yüzden 3 sene boyunca takıntı haline getirip bunu aşk sanmıştım bilemiyorum o yüzden zamana bırakmaya karar verdim şuan 19 yaşındayım aradan 4 sene geçmesine rağmen unutulmuyor kendimi bastırmaya çalışıyorum bu aşk değil diye ama olmuyor hiçbir zaman aklımdan çıkmıyor yüzü ve bazı anılarımız.Son senelerde yanına gittiğimde birbirimizle zar zor konuşuyoruz eski samimiyetimiz sıcaklığımız yok gibi geliyor belki de benim unutmak için ondan uzaklasmaya çalıstığım için olabilir tokalaşmıyorum bile o derece oda benim anormalliğimi farkkediyordur bu anormalliğimi ne diye yorumluyor merak ediyorum.Ben uzaklaştıkça oda uzaklaşıyor sonu ne olacak bilmiyorum. ama unutamıyorsun vede baska çaresi kalmıyor insanın . Açılamıyorsun daha doğrusu açılmaktan korkuyorsun, ilerki asamaları düşününce korkuyorsun, toplumsal değerleri silip atamıyorsun akrabalarının ailenin ne diyeceğinden korkuyorsun, karsılıksız mıdır ki diye korkuyorsun. Kısacası açılamıyorsun, unutamıyorsun elinden birsey gelmiyor zamana bırakıyorsun zaman herseyin çözümüymüş gibi... Umarım ilerde mutsuz olmam... Düşüncelerimi/Duygularımı okuduğunuz için teşekkür ediyorum yorumlarınızı bekliyorum...
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Mayıs 2012       Mesaj #73
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bnde kuzenimi seviyorum bn bir kızım ve kimseye yüz vermiyordum onu nasıl bu kadar sevdim ki eğer erkekseniz ve kuzeninizinde sizi sevdiğini düşünüyorsanız bir an bile düşünmeyin açılın bakın bn neler çekiyorum bn başka şehirde o başka şehirde bndan birkaç gün önce anneme teyzemlere(o bnm teyzemin oğlu) gitmek için bileklerimi kesmeye kalktım çünkü deliricek gibiydim onu görmem lazımdı her yerde hayalini görüyordum bncede günümüzü yoğunlaştırmalıyız yada onla daha fazla vakit geçirmeliyiz ama bnm böyle bir şansım yok sizin varsa değerlendirin ama çok seviyorsanız ve başkasına bağlanmaktan korkuyorsanız açılın .....
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
bekirr - avatarı
bekirr
VIP VIP Üye
2 Mayıs 2012       Mesaj #74
bekirr - avatarı
VIP VIP Üye
valla hiç çekinme direkt söyle...binkez öleceğine bir kez ölürsün (soyut anlamda).
ben olsam söylermiydim orasını karıştırmayalım lütfen...
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir E - avatarı
Misafir E
Ziyaretçi
6 Mayıs 2012       Mesaj #75
Misafir E - avatarı
Ziyaretçi
tekrardan merhabalar. Teyzemin kizina acilabilecegimi sanmiyorum. Onunda bana karsi bos olmadigina anlayabilsem konusmayi deneyecegim ayri sehirlerdeyiz seneden seneye gorustugumuzden bana karsi duygularini tam olrak kestiremiyorum. Bazi davranislari oluyor oda seviyor saniyorsun ama emin olamiyorum cunku insan gormek istediklerini gorurmus. Zamana birakmaya devam ilerde karsima baska sevebilecegim biri cikarsa Rabia yi unutabilirim belki. Hayat bu sonucta...
AberYY - avatarı
AberYY
Ziyaretçi
6 Mayıs 2012       Mesaj #76
AberYY - avatarı
Ziyaretçi
töbe de nikah dusmez Msn Happy) zorlama bak yoluna Msn Happy))
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Mayıs 2012       Mesaj #77
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
13 yasında bi kızım ve kuzenim 18 yasında. Onlara falan gidince sürekli onu bekliyorum asırı seviyorum . Bide çok imalı konusuyo ama sevgilisi var . Bide kkuzenim yyani . Napmalıyım nolur söyleyin yoksa kafayı yicem
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Mayıs 2012       Mesaj #78
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende aynı durumdayım kuzenim 17 yaşında benden 3 yaş büyük ve ona deliler gibi aşığım insanların içinde bana pek yakın davranmıyor ama yanlız kaldımızda çok yakınmda oluyor ve benim kafam karıştı belki insanlar yanlış anlmasın diye bana yakın davranmıyordur ben izmirde yaşıyorum o ise malatyada bu yıl oraya taşınacağız ve ne olcak hiç bilmiyorum arkadaşlarım çok olumsuz bakıyor bu işe o senin kuzenin kardeşin diyolar ama bn her gece onu düşünmekden uyamıyorum nerdeyse 10 ay oldu beni unutmuştur hatta bir sevgilisi bile olmuştur diye düşünüyorum sizce ne yapmalıyım nolur yardım edin bana
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Mayıs 2012       Mesaj #79
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende kuzenime aşık oldum
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 0 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Mayıs 2012       Mesaj #80
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaaa arkadaşlar saçmalamayın insan hiç kardeşine aşık olur mu kuzen de öyle bir şey siz kafayı yemişsiniz
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.