Arama

Kuzenime aşık oldum, açılamıyorum sizce ne yapmalıyım? - Sayfa 9

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Temmuz 2021 Gösterim: 143.475 Cevap: 193
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Haziran 2012       Mesaj #81
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar bende kuzenime aşık oldum 14 yaşndayım ama kuzenim 17 yaşnda ama görünüşü 15 ne yapmalıym yardım edin

Senin. Yaşadıklarinin aynısı bende yaşıyorum kuzenim kız 17 yasında 15 gösteriyor lütfen yardım edin nolur
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 0 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Haziran 2012       Mesaj #82
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
herkes aşik olur ama kuzenine aşik olunmas o senin kardeşi sayilir onu akindan sil ve bunu düşünme
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Haziran 2012       Mesaj #83
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kuzenımı çok sevıyorum benden 2 yaş küçük bana abi diyor onun için ne kadar yandığımı bilmiyor sevıyorum onu
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 0 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Temmuz 2012       Mesaj #84
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
beyler konuyu açan bendim bakın tam 2 sene olcak bi ay sonra hala onu seviyorum size delilik gibi gelebilir ama o birisiyle çıkarken onları ayırmayı bile göze aldım ve bunu yapdımda şimdi pişmanda değilim ama onu birisiyle çıkarken hayal bile edemiyorum onla çok sık konuşuyoruz ama cümleleri ''lan''lı felan oluyo yani arkadaşıymışım gibi bana bi yol gösterin beyler lütfen 2 senedir ondan başkasını düşünmedim belki kıskanır diye ona yalandan birisini seviyorum bana yol göster gibisinden şeyler dedim ama etkisi olmadı şu anda facebook'a gelmesini bekliyorum konuşmak için lütfen bana yardımcı olun
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 0 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Temmuz 2012       Mesaj #85
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar benim benden 4 yaş büyük bir kuzenim var ve çok aşırı sosyal gece 1 de ancak eve geliyo yani yüzünü görmek çok zor bir sevgilisi vardı beyza diye ama ayrıldı o kzdan benim bu kuzenime olan duygularımı depreştirdi o ve ailesi altta ben ve ailem üstte yaşıyoruz zaten apartman iki katlı yani bizden başkası yok biz her pazar ve haftaiçi hep görüşürüz o bana çok yakın davranır acaba benim ona olan hislerimi anladıda bana bende seni seviyorum demeyemi çaşlışıyo anlamadım yani bi laf olduğunda hep ben ve kendisini birlikte söylüyo biz ikimiz yaparız diyo ve ben ona çok aşığım ne yapmalıyım bi akıl verin...
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 0 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Temmuz 2012       Mesaj #86
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben de kuzenime aşık oldum ama o benden 6 7 şay daha büyük geçenlerde dügünde dans etmek istedigini söyledi ve ettik aramızda bir elektirik oldugunu hissettim elini tutugumda titremeye başladı ve gözlerini benden kaçırmaya basladı.Sizce ne yapmalıyım? Ve beni sevdiginide sanmıyorumm Msn Sad
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 0 üye beğendi.
Enchunte - avatarı
Enchunte
Ziyaretçi
17 Temmuz 2012       Mesaj #87
Enchunte - avatarı
Ziyaretçi
Kardeş saçmalığın son noktasına gelmişsin Msn Happy İnsan kuzenine aşık olabilir, "aşık olmak" doğaldır ama bu bir kuzense, aşkını yutmalısın. Ona sakın açılma, çünkü %70 ihtimalle reddedilirsin. Kuzenin aklı başında birisi ise, kendi kuzeninin ona aşık olmasının ve kendisine aşkını itiraf etmesinin yanlış bir şey olduğunu anlayacaktır. Yani uzun lafın kısası, aşık olman gayet normal. Bazıları kendi ablasına bile aşık oluyor Msn Happy Ama sonuç olarak, kuzenine aşkını itiraf etmemelisin, ona açılmamalısın. Eğer kuzenine açılırsan; hem reddedilirsin, hem onun gözünden düşersin; hemde reddedilmenin verdiği ızdırapla bir ömür boyu yaşarsın. O yüzden aşkını içine at ve sakın ona açılma. Msn Lipssealed
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 0 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Temmuz 2012       Mesaj #88
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BEN DE KUZENİME ÇOK AMA ÇOK BAĞLANDIM BÜTÜN GÜN BOYU AKLIMDA OLUYR Bİ TÜRLÜ GÖZLERİMİN ÖNÜNDEN GİTMİYOR AŞIK OLMAK GERÇEKTEN ZOR ARKADAŞLARIM DİYORDU Bİ BAĞLANDINMI KARDEŞ ZOR KURTULURSUN AMA BEN KOLAY Bİ Şİ DİYORDUM ZOR VALLA BEN 19 YAŞINDAYIM DA ZOR YARDIM ADEN VAR MI ARKADAŞLAR KAFAYI YEDİM GALİBA ????* MARDİN 47
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 0 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Temmuz 2012       Mesaj #89
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben suan bunu kuzenimle yazıyorum. inan seni seviyorsa bundan büyük bir sevgi yoook bir bagınız var. ve ben hayatımda bu kadar asık oldugumu bilmiyorum kuzenimi baskasıyla düşününce kalbim acıyor deli oluyorum coook büyük ihtimalle seviyor diyosan sole ama az diyorsan uzak dur benim sansım vardı oda beni seviyor ve bazi günler beraber uyuma sansımızda oluyor cok güzel bir duygu bence hemn cesaretini topla ve ona söle... bu arada onu cooook seviyorum yanımda oldugu için deil... bunu ailemede sölemek isterim ama coook zor gerci abim biliyor.. bol sans nasıl bir duygu oldugunu bildigim için dua ediyorum senin için....
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 0 üye beğendi.
zafer can - avatarı
zafer can
Ziyaretçi
25 Temmuz 2012       Mesaj #90
zafer can - avatarı
Ziyaretçi
bence fazla vakit geçirdiğinde ona bağllandın. AŞIK değilsin,sadece çok iyi bir arkadaşın.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.