Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

İlişkiden sonra gelen beyaz sıvı ne anlama gelir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 16 Ağustos 2010 (11:08) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
6359 kez görüntülenmiş, 3 cevap yazılmış ve son mesaj 8 Ocak 2012 (16:55) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 16 Ağustos 2010, 11:08

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
2 aylık evliyim her zaman olmasada ilişkiye girdiğimde su gibi bi sıvı geliyor benden bu bağzen gün içerisindede geliyor. Bi anormallikmi var diye merak ediyorum. Teşekkürler.
Rapor Et
Reklam
Eski 16 Ağustos 2010, 11:41

#2 (link)
Breath
Ziyaretçi
Breath - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

2 aylık evliyim her zaman olmasada ilişkiye girdiğimde su gibi bi sıvı geliyor benden bu bağzen gün içerisindede geliyor. Bi anormallikmi var diye merak ediyorum. Teşekkürler.

Cinsel ilişki esnasında kayganlaşma açısından gereken basit bir sıvı olabileceği gibi mantar ya da enfeksiyon belirtisi de olabilir. Bence vakit kaybetmeden jinekoloğa görünmenizde fayda var.
Rapor Et
Eski 17 Ağustos 2010, 02:22

#3 (link)
Önce Sağlık
biruni - avatarı
kokulu ise, rahimde iltihaplanma olabilir.
Rapor Et
Eski 8 Ocak 2012, 16:55

ilişki sırasında vajinadan gelen beyaz sıvı

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Kız arkadasımla ilişkiye girdiğimiz sıradan prezervatif olmasına rağmen beyaz bi sıvı gördüm vajinada.. önce prezervatifin yırtıldıgını dusundum ama değildi. ne olabilir ?
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.129 saniyede (65.17% PHP - 34.83% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 09:48
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi