Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Katıldığım Turkcell kampanyasını nasıl iptal ederim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 17 Ağustos 2010 (15:32) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
28851 kez görüntülenmiş, 17 cevap yazılmış ve son mesaj 27 Eylül 2014 (13:33) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 2.17  |  Oy Veren: 12      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 17 Ağustos 2010, 15:32

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Ben 10.000 sms yaptım yarın bitiyor bana mesaj geldi tl bulunduğu takdirde kampanya yenilencek die ama ben istemiyoruum nasıl iptal edicem?
Rapor Et
Reklam
Eski 17 Ağustos 2010, 15:51

#2 (link)
Breath
Ziyaretçi
Breath - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Ben 10.000 sms yaptım yarın bitiyor bana mesaj geldi tl bulunduğu takdirde kampanya yenilencek die ama ben istemiyoruum nasıl iptal edicem?
ABONE IPTAL AYLIK yazıp 2222'ye göndererek paketinizi iptal edebilirsiniz.
Rapor Et
Eski 20 Nisan 2011, 17:39

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
3 aylık 5 tl 100 mb internet kampanyasına katıldım ipatali için ne yapmalıyım
Rapor Et
Eski 1 Haziran 2011, 08:39

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benim telefonumda bahar kampanyası var sürekli kontörüm gidiyor bahar kampanyasını nasıl iptal edebilirim istemediğim halde hediyeler geliyor
Rapor Et
Eski 1 Haziran 2011, 10:51

#5 (link)
MsXTeam
Valeria - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

benim telefonumda bahar kampanyası var sürekli kontörüm gidiyor bahar kampanyasını nasıl iptal edebilirim istemediğim halde hediyeler geliyor
Kullandığınız operatörün numaranıza ait web sayfasından online işlemler sayfasına girerek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.Numaranıza ait web sayfanız yoksa kullandığınız operatörün web sayfasından numaranızla şifre alabilir ,giriş yapıp işlemlerinizi yapabilirsiniz.Ya da müşteri hizmetlerini arayarak sorununuzu çözebilirsiniz.
Rapor Et
Eski 31 Ekim 2011, 14:26

#6 (link)
ticese
Ziyaretçi
ticese - avatarı
merhaba az önce turkcell hazır kartıma kampanyalı yaptım 10 tl ya haftalık nar hiç kullnmadım iptal etmek istiyorum nasıl iptal edebilirim... teşekkürler
Rapor Et
Eski 7 Kasım 2011, 17:27

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
turksell gncplus'u nasıl iptal edebilirim?
Rapor Et
Eski 6 Şubat 2012, 22:38

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ses paketi,ni nasıl iptal edecem bu konuda bilgilendirirmisiniz .hiç abone olmadıgım halde beni neden kanpanyalara dahil ettikleride ayrı bir mumamma tabi :.....?
Rapor Et
Eski 12 Şubat 2012, 19:26

konus kazana abone oldum iptal etmek için ne yapmam gerekiyo

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
konus kazana abone oldum iptal edemiyorum ne yapmam gerekiyo
Rapor Et
Eski 7 Mart 2013, 22:23

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
İPTAL 10.000 SMS YAZIP 2222 YE GÖNDER
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.274 saniyede (83.09% PHP - 16.91% MySQL) 15 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 05:22
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi