Arama

AÖF için formasyon alma şartları nelerdir? - Sayfa 2

Güncelleme: 27 Ekim 2015 Gösterim: 38.111 Cevap: 16
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Nisan 2012       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb arkadaşlar ben aof sosyoloji bölümü 2.sınıf öğrencisiyim okul bittikten sonra formasyon alabilir miyimbeni aydınlatırsanız sevinirim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Nisan 2012       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
agaalar ben meslekı acık lise ogrencıyım sınavda rahıtsızlandım 135 puan aldımm agalar acıktan okuyabılırmıyımmmm normalde meslek yuksek okuluna sınavsız gecme hakkım var ama acık ıstoııyorum sartlar nelerdır
Sponsorlu Bağlantılar
felsefe - avatarı
felsefe
Ziyaretçi
15 Aralık 2013       Mesaj #13
felsefe - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben aöf felsefe 3. sınıf öğrencisiyim. felsefe okumayı seviyorum. derslerim ve sınavlarımda çok güzel. ortalamam 3 yıldır hep 3.58 yada 3.56 arasında oluyor. bence önemli olan okul dan mezun olup diplomanızı elinize almanız. diploma aldıktan sonra formasyon olmadanda öğretmenlik yapılabilir. çünkü eğitim kurumlarında öğretmen açıklığı olunca formasyonuna bile bakmazlar. ama tabi kadrolu değil sözleşmeli çalışırız. arkadaşlar bende çooook istyorum formasyon almak ve öğretmenlik yapmak. hapinize başarılar diliyorummm....
felsefe - avatarı
felsefe
Ziyaretçi
15 Aralık 2013       Mesaj #14
felsefe - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar. bende felsefe 3.sınıf öğrencisiyim. ve felsefe okuduğum için çok mutluyum. genelde not ortalamam 3.58 ile 3.56 arasında oluyor hep. bende formasyon almak çok istiyorum. ama şunu da sizlere belirtmek istiyorum. formasyon almadan da öğretmenlik yapılabiliyor. ama kadrolu değil sözleşmeli yapılır. yeter ki okullarda öğretmen açıklığı olsun. bu durumu unutmayın. bende felsefeyi bitirince öğretmen olmak istiyorum arkadaşlar. sizlere başarılar diliyorum...
açık öğretimli - avatarı
açık öğretimli
Ziyaretçi
21 Aralık 2014       Mesaj #15
açık öğretimli - avatarı
Ziyaretçi
Çok okumuş herhalde bu arkadaş.'Atanacak öğretmenler var' diyorsunuz peki size soruyorum..,hangi bölüm veya branşlarda kapıda bekleme var acaba?Neye göre ve kime göre?hayır size göreyse ne mezunusunuz acaba?istatistiği mesleğinize dayanarak mi yapıyorsunuz?işte bu sorumdan anladıysanız eğer,size ve sizin gibi düşünenlerin haddi değil açık öğretimi yargılamak.Nice cevherler okuyup mezun oluyor ve güzel yerlere ulaşıyorlar.Eminim bir açıktan okuyan öğrencinin ortalaması sizinkinden yüksektir.Bu arada başarılı olup azimli çalışan hiç kimse yerinde saymaz her zaman hedefine ulaşır ve fazlasını alır 'nazar etme ne olur çalış senin de olur'.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Mart 2015       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Aöf Edebiyat son sınıf öğrencisi ym nasıl formasyon alırım Yada almama gerek varmı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ekim 2015       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben açıköğretim konaklama okuyorum formasyon alabilirmiyim