Arama

Metin2 oyununda çalınan çarımı nasıl geri alabilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 1 Eylül 2012 Gösterim: 10.037 Cevap: 6
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ağustos 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam ben hakan 3 ay önce abim bilgisayarımızı format attırmaya götürdü ama eve geldiğinde metin2 olympos taki carıma giremedim ASiRUH06 carımın ismi abim msn adresinin şifresini unutmuş o yüzden carıma giremiyorum yardımcı ola bilirmisiniz isterseniz skileride veririm ama şimdi söylemem doğru olmayacağını düşündüğüm için yazmadım yardımınızı bekliyorum şimdiden sağolun......
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
İLK OLARAK YENİ MSN AÇ SONRA AMA YENİ SONRA O CHARI ŞİFREMİ UNUTTUM YAP SONRA DEĞİŞTİR HESAP BİLGİLERİME GİR ORDA YENİ AÇTIĞIN MSNYE GEÇİR.(OLMUYOSA YENİ AÇ METİN 2, HİLE İNDİR NAPALIM):D
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Şubat 2011       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
İLK OLARAK YENİ MSN AÇ SONRA AMA YENİ SONRA O CHARI ŞİFREMİ UNUTTUM YAP SONRA DEĞİŞTİR HESAP BİLGİLERİME GİR ORDA YENİ AÇTIĞIN MSNYE GEÇİR.(OLMUYOSA YENİ AÇ METİN 2, HİLE İNDİR NAPALIM)Msn Grin
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Nisan 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben oyundaki adım ile Megasx çharıma giriyordum ve sonra oyunu kapattım.açınca çharım ın ID ını ve ŞİFRE sini yazdım.'hesap ismi veya şifre yanlış' diyor.doguya has da da siralamada Megasx yazıyorum yine 'aradıgınız karakter bulunamadı'diyor.acaba şimdi nasıl çharım a girebilirim.destek brimine de de char ınız geri verilecek diyor.2gun bekldim.ama yine aynı şey oluyor.yardım edeceginizi umuyorum.sizlere smdiden tsk...!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Şubat 2012       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkdaşlar ben bir siteye girdim çarım ile mns şifresi istriyordu bende verdim sonra dedi başarılı dedi bnde çarıma grimemdim bvan yada kullannan yoq hayalda aynı lwl hiçkimse giripi çıkmadıda o yüzden bana biraz yardım edinde çarım ile mnsnemi kutaralım ltyfen bana biraz yardım edin bana yardım edin ALLAH ONUN TUTTUĞUNU ALTINetsin ltfen bana bir link atın nerde labilrim kim kutarrısa ona o servırda 20m + 31ortlu dolu ona bedava verçem söz
KinqofTheDewil - avatarı
KinqofTheDewil
Ziyaretçi
23 Şubat 2012       Mesaj #5
KinqofTheDewil - avatarı
Ziyaretçi
Bazı online oyunların sitesinde destek bölümü var ordan ticket atabilirsin sana çok yardımcı olurlar saat kaçta hanqi tarihde hanqi site olduqunu biliyorsan bunların hepsini yaz qenel adı ticket diye qeçer ben bu şekilde çoqu itemimi çarımı qeri aldım ama benim oynadıqım oyun knight online dı... Metin 2 de de ticket sistemi var biraz araştırırsan bulursun
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 5 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Mayıs 2012       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkdaşlar ben bir siteye girdim çarım ile mns şifresi istriyordu bende verdim sonra dedi başarılı dedi bnde çarıma grimemdim bvan yada kullannan yoq hayalda aynı lwl hiçkimse giripi çıkmadıda o yüzden bana biraz yardım edinde çarım ile mnsnemi kutaralım ltyfen bana biraz yardım edin bana yardım edin ALLAH ONUN TUTTUĞUNU ALTINetsin ltfen bana bir link atın nerde labilrim kim kutarrısa ona o servırda 20m + 31ortlu dolu ona bedava verçem söz

metin2 çar şimdi tmm benim çar çalındı 32 lw di hepsi +9 du ama bende msn me girip şifremi deyiştimişler ve e postamı yazıyom yanlış diyo onu nasıl yapabilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Eylül 2012       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
beyler asiruh öncelikle sana bu msajımı okuyorsan cevap yaz çünkü önemli açıklama yapcam bende olmpos da oynuyorum [gdghdfg]ism biraz bota benziyor ama olsun 73 de çalındı 66 da ilk grandı maçıldı g.b benimde çarım açlındı ilk oyun çok kötü günler geçridm peşine düşmedim sonra gidip alıyım dedim ticket attım saolsun gm ler ticket sistemin degiştimiş bende nasıl kullanacağımı bilmiyorum ticket atıyorum ama cevaplarına bakamıyorum üzerinde 1 ay 2 ay geçti nasıl olduysa yeni sistemi ögrendim mesajlara baktım ticket sistemine çarın en son giriş tarihin yazdım üzerinde 1 2ay geçmişti gm lerden aldıgım cevap şu 30gün geçtigi için bişey yapamıyoruz şimdi küfür etmek istemiyorum gm bozuntusu şahıslara ayasaofyada bir çar budlum 66 lvl gece saat 03:00dı katta kasıyordum o gece 70 yapcaktım hileyide açmıştım elbet gm lere inat [GM]Hecil denilen gm bozuntusu karşıam çıktı hesabı bnaldı orda konuştuk bana diyorki biz bu işi gönüllü yapıyoruz Msn Grin ne kdar komik degilmi gönüllü beyler inkar etmeyin herekz biliyor zamanın gm lerin rüşvet aldıgını rüşvet konusunda açını o konuda araştıram yapcagız diyor *** yaprsınız işinize gelen şeye araştıma yaparsı nyani işin sonudna para varsa ama baktılar tın yok bir si k yapmzlar bizm serverde sarı bayrakta zamnaın esaret lonca lideri isinmi vermek istmeiyorum çarı banldnı 1000tl açtırdı şuan olymposun 98 vldeki ilk sıralamdan buluan şahıs ismine benzer 2 kiş ivar hangsi oldugundan emin degilim ama büyük ihitmall budur çarı 5kez ban yedi açtırdı yani gm ler böyle zengin *** lerini bulmuşlar senin benim gibi garibanlara önem verirlrmi? ben pc analyan uzman biri bulmaya çalşıamcam kendi çarımı şifresi kırabilmek için Msn Grin birde yuakrdıda çarımı açlıdnktan sonra sıralmdan gözükmüyor diyen arkdaşıam ilk beinkide öyle oldu ama 4 5 ay içide geri sıralamya oturdu [notMsn Inlove4yıl emek verdim 4dk çalın buysa dünyanı nadaleti ***** ben böyle adletin küfürler için kusra bakmyın kayış koptu ne yaptıgım ıbilmiyorum