Arama

Sicil numarası nasıl öğrenilir?

Güncelleme: 17 Ağustos 2015 Gösterim: 27.870 Cevap: 10
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ağustos 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kyk başvurusu yapacağım babamın sicil no istiyorlar bulamıyorum nasıl öğrenebilirim aceba
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
24 Ağustos 2010       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

kyk başvurusu yapacağım babamın sicil no istiyorlar bulamıyorum nasıl öğrenebilirim aceba

http://app.sgk.gov.tr/SigortaliHizmet/amp/sicilSor
verilen linki inceleyiniz
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ocak 2012       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bababın sicil numarasını nasıl öğrenebiliriz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Mayıs 2012       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
vergi sicil no mu öğrenmek istiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ağustos 2012       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
verilen linkler kırık yardımmm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Eylül 2012       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kyk için babamın sicil numarasını istiyorlar nasıl bulabilirim lütfen yardım edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ocak 2013       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hala bulamadım linke tıklıyorum açılmıyor........ ?????
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ağustos 2015       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yav like basıom açılmıo nedenn ? yardım edin lütfen
runeşya - avatarı
runeşya
Ziyaretçi
13 Ağustos 2015       Mesaj #10
runeşya - avatarı
Ziyaretçi
Çocu memur emekli sicil numarasını bilmemektedir. Eğer sizlerde bu bilmeyenler gurubundaysanız haberimizi okuyunuz! internet üzerinden emekli sandığı sicil numarası sorgulama sayfasına nasıl ulaşırım? E-devlet üzerinden Emekli Sandığı Sicil Numarası öğrenme nasıl yapılır işte cevabı haberimiz detayındadır.. Öncelikle sicil numarası nedir bir tanımını yapalım.Vatandaş olarak Bağlı bulunduğumuz kurum ve kuruşların bizleri tanımak ve tanımlamak için T.C. kimlik numarası gibi bizlere bir numara vermektedirler.Bizlere verilen bu numaraya sicil numarası adı verilmektedir. Vatandaşlara verilen sicil numarasını ezberlemek zor olduğu için T.C. kimlik numarasıyla eşleştirme çalışmaları yapılmaktadır.Eşleştirme sonuçlanır ise T.C. kimlik numarası ile tüm işlemlerinizi sicil numarası ile uğraşmadan işlemlerinizi yapmış olacaksınız. Emekli sandığı sicil numarasını sorgulamak için e- devletten şifre almanız yada emekli sandığı sicil no öğrenme aracından şifresiz olarak ta yapılabilinir. Şayet E-Devlet üzerinden Emekli Sandığı sicil numarası öğrenmek istiyorsanız; öncelikle www.turkiye.gov.tr adresinden E-Devlet Kapısına şifreniz ve T.C. kimlik numaranız ile giriş yapmanız gerekmektedir. Daha sonra E-Hizmetler bölümünde yer alan ( 4C Sigortalı Tescil Kaydı ) bölümüne giriş yapıyoruz. Karşımıza gelecek olan ekranda bilgilerimizi doğru ve eksiksiz girdikten sonra kolaylıkla 4C sicil numarası sorgulama işlemini gerçekleştirebiliyoruz .