Arama

Bilgisayardaki videolar açılmıyor, sebebi ve çözümü nedir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 19 Ocak 2017 Gösterim: 156.763 Cevap: 56
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ekim 2011       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bessonnitsa codec player i yukledim kurdum yine olmadı netten hiçbir video açılmıyor yardım edersen sevinirim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ekim 2011       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
codec playeri yukleyip kurdum yine hiçbir video açılmıyor ne yapabilirim
Sponsorlu Bağlantılar
ermis kocbas - avatarı
ermis kocbas
Ziyaretçi
13 Ekim 2011       Mesaj #13
ermis kocbas - avatarı
Ziyaretçi
mrb. arkadaşlar ben bilgisayarıma resim -video indirip kaydediyorum daha sonra 2-3 gün sonra resimlere ve videolara bakıyorum açılmıyor beni bilgilendirirseniz sevinirim MSN- duygusal37mesut@hotmail.com-veya facede ermiş ermiş SAYGILARIMLA...!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Kasım 2011       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar , bende de shock wawe yanıt vermiyor diyor ama bende yüklü windows vista için çözüm istiyorum. Saygılar
ZoRRo - avatarı
ZoRRo
Ziyaretçi
6 Aralık 2011       Mesaj #15
ZoRRo - avatarı
Ziyaretçi
Evet arkadaşlar bir süre sonra foruma dönmek güzel oldu ancak kardesimin bir ödevi var ancak yardım edemiyorum yardımı sizden bekliyorum Msn Happy evet arkadaşlar ödev şöyle olacak bilgisayarda bir vidio cekecez ve telefona yüklicez ancak ben birkac program denedim olmadı .avi ws seyler onuda tel acmıyor evet telefonda açacak bir uzantılı vidio cekici program arıyorum şimdiden saolun ! Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ocak 2012       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hiç bişi anlamadım bi daha anlatırmısınız?lütfennn
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Nisan 2012       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaşlar benim bi sorunum var bana yardımcı olursanız sevinirim sizin bir kaç sorununuz var benim hepsi diyelim ne resimler nede videolar açılmıyor gösteriyor yalnız izliyemiyorum flash player yazıyorum indirmiyor bile çıldırmak üzereyim çekmeyen bi yer olsa neyse dağın başında deilimki merkezin tam yerindeyim Msn Happy interneti bağlatmakla hatamı ettim diye düşünüyorum her defasında bi arızayla karsılaşmak beni dahada strese sokuyor cvp verirseniz sevinirm ulaşmak isteyenler asi_kiz3513@hotmail.com facebook sonay sonay Dürüster teşk.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Nisan 2012       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam fotograf makınamdan yukledıgım vıdeoları vındovs medıa playerda acıyorum fakat sadece ses var goruntu gelmıyor yardımcı olurmusunuz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Haziran 2012       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
videolarım açılmıyor ne yapabilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Haziran 2012       Mesaj #20
Misafir - avatarı