PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Büro yönetimi ve sekreterlik okuyanlar sınavsız geçiş yapabilir mi?
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir11:16, 5 Eylül 2010 
Ben büro yönetimi ve sekreterlik okuyorum Lise 3. sınıftayım bu alanda sınavsız ilerileyebilirmiyim.
Benzer Konular:
Etiketler:
  • buro yonetimi agiz ve dis sagligi
  • buro yonetimi yatay gecis
  • buro yonetimi yatay gecis bolumleri
Cevap
Misafir21:15, 4 Kasım 2010 
dg sınavı ile evet ama aö ile işletme iktisat devam hakkın var
Cevap
nihal19:53, 7 Mart 2011 
iyi günler . ben nihal. son sınıf 12.sınıf öğrencisiyim.okuduğum bölüm sözel bölümü. düz lise öğrencisiyim.
büro yönetimi ve sekreterliği bölümünü çok istiyorum. deneme sınavlarımdan 280- 300 aralarında alıyorum. acaba bu bölüme rahatlıkla yerleşebilir miyim. lütfen yardımcı olun.
Cevap
Misafir16:20, 24 Ağustos 2011 
ben b.y.s bölümü okuyorum ve geleceqim için endişeliyim
Cevap
seaberk18:07, 24 Ağustos 2011 
büro yönetimi ve sekreterlik öğrencileri meslek yüksekokullarının (2 yıllık) şu bölümlerine sınavsız girebilirler:
MYOYGS-1OdyometriSınavsızMYOYGS-1OptisyenlikSınavsızMYOYGS-2Ağız ve Diş SağlığıSınavsızMYOYGS-3Tıbbi Dokümantasyon ve SekreterlikSınavsızMYOYGS-4Büro Yönetimi ve Yönetici AsistanlığıSınavsızMYOYGS-6Tıbbi Tanıtım ve PazarlamaSınavsızMYOYGS-6İnsan Kaynakları YönetimiSınavsızMYOYGS-6Sağlık Kurumları İşletmeciliğiSınavsızMYOYGS-6İşletme Yönetimi

Odyometri *
Optisyenlik *
Ağız ve Diş Sağlığı
Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik
Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
Tıbbi Tanıtım ve Pazarlama
İnsan Kaynakları Yönetimi
Sağlık Kurumları İşletmeciliği
İşletme Yönetimi
*işaretli bölümler çok önemlidir.
MYOYGS-1OdyometriSınavsızMYOYGS-1OptisyenlikSınavsızMYOYGS-2Ağız ve Diş SağlığıSınavsızMYOYGS-3Tıbbi Dokümantasyon ve SekreterlikSınavsızMYOYGS-4Büro Yönetimi ve Yönetici AsistanlığıSınavsızMYOYGS-6Tıbbi Tanıtım ve PazarlamaSınavsızMYOYGS-6İnsan Kaynakları YönetimiSınavsızMYOYGS-6Sağlık Kurumları İşletmeciliğiSınavsızMYOYGS-6İşletme Yönetimi
Cevap
Misafir11:02, 28 Haziran 2012 
ben de mersin üniversitesinde büro yönetimi ve yönetici asistanlığı 1. sınıftayım okul bittikten sonra kpss puanı ile bu bölümde çalışabilir miyim lütfen cevap verin..
Cevap
Misafir14:38, 3 Eylül 2012 
ıyı gunler ben sızın unıversıtede okumak ıstıyorum ben Büro Yönetimi Ve Sekreterlik okuyorum lıse son sınıf ogrencısıyım bırıncı ogretım de sınavsız gecıs varmı acaba ama sınavsız gecıs ve bırıncı ogretım okumak ıstıyorum
Cevap
Misafir15:45, 12 Nisan 2013 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
ben b.y.s bölümü okuyorum ve geleceqim için endişeliyim
hiç endişelenme çünkü 2 yıllık geçişler değişmiş
Cevap
Misafir18:47, 1 Temmuz 2013 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
hiç endişelenme çünkü 2 yıllık geçişler değişmiş

aynen kardeşim.. kötü oldu ama ben onlardan birini duşunuyordm.
Cevap
Misafir10:06, 3 Mart 2014 
ben 12. snıf ogrencısıyım büro yönetimi bölümü okuyorm üniversitede gıda mühndisliği istiyorm acaba oraya geciş nasıl yapabilirim ?
Cevap
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama