Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Büro yönetimi ve sekreterlik okuyanlar sınavsız geçiş yapabilir mi?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 5 Eylül 2010 (11:16) tarihinde açılmıştır.
16804 kez görüntülenmiş, 17 cevap yazılmış ve son mesaj 19 Kasım 2014 (16:38) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 5 Eylül 2010, 11:16

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
Ben büro yönetimi ve sekreterlik okuyorum Lise 3. sınıftayım bu alanda sınavsız ilerileyebilirmiyim.
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Eski 4 Kasım 2010, 21:15

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
dg sınavı ile evet ama aö ile işletme iktisat devam hakkın var
Rapor Et
Eski 7 Mart 2011, 19:53

meslek seçimim

#3 (link)
nihal
Ziyaretçi
nihal - avatarı
iyi günler . ben nihal. son sınıf 12.sınıf öğrencisiyim.okuduğum bölüm sözel bölümü. düz lise öğrencisiyim.
büro yönetimi ve sekreterliği bölümünü çok istiyorum. deneme sınavlarımdan 280- 300 aralarında alıyorum. acaba bu bölüme rahatlıkla yerleşebilir miyim. lütfen yardımcı olun.
Rapor Et
Eski 24 Ağustos 2011, 16:20

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben b.y.s bölümü okuyorum ve geleceqim için endişeliyim
Rapor Et
Eski 24 Ağustos 2011, 18:07

#5 (link)
seaberk
Ziyaretçi
seaberk - avatarı
büro yönetimi ve sekreterlik öğrencileri meslek yüksekokullarının (2 yıllık) şu bölümlerine sınavsız girebilirler:
MYOYGS-1OdyometriSınavsızMYOYGS-1OptisyenlikSınavsızMYOYGS-2Ağız ve Diş SağlığıSınavsızMYOYGS-3Tıbbi Dokümantasyon ve SekreterlikSınavsızMYOYGS-4Büro Yönetimi ve Yönetici AsistanlığıSınavsızMYOYGS-6Tıbbi Tanıtım ve PazarlamaSınavsızMYOYGS-6İnsan Kaynakları YönetimiSınavsızMYOYGS-6Sağlık Kurumları İşletmeciliğiSınavsızMYOYGS-6İşletme Yönetimi

Odyometri *
Optisyenlik *
Ağız ve Diş Sağlığı
Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik
Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
Tıbbi Tanıtım ve Pazarlama
İnsan Kaynakları Yönetimi
Sağlık Kurumları İşletmeciliği
İşletme Yönetimi
*işaretli bölümler çok önemlidir.
MYOYGS-1OdyometriSınavsızMYOYGS-1OptisyenlikSınavsızMYOYGS-2Ağız ve Diş SağlığıSınavsızMYOYGS-3Tıbbi Dokümantasyon ve SekreterlikSınavsızMYOYGS-4Büro Yönetimi ve Yönetici AsistanlığıSınavsızMYOYGS-6Tıbbi Tanıtım ve PazarlamaSınavsızMYOYGS-6İnsan Kaynakları YönetimiSınavsızMYOYGS-6Sağlık Kurumları İşletmeciliğiSınavsızMYOYGS-6İşletme Yönetimi
Rapor Et
Eski 28 Haziran 2012, 11:02

Cvp: Büro yönetimi ve sekreterlik okuyanlar sınavsız geçiş yapabilir mi?

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben de mersin üniversitesinde büro yönetimi ve yönetici asistanlığı 1. sınıftayım okul bittikten sonra kpss puanı ile bu bölümde çalışabilir miyim lütfen cevap verin..
Rapor Et
Eski 3 Eylül 2012, 14:38

Cvp: Büro yönetimi ve sekreterlik okuyanlar sınavsız geçiş yapabilir mi?

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ıyı gunler ben sızın unıversıtede okumak ıstıyorum ben Büro Yönetimi Ve Sekreterlik okuyorum lıse son sınıf ogrencısıyım bırıncı ogretım de sınavsız gecıs varmı acaba ama sınavsız gecıs ve bırıncı ogretım okumak ıstıyorum
Rapor Et
Eski 12 Nisan 2013, 15:45

tkr

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

ben b.y.s bölümü okuyorum ve geleceqim için endişeliyim
hiç endişelenme çünkü 2 yıllık geçişler değişmiş
Rapor Et
Eski 1 Temmuz 2013, 18:47

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

hiç endişelenme çünkü 2 yıllık geçişler değişmiş

aynen kardeşim.. kötü oldu ama ben onlardan birini duşunuyordm.
Rapor Et
Eski 3 Mart 2014, 10:06

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben 12. snıf ogrencısıyım büro yönetimi bölümü okuyorm üniversitede gıda mühndisliği istiyorm acaba oraya geciş nasıl yapabilirim ?
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.150 saniyede (66.86% PHP - 33.14% MySQL) 15 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 11:12
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi