PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Mimarlık ile inşaat mühendisliği arasında hangisi daha avantajlıdır?
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir15:54, 12 Eylül 2010 
mrb arkadaşlar.ben lisee geçtim .ama mimarlık la inşaat mühendislik arasında takılıp kaldım.çizim ve tasarım yeteneğim var sayısal derslerimde hiç fena sayılmaz.hangi mesleği önerir siniz bu meslek lerin artı ve eksi yanları neler dir.iş olanak ları ve okul zorluk ları hakkında bilgi verir seniz sevinirim teşek kürler.
Benzer Konular:
Cevap
Misafir15:03, 13 Eylül 2010 
lütfen arkadaşlar bi cevap yazın
Cevap
Misafir15:30, 13 Eylül 2010 
mrb arkadaşlar bn 9. sınıf öğrencisiim.6.sınf sbsm iyi değildi.düz lisee gitcem.çizim yeteneğim var sayısalım da fena değil.mimar yada inşaat mühen disi olabilmek için ne denli çalışmam lazım bu iki mesleğin artı ları ve eksileri neler dir.iş olanak ları nedir .okul zorlukları nedir.bilgilendirir seniz sevinirim.
Cevap
Misafir23:12, 3 Ağustos 2011 
inşaat mühendisliğinden mezun olup mimarlık yüksek lisansı yapıldığında mimar olarak nitelendirilebilir mi?
proje, plan çizme yetksine sahip olunur mu?
Cevap
Misafir16:32, 28 Aralık 2011 
Bilgi için teşekkürler ben birşey soracağım sizce inşaat müh. ve mimarlık arasında ne farklar var?
Cevap
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama