PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Engelli nedir, ne anlama gelir?
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir20:15, 21 Eylül 2010 
engelinin anlamı
En iyi cevap ThinkerBeLL tarafından gönderildi

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
engelinin anlamı
Engelli, doğuştan veya sonradan meydana gelen hastalıklar veya kaza sonucu oluşan sakatlıklar (vücudun görsel, işlevsel, zihinsel, ruhsal farklılıkları) öne sürülerek, toplumsal/yönetsel tutum ve tercihler sonucu yaşamın birçok alanında kısıtlanan, engellerle karşılaşan kişi demektir.

Ayrıntılı bilgi için bakınız > http://www.msxlabs.org/forum/tip-bil...ime-denir.html
Benzer Konular:
Cevap
ThinkerBeLL19:44, 22 Eylül 2010 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
engelinin anlamı
Engelli, doğuştan veya sonradan meydana gelen hastalıklar veya kaza sonucu oluşan sakatlıklar (vücudun görsel, işlevsel, zihinsel, ruhsal farklılıkları) öne sürülerek, toplumsal/yönetsel tutum ve tercihler sonucu yaşamın birçok alanında kısıtlanan, engellerle karşılaşan kişi demektir.

Ayrıntılı bilgi için bakınız > Engellilik Nedir? Engelli Kime Denir?
Cevap
Misafir18:02, 9 Eylül 2011 
MERHABA ARKADAŞLAR BENİM BİR TANIDIĞIMIN DEDİĞİNE GÖRE DİYALİZ HASTALARIDA ENGELLİ SAYILIYOR MUŞ! GERÇEKTEN BÖYLE BİŞEY VARMI VAR İSE NE KADAR VERGİ İNDİRİMİN DEN YARARLANA BİLİYORLAR.
Cevap
yarenulusoy20:20, 25 Ekim 2011 
engelli kurumları nelerdir ?
Cevap
Misafir21:02, 14 Kasım 2011 
engelli nedir
Cevap
Misafir17:34, 22 Aralık 2012 
vücudunda eksik veya kusuru olan kimse kasıtlı
Cevap
BEN OK13:12, 29 Aralık 2012 
Arkadaşlar,engelli;NE DEMEK....
Cevap
Misafir19:53, 2 Ekim 2013 

Ayrıntılı bilgi için bakınız > http://www.msxlabs.org/forum/tip-bil...ime-denir.html

Kaynak: Engelli nedir, ne anlama gelir?
Cevap
andraufdülger20:08, 23 Ekim 2013 
HAYIR DİYALİZ HASTALARI ENGGELLİ SAYILMIYOR
Cevap
Misafir14:21, 28 Ekim 2013 
Engelli, aslında bizleriz. Birçoğumuz ayaksız futbol oynamaz, kolsuz yüzemez. Ama onlar bunları yapabilir.
Cevap
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama