Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Engelli nedir, ne anlama gelir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 21 Eylül 2010 (20:15) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
42755 kez görüntülenmiş, 13 cevap yazılmış ve son mesaj 28 Mart 2014 (19:44) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.54  |  Oy Veren: 41      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 21 Eylül 2010, 20:15

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
engelinin anlamı
En iyi cevap ThinkerBeLL tarafından gönderildi

Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

engelinin anlamı
Engelli, doğuştan veya sonradan meydana gelen hastalıklar veya kaza sonucu oluşan sakatlıklar (vücudun görsel, işlevsel, zihinsel, ruhsal farklılıkları) öne sürülerek, toplumsal/yönetsel tutum ve tercihler sonucu yaşamın birçok alanında kısıtlanan, engellerle karşılaşan kişi demektir.

Ayrıntılı bilgi için bakınız > http://www.msxlabs.org/forum/tip-bil...ime-denir.html
Benzer Konular: Etiketler:
  • engelli ne demek
  • engelli ne demektir
  • engelli nedir
  • engelli olmak ne anlama gelir
  • engelli olmak ne anlama gelmektedir
Rapor Et
Reklam
Eski 22 Eylül 2010, 19:44

#2 (link)
Admin
ThinkerBeLL - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

engelinin anlamı
Engelli, doğuştan veya sonradan meydana gelen hastalıklar veya kaza sonucu oluşan sakatlıklar (vücudun görsel, işlevsel, zihinsel, ruhsal farklılıkları) öne sürülerek, toplumsal/yönetsel tutum ve tercihler sonucu yaşamın birçok alanında kısıtlanan, engellerle karşılaşan kişi demektir.

Ayrıntılı bilgi için bakınız > Engellilik Nedir? Engelli Kime Denir?
Rapor Et
Eski 9 Eylül 2011, 18:02

Engelli nedir, kimlere engelli denir?

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
MERHABA ARKADAŞLAR BENİM BİR TANIDIĞIMIN DEDİĞİNE GÖRE DİYALİZ HASTALARIDA ENGELLİ SAYILIYOR MUŞ! GERÇEKTEN BÖYLE BİŞEY VARMI VAR İSE NE KADAR VERGİ İNDİRİMİN DEN YARARLANA BİLİYORLAR.
Rapor Et
Eski 25 Ekim 2011, 20:20

#4 (link)
yarenulusoy
Ziyaretçi
yarenulusoy - avatarı
engelli kurumları nelerdir ?
Rapor Et
Eski 14 Kasım 2011, 21:02

engelli

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
engelli nedir
Rapor Et
Eski 22 Aralık 2012, 17:34

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
vücudunda eksik veya kusuru olan kimse kasıtlı
Rapor Et
Eski 29 Aralık 2012, 13:12

ENGELLİLER

#7 (link)
BEN OK
Ziyaretçi
BEN OK - avatarı
Arkadaşlar,engelli;NE DEMEK....
Rapor Et
Eski 2 Ekim 2013, 19:53

Engelli nedir

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı

Ayrıntılı bilgi için bakınız > http://www.msxlabs.org/forum/tip-bil...ime-denir.html

Kaynak: Engelli nedir, ne anlama gelir?
Rapor Et
Eski 23 Ekim 2013, 20:08

#9 (link)
andraufdülger
Ziyaretçi
andraufdülger - avatarı
HAYIR DİYALİZ HASTALARI ENGGELLİ SAYILMIYOR
Rapor Et
Eski 28 Ekim 2013, 14:21

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Engelli, aslında bizleriz. Birçoğumuz ayaksız futbol oynamaz, kolsuz yüzemez. Ama onlar bunları yapabilir.
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.151 saniyede (69.15% PHP - 30.85% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 02:09
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi