Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Mesleki açık öğretim liseleri hakkında bilgi verir misiniz?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 23 Eylül 2010 (18:25) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
7088 kez görüntülenmiş, 9 cevap yazılmış ve son mesaj 10 Eylül 2014 (12:54) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 5.00  |  Oy Veren: 1      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 23 Eylül 2010, 18:25

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben açık öğretim meslek llisesine yazılacağım ama hangi bölümler var bilmiyorum tek bildiğim çocuk gelişimi ondada kararsızım bana bölümleri yazarsanız çok sevinirim
En iyi cevap BenceHicBakmaxD tarafından gönderildi

Arkadaşlar açık öqretim lisesinin normal liseden farklı okula qitmiyosun ya da cumartesi pazar qidiyosun. Senin aldıqın diploma üzerinde açık öqretim diye bir şey yazmıyor! HAnqi okulda okuduysan o okulun adı yazıyor. Onun için okulunuzu bitirdikten sonra polislik sınavına qirin kazanın ve vatana millete Hayırlı bi polis olun.
Rapor Et
Reklam
Eski 23 Eylül 2010, 18:55

Açık öğretim meslek liseleri hakkında bilgi verir misiniz?

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben açık ögretm düz lisesinde okuyorum meslek üzerine okumak istiyorum ama hangi meslekler var bilmiyorm 80 kredim var geçebilirmiyim ne zaman ne yapmam gerek yardımcı olursanız çok sevinirim
Rapor Et
Eski 9 Kasım 2010, 11:17

Mesleki açık lise

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Arkadaşlarım abilerim öncelikle iyi günler dilerim.Ben geçen sene Ticaret Meslek Lisesi 3.sınıfta kaldım ve örgün eğitim hakkım malesef tamamlandı Tasdiknamemi alıp Açık Lise'ye kayıt oldum.Açık lise beni son sınıftan yani 12. sınıftan başlattı.Şuan okula Pazartesi Salı günleri gidiyorum.Yani şuan açık lisede seçtiğim okulda ders görüyorum.Bunun yanında staj dosyası da aldım ve doldurup okula verdim.Uzun lafın kısası şuan hem staj goruyorum hemde okulun olduğu günler okulda ders görüyorum.Bildiğiniz gibi 2 Kasım'da ders seçmeler açıldı.Ben max. 20 Kredilik ders seçebiliyorum.Ama bana bu yıl çok rahat mezun olursun demişlerdi.İnternetden araştıgım kadarı ile 240 kredi istiyorlar benden.130 okuldan gelse kalan 110 krediyi internetden istesemde tamamlıyamıyorum.Yani bir dönemde max.20 kradilik ders secebiliyorsam toplam 3 dönem var ve hepsini versem dahi 60 kredi yapar.Kafamda oluşan bu sorunu bir türlü cevaplayamadım nereyı aradıysam nereye baktıysam net bir bilgi yok.Okul hem kendi yaptıgı sınavdan hemde stajdan ayrı ayrı mı puan veriyor yoksa? Hem son sınıftayım hemde görüntüye göre ne yapsam mezun olamıyorum iyice kafam karıstı.Gerçekten bile yada Mesleki Açık Lisesinden mezun olan abılerımın yardımlarını bekliyorum.Bu arada bölümüm Muhasebe Finansman
Rapor Et
Eski 2 Mart 2012, 11:08

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar düz açık liseden meslek lisesine geçiş yapıcam acaba aynı zamanda okuladamı gitmem gerekiyor bilgi verirseniz çok sevinirim saygılar
Rapor Et
Eski 2 Mart 2012, 11:10

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar açık düz liseden meslek lisesine geçmek istiyorum acaba okulada gitmem gerekiyormu acaba
Rapor Et
Eski 10 Ekim 2012, 15:23

Cvp: Mesleki açık öğretim liseleri hakkında bilgi verir misiniz?

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben polis olmak istiyorum ama açık lisede napmalıyım ve hangi bölümü seçmeliyim bilmiyorum bana cevap yazarmısınız lütfen
Rapor Et
Eski 10 Ekim 2012, 15:28

#7 (link)
BenceHicBakmaxD
Ziyaretçi
BenceHicBakmaxD - avatarı
Lİse bittikten sonra polislik sınavına qir kazanırsan akademiye qirersin. POlis olursun
Rapor Et
Eski 12 Ekim 2012, 00:00

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
aslında dogrusu bende polis olmak olmak için bu yola başvurdum lise 1 de 1 dönem okudum ve sonra bıraktım sonra tastiknamemi aldım ve sonra pişman oldum 10 yaşından beri polis olmak tek hayalim ve açık ögretim lisesine yeni kayıt daha bugün yaptırdım hangi dersleri seçecegimi bile bilmiyorum aslında ders notlarım çok kötü zaten 1 arkadaş polis var ona sordum sınavlara gir sonra okulu bitir sonra polis sınavına gir kazanırsın dedi ama o demesi farklı açık ögretim lisesi sitesinde söylelenler çok farklı napmam gerekiyo aklım çok karıştı???
Rapor Et
Eski 12 Ekim 2012, 09:40

#9 (link)
BenceHicBakmaxD
Ziyaretçi
BenceHicBakmaxD - avatarı
Arkadaşlar açık öqretim lisesinin normal liseden farklı okula qitmiyosun ya da cumartesi pazar qidiyosun. Senin aldıqın diploma üzerinde açık öqretim diye bir şey yazmıyor! HAnqi okulda okuduysan o okulun adı yazıyor. Onun için okulunuzu bitirdikten sonra polislik sınavına qirin kazanın ve vatana millete Hayırlı bi polis olun.
Rapor Et
Eski 10 Eylül 2014, 12:54

Mesleki açık lise hakkında detaylı bilgi verir misiniz?

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
herkese merhabalar..
ben elektrik bölümüne kayıdımı yaptırdım ama bu mesleki açık lise konusunda bayağı bilgisizim..
kayıdımı yaptırdım ders mi seçmem gerekiyor bana verilen şifreyle?
dönem içinde en çok kaç kredi alabiliyorum?
ve en önemlisi 4 yıldan önce bitirebilme imkanım var mı,kulaktan dolma işittiğime göre 3 yılda filan oluyormuş nasıl oluyor?
ve son sorum her dönem ayrı ayrı kayıt mı yaptırmama gerekiyor bu kayıt durumları nasıl oluyor?
BANA YARDIMCI OLUP AYDINLATIRSANIZ ÇOK MEMNUN OLURUM..
ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM..
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.157 saniyede (64.44% PHP - 35.56% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 16:39
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi