Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Jilet izi nasıl geçer?

Bu konu Soru-Cevap forumunda dslfkjsdlgfjk tarafından 26 Eylül 2010 (19:15) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
82827 kez görüntülenmiş, 132 cevap yazılmış ve son mesaj 18 Temmuz 2014 (12:17) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.11  |  Oy Veren: 9      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 26 Eylül 2010, 19:15

Jilet izi nasıl geçer?

#1 (link)
dslfkjsdlgfjk
Ziyaretçi
dslfkjsdlgfjk - avatarı
Kolumda jilet izi var ve ne yaparsam yapayım geçmiyor. Kısa bir süreliğinede olsa fondöten dışında jilet izini geçirebileceğim bir yöntem var mı ?
En iyi cevap ener tarafından gönderildi

Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

arkadaşlar ben bundan 1 sene önce falan koLuma faca atmıştım cok pişmanım ve bu facalar gun gectıkce morlaşıyor soyuluyo bu ızlerı gecırmek ıcın ne yapmalıyım.
jilet izi kendiliğinden geçmez çok rahatsız oluyorsanız estetikle gidermeyi denemelisiniz.
Rapor Et
Reklam
Eski 6 Kasım 2010, 16:55

Jilet izi nasıl geçer?

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yapmasaydınız bence daha iyi olurdu . estetik olabilirsin yada dövmecilere git onlar kapatacak birşey bulurlar , emn ol eskisinden dha iyi olur..
Rapor Et
Eski 7 Kasım 2010, 11:48

Jilet izi nasıl geçer?

#3 (link)
Önce Sağlık
biruni - avatarı
kantaron yağı, denemeye değer
Rapor Et
Eski 23 Aralık 2010, 11:15

lütfen yardım edin

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar ben bundan 1 sene önce falan koLuma faca atmıştım cok pişmanım ve bu facalar gun gectıkce morlaşıyor soyuluyo bu ızlerı gecırmek ıcın ne yapmalıyım.
Rapor Et
Eski 23 Aralık 2010, 11:35

Jilet izi nasıl geçer?

#5 (link)
ener
Ziyaretçi
ener - avatarı
Alıntı:

jilet izi kendiliğinden geçmez çok rahatsız oluyorsanız estetikle gidermeyi denemelisiniz.
Rapor Et
Eski 21 Şubat 2011, 15:21

Jilet izi nasıl geçer?

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yaha kolumda ve bacağımda jilet izi war 6 ay once eski sewgilimi yazmıstım çok pişman ooldum değmezmiş ama o an ne yaptıımı bilmiodum off yha o yağı nerden bulcammm asker olmak ıstiodum o ızler geçmezse olmamayacaımm((
Rapor Et
Eski 21 Şubat 2011, 16:04

Jilet izi nasıl geçer?

#7 (link)
ener
Ziyaretçi
ener - avatarı
Alıntı:

yaha kolumda ve bacağımda jilet izi war 6 ay once eski sewgilimi yazmıstım çok pişman ooldum değmezmiş ama o an ne yaptıımı bilmiodum off yha o yağı nerden bulcammm asker olmak ıstiodum o ızler geçmezse olmamayacaımm((
Bitkisel yağ satan yerlere sorun mısır çarşısı gibi.
Rapor Et
Eski 28 Nisan 2011, 14:08

Jİlet

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Koluma dün iki yerden jilet attım... İzi nasıl geçer??
Rapor Et
Eski 6 Haziran 2011, 15:15

Jilet izi nasıl geçer?

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
kantoron yağı birde madecassol krem öneriyorlar fakat eski izleri silmiyormuş ancak yanıklara ve yeni yaralara iyi geliyormuş bende asit ile izleri yakmayı arkasından bunları kullanmayı düşünüyorum ancak daha kötü olmasından korkuyorum bi bilgisi olan ?
Rapor Et
Eski 6 Haziran 2011, 15:21

Jilet izi nasıl geçer?

#10 (link)
ener
Ziyaretçi
ener - avatarı
Alıntı:

kantoron yağı birde madecassol krem öneriyorlar fakat eski izleri silmiyormuş ancak yanıklara ve yeni yaralara iyi geliyormuş bende asit ile izleri yakmayı arkasından bunları kullanmayı düşünüyorum ancak daha kötü olmasından korkuyorum bi bilgisi olan ?
Asit kullanılır mı hiç
Etiketler:
  • faca izi nasil gecer
  • faca izleri nasil gecer
  • jilet izi nasil gecer
  • jilet izleri nasil gecer
  • jilet yarasi nasil gecer
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.153 saniyede (68.18% PHP - 31.82% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 18:54
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi