PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Jilet izi nasıl geçer?
1 2311...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
dslfkjsdlgfjk18:15, 26 Eylül 2010 
Kolumda jilet izi var ve ne yaparsam yapayım geçmiyor. Kısa bir süreliğinede olsa fondöten dışında jilet izini geçirebileceğim bir yöntem var mı ?
En iyi cevap ener tarafından gönderildi

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
arkadaşlar ben bundan 1 sene önce falan koLuma faca atmıştım cok pişmanım ve bu facalar gun gectıkce morlaşıyor soyuluyo bu ızlerı gecırmek ıcın ne yapmalıyım.
jilet izi kendiliğinden geçmez çok rahatsız oluyorsanız estetikle gidermeyi denemelisiniz.
Benzer Konular:
Etiketler:
  • faca izi nasil gecer
  • jilet izi nasil gecer
  • jilet yarasi nasil gecer
Cevap
Misafir15:55, 6 Kasım 2010 
yapmasaydınız bence daha iyi olurdu . estetik olabilirsin yada dövmecilere git onlar kapatacak birşey bulurlar , emn ol eskisinden dha iyi olur..
Cevap
biruni10:48, 7 Kasım 2010 
kantaron yağı, denemeye değer
Cevap
Misafir10:15, 23 Aralık 2010 
arkadaşlar ben bundan 1 sene önce falan koLuma faca atmıştım cok pişmanım ve bu facalar gun gectıkce morlaşıyor soyuluyo bu ızlerı gecırmek ıcın ne yapmalıyım.
Cevap
ener10:35, 23 Aralık 2010 
jilet izi kendiliğinden geçmez çok rahatsız oluyorsanız estetikle gidermeyi denemelisiniz.
Cevap
Misafir14:21, 21 Şubat 2011 
yaha kolumda ve bacağımda jilet izi war 6 ay once eski sewgilimi yazmıstım çok pişman ooldum değmezmiş ama o an ne yaptıımı bilmiodum off yha o yağı nerden bulcammm asker olmak ıstiodum o ızler geçmezse olmamayacaımm((
Cevap
ener15:04, 21 Şubat 2011 
yaha kolumda ve bacağımda jilet izi war 6 ay once eski sewgilimi yazmıstım çok pişman ooldum değmezmiş ama o an ne yaptıımı bilmiodum off yha o yağı nerden bulcammm asker olmak ıstiodum o ızler geçmezse olmamayacaımm((
Bitkisel yağ satan yerlere sorun mısır çarşısı gibi.
Cevap
Misafir13:08, 28 Nisan 2011 
Koluma dün iki yerden jilet attım... İzi nasıl geçer??
Cevap
Misafir14:15, 6 Haziran 2011 
kantoron yağı birde madecassol krem öneriyorlar fakat eski izleri silmiyormuş ancak yanıklara ve yeni yaralara iyi geliyormuş bende asit ile izleri yakmayı arkasından bunları kullanmayı düşünüyorum ancak daha kötü olmasından korkuyorum bi bilgisi olan ?
Cevap
ener14:21, 6 Haziran 2011 
kantoron yağı birde madecassol krem öneriyorlar fakat eski izleri silmiyormuş ancak yanıklara ve yeni yaralara iyi geliyormuş bende asit ile izleri yakmayı arkasından bunları kullanmayı düşünüyorum ancak daha kötü olmasından korkuyorum bi bilgisi olan ?
Asit kullanılır mı hiç
Cevap
1 2311...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama