PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Nokia telefonun güvenlik kodu nasıl öğrenilir?
12 34...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
zeyda01:28, 15 Mayıs 2011 
arkadaş yazmış.fabrika çıkışı güvenlik kod 12345 bütün nokialarda böyle
Cevap
Misafir10:11, 5 Temmuz 2011 
Alıntı:
nokia x3 guvenlik kodu unuttum ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

Arkadaşım nere girdim bilmiyorum ama buraya bir daha da giremeyebilirim.Sorunum şu: Nokia X3 'e sahibim telefonuma güvenlik kodu koymuştum.Ne var ki bu bir anda tutukluk yaptı ve çalışmadı.Telefonu açtım kapadım bir halt olduğu yok.Tek bir şifrem vardı o işe yaramıyor.
Telefonumun yasal sahibiyim.IMEI kodunu giren sayfalar oldu.Girdim.Kod hatası diyor.
Delirmek üzereyim.Telefonum açık değil *#6# yı arayın diyorlar ama benim telefonumu açmam için öncelikle kodu yazmam lazım.Ki zaten kabul etmiyor.
Cevap
Misafir17:15, 1 Eylül 2011 
bende nokıa 5210 var güvenlik kodu şifresine girdim kodlama hatası imei numaraları bütün sayılarına girdim aynı kodlama hatası diyor.ne yapayım
Cevap
Valeria21:15, 1 Eylül 2011 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
bende nokıa 5210 var güvenlik kodu şifresine girdim kodlama hatası imei numaraları bütün sayılarına girdim aynı kodlama hatası diyor.ne yapayım
Telefonunuzu daha fazla kurcalamadan bir telefoncuya göstermelisiniz.
Cevap
Misafir16:15, 2 Eylül 2011 
nokıa x3 -02 güvenlik kodunu doğru yazıyorum telefon açılm ıyor ....şifreyide geçen hafta değiştirdim .......lütfen bana yardım edin.....
Cevap
Valeria16:55, 2 Eylül 2011 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
nokıa x3 -02 güvenlik kodunu doğru yazıyorum telefon açılm ıyor ....şifreyide geçen hafta değiştirdim .......lütfen bana yardım edin.....
Farklı bir hat takarak giriş yapmayı deneyin.Şifreyi hatırlamıyorsanız telefoncuya götürün.
Cevap
Misafir13:02, 9 Eylül 2011 
Valeria adlı kullanıcıdan alıntı:

Farklı bir hat takarak giriş yapmayı deneyin.Şifreyi hatırlamıyorsanız telefoncuya götürün.
benm telefonumdada aynı problem var ...yardım edebilir mi biri :/
Cevap
Misafir14:04, 30 Eylül 2011 
yha 12345 qiriorum ama ben değiştirmiştm şifrei ne yapabilirim ... telefoncu nası yapıor bilen yokmu ..
Cevap
Misafir12:08, 3 Ekim 2011 
ya ben güvenlik şifre mi unuttum da nasıl yeni bi şifre koya bilirim bi yardımcı olur musunuz lütfen
Cevap
Misafir19:16, 23 Ekim 2011 
lütfen bana yardım edin nokia c3 güvenlik kodu nasıl koyulur bilen varsa bana söylesin veya buraya link atsın xd
Cevap
12 34...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama