Arama

Okul yönetimini nereye şikayet edebilirim? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 29 Nisan 2014 Gösterim: 29.614 Cevap: 66
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Kasım 2011       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sayın milli egitim müdürlüğü ben konya meram telafer ilk öğretim okulunda okuyorum okulumuzdan büyün öğretmenler para istiyor veriyoruz bidaha istiyolar sonra müdür müdür yardımcısı da hep para istiyor müdür ilk 6 lira sonrada her hafta 1 lira istiyor öğretmenlerede vermmeyince kızıyorlar bize sizi sınav yapmam dıyorlar bizim okumak hefesimiz yok artık herderste yarım saat konuşuyorlar
fen öğretmenimiz hep dövüyor bunu göz önnüne almanızı arz ederim .
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Kasım 2011       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim diploma puanım 73.18 iken beni bursa Necati bey kız meslek lisesine almadılar. 69la öğrenci aldılar ve benim puanımda birden fazla öğrenci alındı ben de bu okula gitmek istiyorum ne gerekilirse yapılsın istiyorum.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Aralık 2011       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sayın yetkili;

okulumuzun genel durumu hakkında şikayetim bulunmaktadır.benim 1B ve 5B sınıfına giden yeğenlerim var.her ikisinin de öğretmenleri ders devamsızlığı yapıyorlar ve eve yüklü ödev verip,ders saatlerinde ilgisiz davranıyorlar. özellikle 1. sınıf öğretmenimiz kendi branşının dışında derse giriyor.5.sınıfa giden çocuğumuz başka okuldan geldi 4 yıl boyunca dersleri inanılmaz iyiydi, fakat burdaki öğretmenin ilgisiz ve tutarsız tutumundan dolayı yarı yarıya dersleri düştü.Okulun genel olarak teftiş edilmesi için bir müfettiş öğretmen yollayıp bu sorunların biran evvel düzeltilmesini rica ediyorum.Eğer mailim dikkate alınmaz ise gerekli mercilere başvuracağım.Gereğinin yapılmasını arz ederim...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ocak 2012       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
konya da abidin saniye i.ö.o da okuyorum bizden katkı payı olarak her senee 60 tl alıyorlar ve vermediğimiz zaman bizi rencide ediyorlar ve benn ve ailem buna çok kızıyoruz acaba okulumu internet üzere nasıl şikayet edebilirim lütfen yardım eder misiniz
NUMAN EKİZ - avatarı
NUMAN EKİZ
Ziyaretçi
12 Ocak 2012       Mesaj #25
NUMAN EKİZ - avatarı
Ziyaretçi
BEN NUMAN EKİZ K.MARAŞ 80.YIL İLK Ö.O OKUYORUM AMA MEHMET ÜZÜM DİYE BİR HOCA VAR HER ÖGREN CİYİ DÖVÜYO BİDE AHMET KARASU VAR BİDE MEHMET ÜZM OLULUN İÇİNDE MÜDÜRLE YANİN MEHMET ÇAVDARLA SİGAR İÇİYO KAFASI ESTİMİ BİDE SINIFIMA GELİP BANA BİR SİLLE ÇKIYO GİDİYO LÜTFEN BİR YARDIM EDİN YOK SA HEP DAYA YİCEYİM
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
12 Ocak 2012       Mesaj #26
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
NUMAN EKİZ adlı kullanıcıdan alıntı

BEN NUMAN EKİZ K.MARAŞ 80.YIL İLK Ö.O OKUYORUM AMA MEHMET ÜZÜM DİYE BİR HOCA VAR HER ÖGREN CİYİ DÖVÜYO BİDE AHMET KARASU VAR BİDE MEHMET ÜZM OLULUN İÇİNDE MÜDÜRLE YANİN MEHMET ÇAVDARLA SİGAR İÇİYO KAFASI ESTİMİ BİDE SINIFIMA GELİP BANA BİR SİLLE ÇKIYO GİDİYO LÜTFEN BİR YARDIM EDİN YOK SA HEP DAYA YİCEYİM

İlçe milli eğitim müdürlüğüne bildirebilirsiniz.
Sen sadece aynasin...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ocak 2012       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba benim doğalgaz sıcak su borusu patladı evimi su bastı fabrika boruyu geli aldı test içinfabrikaya götürdü bir hafta sonra sonuç belli oldu fabrika hjatasıymış sadece özür dileyerek konuyu kapatan bir yazı yolladı ama benim evimdeki masraf 1.500tl bunun masrafı ne olucak onların ödemesi gerekmiyormu lütfen bunla ilgili yardımcı olursanız sevinirim
muhammed23 - avatarı
muhammed23
Ziyaretçi
13 Ocak 2012       Mesaj #28
muhammed23 - avatarı
Ziyaretçi
bence onu milli eğitim bakanlığına şikayet etmelisin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ocak 2012       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba benim bir şikayetim var ORJİN DANIŞMANLIK FATİH DERSHANESİ ŞİRİNEVLER DEN İŞ BAŞVURUM İÇİN ARANDIM GİTTİM GÖRÜŞMEM OLDU. ERTESİ GÜN TEKRAR ARAYIP ÇAĞARDILAR GİTTİĞİMDE YANLIŞLIKLA ÇAĞRILDIĞIMI SÖYLEDİLER. . KUSURA BAKMAYIN DEDİLER. BİR KAÇ GÜN SONRA BAŞKA BİR POZİSYON İÇİN TEKRAR ARADILAR VE ÇAĞARDILAR . 1 SAAT SONRA TEKRAR ARAYIP POZİSYONUN İPTAL OLDUĞUNU SÖYLEDİLER. NE KADAR CİDDİYETSİZ BİR FİRMA OLDUĞUNU HERKESLE PAYLAŞMAK İSTEDİM.
meLanqoLiq - avatarı
meLanqoLiq
Ziyaretçi
19 Ocak 2012       Mesaj #30
meLanqoLiq - avatarı
Ziyaretçi
Eger oglunuza siddet uygulanıyorsa ve bunu hastaneden raporlu hale getirebiliyorsanız (kanıtlayabiliyorsanız) Milli Egitim Bakanlıgı'na dilekçe yazmalı ve raporuda dilekçeye eklemelisiniz.