Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Okul yönetimini nereye şikayet edebilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 6 Ekim 2010 (12:47) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
13123 kez görüntülenmiş, 66 cevap yazılmış ve son mesaj 29 Nisan 2014 (20:06) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 1.00  |  Oy Veren: 1      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 14 Kasım 2011, 18:21

milli eğğitim müdürlüğüne.

#21 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
sayın milli egitim müdürlüğü ben konya meram telafer ilk öğretim okulunda okuyorum okulumuzdan büyün öğretmenler para istiyor veriyoruz bidaha istiyolar sonra müdür müdür yardımcısı da hep para istiyor müdür ilk 6 lira sonrada her hafta 1 lira istiyor öğretmenlerede vermmeyince kızıyorlar bize sizi sınav yapmam dıyorlar bizim okumak hefesimiz yok artık herderste yarım saat konuşuyorlar
fen öğretmenimiz hep dövüyor bunu göz önnüne almanızı arz ederim .
Rapor Et
Reklam
Eski 26 Kasım 2011, 11:57

#22 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benim diploma puanım 73.18 iken beni bursa Necati bey kız meslek lisesine almadılar. 69la öğrenci aldılar ve benim puanımda birden fazla öğrenci alındı ben de bu okula gitmek istiyorum ne gerekilirse yapılsın istiyorum.
Rapor Et
Eski 25 Aralık 2011, 13:52

okul şikayeti

#23 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
sayın yetkili;

okulumuzun genel durumu hakkında şikayetim bulunmaktadır.benim 1B ve 5B sınıfına giden yeğenlerim var.her ikisinin de öğretmenleri ders devamsızlığı yapıyorlar ve eve yüklü ödev verip,ders saatlerinde ilgisiz davranıyorlar. özellikle 1. sınıf öğretmenimiz kendi branşının dışında derse giriyor.5.sınıfa giden çocuğumuz başka okuldan geldi 4 yıl boyunca dersleri inanılmaz iyiydi, fakat burdaki öğretmenin ilgisiz ve tutarsız tutumundan dolayı yarı yarıya dersleri düştü.Okulun genel olarak teftiş edilmesi için bir müfettiş öğretmen yollayıp bu sorunların biran evvel düzeltilmesini rica ediyorum.Eğer mailim dikkate alınmaz ise gerekli mercilere başvuracağım.Gereğinin yapılmasını arz ederim...
Rapor Et
Eski 8 Ocak 2012, 10:33

#24 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
konya da abidin saniye i.ö.o da okuyorum bizden katkı payı olarak her senee 60 tl alıyorlar ve vermediğimiz zaman bizi rencide ediyorlar ve benn ve ailem buna çok kızıyoruz acaba okulumu internet üzere nasıl şikayet edebilirim lütfen yardım eder misiniz
Rapor Et
Eski 12 Ocak 2012, 14:58

Şikayetim

#25 (link)
NUMAN EKİZ
Ziyaretçi
NUMAN EKİZ - avatarı
BEN NUMAN EKİZ K.MARAŞ 80.YIL İLK Ö.O OKUYORUM AMA MEHMET ÜZÜM DİYE BİR HOCA VAR HER ÖGREN CİYİ DÖVÜYO BİDE AHMET KARASU VAR BİDE MEHMET ÜZM OLULUN İÇİNDE MÜDÜRLE YANİN MEHMET ÇAVDARLA SİGAR İÇİYO KAFASI ESTİMİ BİDE SINIFIMA GELİP BANA BİR SİLLE ÇKIYO GİDİYO LÜTFEN BİR YARDIM EDİN YOK SA HEP DAYA YİCEYİM
Rapor Et
Eski 12 Ocak 2012, 15:01

#26 (link)
MsXTeam
Valeria - avatarı
Alıntı:
NUMAN EKİZ adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

BEN NUMAN EKİZ K.MARAŞ 80.YIL İLK Ö.O OKUYORUM AMA MEHMET ÜZÜM DİYE BİR HOCA VAR HER ÖGREN CİYİ DÖVÜYO BİDE AHMET KARASU VAR BİDE MEHMET ÜZM OLULUN İÇİNDE MÜDÜRLE YANİN MEHMET ÇAVDARLA SİGAR İÇİYO KAFASI ESTİMİ BİDE SINIFIMA GELİP BANA BİR SİLLE ÇKIYO GİDİYO LÜTFEN BİR YARDIM EDİN YOK SA HEP DAYA YİCEYİM
İlçe milli eğitim müdürlüğüne bildirebilirsiniz.
Rapor Et
Eski 13 Ocak 2012, 11:45

Şikayetim var ne yapmalıyım

#27 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
merhaba benim doğalgaz sıcak su borusu patladı evimi su bastı fabrika boruyu geli aldı test içinfabrikaya götürdü bir hafta sonra sonuç belli oldu fabrika hjatasıymış sadece özür dileyerek konuyu kapatan bir yazı yolladı ama benim evimdeki masraf 1.500tl bunun masrafı ne olucak onların ödemesi gerekmiyormu lütfen bunla ilgili yardımcı olursanız sevinirim
Rapor Et
Eski 13 Ocak 2012, 13:13

#28 (link)
muhammed23
Ziyaretçi
muhammed23 - avatarı
bence onu milli eğitim bakanlığına şikayet etmelisin
Rapor Et
Eski 19 Ocak 2012, 16:57

Şikayetimi nereye

#29 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
merhaba benim bir şikayetim var ORJİN DANIŞMANLIK FATİH DERSHANESİ ŞİRİNEVLER DEN İŞ BAŞVURUM İÇİN ARANDIM GİTTİM GÖRÜŞMEM OLDU. ERTESİ GÜN TEKRAR ARAYIP ÇAĞARDILAR GİTTİĞİMDE YANLIŞLIKLA ÇAĞRILDIĞIMI SÖYLEDİLER. . KUSURA BAKMAYIN DEDİLER. BİR KAÇ GÜN SONRA BAŞKA BİR POZİSYON İÇİN TEKRAR ARADILAR VE ÇAĞARDILAR . 1 SAAT SONRA TEKRAR ARAYIP POZİSYONUN İPTAL OLDUĞUNU SÖYLEDİLER. NE KADAR CİDDİYETSİZ BİR FİRMA OLDUĞUNU HERKESLE PAYLAŞMAK İSTEDİM.
Rapor Et
Eski 19 Ocak 2012, 17:57

DiLekçe Yazmak

#30 (link)
meLanqoLiq
Ziyaretçi
meLanqoLiq - avatarı
Eger oglunuza siddet uygulanıyorsa ve bunu hastaneden raporlu hale getirebiliyorsanız (kanıtlayabiliyorsanız) Milli Egitim Bakanlıgı'na dilekçe yazmalı ve raporuda dilekçeye eklemelisiniz.
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Okul yönetimini nereye şikayet edebilirim? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: mltm_kzlrmk Forum: Soru-Cevap
Cevap: 187
Son Mesaj: 21 Ekim 2014 00:50
Gönderen: merrtt Forum: Soru-Cevap
Cevap: 5
Son Mesaj: 9 Mayıs 2014 14:44
Gönderen: ben antepli Forum: Soru-Cevap
Cevap: 4
Son Mesaj: 2 Ağustos 2012 20:41
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 11 Eylül 2011 07:01
Gönderen: reha777 Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 10 Ağustos 2011 04:49
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.172 saniyede (73.08% PHP - 26.92% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 05:53
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi