Arama

Okul yönetimini nereye şikayet edebilirim? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 29 Nisan 2014 Gösterim: 29.618 Cevap: 66
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Şubat 2012       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
okulumuz bursa/mudanya hatice ismail hakkı kayan ilk öğretim okulunla ilgili.
okulumuzun 2 adet giriş kapısı vardır. Biri sanayi yoluna Yani iş makinalarının işlek olduğu caddeye açılıyor.Diğeri atıl bir sokak içine açılıyor. Fakat okul müdürümüz kantinin ticari faaliyeti cirosunun düşmemesi için okul kapısının sanayi kapısını kullandırıyor öğrencilere. Sebep te şu. ağtıl sokak içerisinde iki adet kafeterya varmış diye kapıları demir sac ile kapattırdı.Ama ne hikmet se sanayii caddesine açılan kapı devamlı açık kimin girip çıktığı belli değil.Buna sebepte çocuklarımızın başına bir trafik kazası geldiği zaman müdür bey eğitim zaiyatımı diyecek. Lütfen buna bir çözüm
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Şubat 2012       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
okul müdürü kayıt yapmıyor kalerüferler yanmıyor bölgesi dışında kayıt alıyor kayıt yazmak için para alıyor okul : şehit pilot ayfer gök ilk öğretim okulu müdür adı : hasan oduncu bir şeyler yapmak için arz ederi
Sponsorlu Bağlantılar
HACER BÖYÜR - avatarı
HACER BÖYÜR
Ziyaretçi
10 Şubat 2012       Mesaj #33
HACER BÖYÜR - avatarı
Ziyaretçi
ESMA İLE HATİCE NİN SUÇU NE SAYIN BAKANIM ben HACER BÖYÜR benim komşumun 2 kızı ESMA VE HATİCE adlı iki kızı var buçocuklar okul servisinin taleb ettiği ücreti ödeyemedikleri için bir haftadır okula gidemiyorlar .Budurum bir insanlık dıramıdır bu konuylada ne sınıf öğretmeni nede okul müdüresi ilgilen miyor aile nin maddi durumu yok bu kızlarımızın heba olmalarına seyirci kalamadığım dan sizzin bilgilen dirmek istedim neolur bu çocuklarımız için birçare düşünelim ben toplumsal görevimi yerine getirmek istedim biz KOCAELİ GEBZE ŞEKER PINAR MAHALLESİ ATATÜRK CADDESİ MUHSİN YAZICI SOKAĞIDA OTURUYORUZ .OKULUMUZDA ŞEKER PINAR İLK ÖĞRETİM OKULUDUR ACELE CEVABINIZI VEYA MÜDAHELENİZ ÜMÜDİ İLE SAYGILARIMI SUNARIM.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Şubat 2012       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bizim müdür ve hocalarda saçmalıyorlar bilmem ikinci dönem daha dişiplin olacakmış da offff bu ne biçim lise ya bide meslek lisesi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Şubat 2012       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
MİLLİ EGİTİM BAKANLIGINA KONYA SELCUKLU İLCESİNDE OLAN BÜYÜK BAYRAM İLK ÖGRETİM OKULU,DA ÖGRENCİ OLAN RECEP ERDEM,Mİ ÖGRETMENİ OLAN YÜCEL YAVUZ,KARDEŞİME 13/02/2012 TARİHİNDE TOKAT ATARAK BEYİN TRANVASI GECİREREK HASTANEDE TEDAVİ GÖRMÜŞTÜR ÖGRETMENİ YÜCEL YAVUZ SÜREKLİ OLARAK DAYAK ATAN VE TEHTİT EDEREK ÜZERİNE GİTMEKTEDİR KARDEŞİM RECEP ERDEM RUHSAL HAPLAR KULLANDIGINI BİLDİGİ HALDE ÖGRETMENİ YÜCEL YAVUZ SÜREKLİ DAYAK ATTIGI,NI BİZE BİLDİREN RECEP ERDEM BİZDE BUNDAN DOLAYI İLGİLENMENİZİ ARZEDERİM.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Şubat 2012       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
okul müdürü telefonumu aldı. vermicekmişte Msn Sad çok üzgünüm ne yapabilirim nereye şikayet edebilirimim. nütfen acil cevap yazınn
yanlız - avatarı
yanlız
Ziyaretçi
24 Şubat 2012       Mesaj #37
yanlız - avatarı
Ziyaretçi
SAYIN MİLLİĞİ EGİTİM BAKANIM BİZ USTA ÖĞRETİCİLERİN NE ZAMAN ÇİLESİNE DUR DEYEÇEKSİN BİZİM HİÇMİ HAKKIMIZ YOK BEN CALIŞIYORUM AMA BİRDE BANA SORUN HAKKIMI BİLE SAVUNAMIYORUM ÇÜNKÜ NEDEN BİLİYORMUSUN MÜDÜR BENİ İŞDEN CIKARIR ÇÜNKÜ BUNU DEFALARCA DİLE GETİYOR ŞU ŞEKİLDE DİYOR İSTERSEM AÇARIM KURSU CANIM İSTERSE KAPATIRIM BİRDAHA SANA AÇMAM HEP ONA BOYUN EYMEKMİ GEREKİYOR HAKLIYKEN KEN BİLE
HATALIYIM DEMEK ZORUNDA KALIYORUM BUDA COK ZORUMA GİDİYOR GERCEKTEN CANIM COK ACIYOR NE OLUR ONLARIN ELİNDEN BİZLERİ KURTARIN HER GÜN NÜ DÜŞÜNMEKTEN COK YORULDUM SİZE YALVARIYORUM ARTIK BUNA BİR CARE BULUM İSMİMİ YAZMAKTAN CALIŞDIĞIM YERİ YAZMAKTAN KORKAR OLDUM BU DUYAR VEYA ÖGRENİRSE BENİM İŞEME SON VERECEGİNİ BİLİYORUM KEDİNİN SİYASİ ĞÜCÜNÜN OLDUGUNU VE ONA HİÇ KİMSE BİŞEY YAPAZ DİYOR BENİM KİMSEM YOK ALLAHIMDAN VE DEVLETİM BAŞKA BENDE BU TÜRKİYE CUMHÜRİYETİN VATANDAŞIM BİZE YARDIM EDİN İLGİLEDİYSENİZ TEŞEKKÜR EDERİM
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Şubat 2012       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 80. yıl i.ö.okuluve 3:B sınıfındaki mustafa çobanın velisiyim
müdürümüzden sınıf ayrımcılıgı yaptıgından ötürü memlun degiliz.
okulumuz aşırı derecede kirli çocuklarımızın saglıgından endişe ediyoruz .
okul kıyafetlerindende memlun diilim
okul idaresi çok disiplinsiz...
ögretmeninden memlun oldumızz halde müdürümüzden şikayrtciyiz ve hiç memlun diilim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Şubat 2012       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Hocaların verdiği 2 ton ödev ve kısıtlı zamandan bıktım.
Hocaların kafasına göre dayak atmasından ve puan kırmalarından bıktım.
Hocaların 2 ton yazı yazdırmasından ve 2 ton malzeme aldırmasından nefret ediyorum.
Ne yapabilirim?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mart 2012       Mesaj #40
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
okul müdürüm görev yapma sürecimi karartıyor okuldan ve görevimden nefret eder hale geldim kendisiyle bu konuşulmuyor ne yapabilirim