Arama

Okul yönetimini nereye şikayet edebilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 29 Nisan 2014 Gösterim: 29.613 Cevap: 66
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ekim 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bizim pazartesi günü beden eğitimi dertsi oluyor 2 saat boyunca...ama bize okulda koridorları ve bahçedeki kurumuş otları toplattırdılar.. bunu yapan bizim okulun müdür yardımcısıdır..bizi onları yapmaya zorunlu kıldı ve yapmayanlara kızdı..beden hocamız daha yok....daha önceden de okulda tuğla ve kum taşırttılar... ben 6.sınıftayken de okul baSKAN SECİMİNDE bana haksızlık yaptılar.... tüm haklarımı savunduğum halde bana haksızlık muamelesi yaptılar....ben ne yapabilirim? tam olarak söylerseniz sevinirim...teşekkürler.
EN İYİ CEVABI SaKLI verdi
Arkadaşlar okulunuzda bir takım sorunlar yaşıyorsanız veya usulsüzlükler olduğunu düşünüyorsanız bu konuları açık açık dile getiren bir dilekçe yazarak bağlı bulunduğunuz İl veya İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine başvurunuz ve dilekçeniniz kayda girdikten sonra kayıt numarası ile kayıt tarihini not alınız kurum size 60 gün içerisinde cevap vermek zorundadır cevap alamadığınız takdirde bir üst makam olan Valilik veya Kaymakamlığa dilekçe yazarak(daha önce vermiş olduğunuz dilekçenin kayıt numarası ve tarihini de yazarak) müracaat ediniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Not: Burası şikayetçi olduğunuz kurumlara yaptırım uygulayacak veya soruşturacak makam değildir lütfen kişi ve kurum isimlerini yazmayın bu kişilik haklarına saldırıdır. Hem kendinizi hem forumu bu konuda yasalar karşısında sıkıntıya düşürecektir.
Lone - avatarı
Lone
Ziyaretçi
6 Ekim 2010       Mesaj #2
Lone - avatarı
Ziyaretçi
Bu söylediklerin olağan şehler, Şehir değil kasaba gibi ufak okullarda okuyorsanız bunlar her yerde olur

Sponsorlu Bağlantılar
Amam illada şikayet etmek istiyorum diyosan M.E.B'lığı olsun adresin , ama ilgileneceklerini sanmam .
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Aralık 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
M.E.B.ESKİŞEHİR YILDIRIM BEYAZİT OKULUNUN OKUL MÜDÜRÜ OKULUN 2 TANE ÇIKIŞ KAPISI OLMASINA RAGMEN KENDİ KURALLARI GEREGİ ÇIKIŞ KAPILARINI KİLİTLETİP SADECE KENDİ BELİRLEDİGİ KAPIDAN CIKIŞ YAPILMASINI İSTİYOR TEK CIKIŞ KAPISINDA COCUKLAR İZDİHAM YAŞIYOR BİRBİRLERİNİ CİGNİYORLAR BİZLER NİCİN KAPILARI KAPATTINIZ DİYE SORDUGUMUZDA SİZE HESAPMI VERECEGİZ DİYE CEVAP ALIYORUZ AYRICA OKUL ADINA AİDAT PARASI YOKDEDİĞİNİZ HALDE VELİLERDEN PARA TOPLANIYOR VERMEYENLERİN COCUKLARINI SINIFTA AYAKTA TUTUYORLARMIŞ SAYIN MÜFETTİŞLER GELİRKEN GİZLİ GELECEKLERKİ OLANLARI GÖREBİLSİNLER GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM SAYGILARIMLA
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Aralık 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Şirinköy' Zehra Suna Manasır İ.Ö.O'daki müdür yardımcısı eğerki okul aidatı olan 25 tl'Yİ GETİRMZ İSENİZ İLK DÖNEM KARNESİNİ ALMASSINIZ DEMEKTE VE BEN BU DURUMDAN RAHATSIZIM M.E.B TARAFINDAN BU OLAY İLGİLENİLMESİNİ ARZ EDERİM.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ocak 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
halkalı mehmet akif ersoy lisesi okul müdürü benim hayatımı kararttı kayıt yaptırırken ösym için şifremi vermedi 'sonra gel şifreni almaya' dedi zorla gönderdi bugün gittigimde ise sistem yok veremiyoruz dediler ve ben kaydını yaptırmış şifresini alamadıgı için bütün emekleri boşa gitmiş bir eğitim mağduresiyim malesef (bu ülkede yaşamak istemiyorum artık!!!)ne yappayım nasıl şikayet edeyim yada neye yararki artık
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ocak 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
meb
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Şubat 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
OKUL MÜDÜRÜMÜZ BÜR GEZİ DÜZENLEDİ VE AİDAT PARASINI VERMEYENLERİ GÖTÜRMÜYOR BİRSÜRÜ ARKADAŞIMIZ AĞLADI.
ADRES;ANTALYA/SERİK CUMALI İLK ÖĞRETİM OKULU
MÜDÜRÜN ADI;HASAN KÜÇÜK
GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Nisan 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
şehit mehmet altanlar i.ö.o. dan müdür ve 4/A sınıfının öğretmeni olan Emin Kırbayırdan şikayetçiyim. oğlumun aldığı notları düşük veriyor, oğluma şiddet uyguluyor ,kafasında cetvel kırıyor,tahtaya kaldırıp arkadaşlarına tek tek tokat attırıyor müdür oğlumu başka okula nakletmiyor,
kompetankedi - avatarı
kompetankedi
VIP Bir Dünyalı
25 Nisan 2011       Mesaj #9
kompetankedi - avatarı
VIP Bir Dünyalı
Şikayetiniz ilgili mercih tarafından değerlendirilmiyorsa en yakın ilçe eğitim müdürlüğüne baş vurabilirsiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Haziran 2011       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bunlar basit işler hele SAMSUN VEZİRKÖPRÜ YATILI İLKÖĞRETİM BÖLGE OKULUNDA olanları duysanız dudagınız ucuklar.
1 araç düzgün park edilecek
2 dışarıda çay içilmeyecek.
3 hiçbir şekilde yüksek sesle konuşulmayacak.
4 semaver manğal yasak.
5okul çalı çırpısına dokunmak yasak
6 müzik dinlemek yasak
daha neler herşey yasak HASAN DURSUN OKUL MÜDÜRÜ HERŞEYİN TEK HAKİMİ
PERDELERLE ÇÖP KOVALARININ sıtandardıyla ilgilenene kadar öğrenciler arasındaki istismarlarla ilgilen.
SAMSUN VEZİRKÖPRÜ HADİ GÖREVE SAN DURSUN MÜDÜR AMA VEZİRKÖPRÜ YİBOYU HASAN DEDENİN ÇİFLİĞİ OLARAK KULLANIYOR KURAL BELİRLİYOR UYGULUYOR İTİRAZ EDENİ UYARI CEZASI VERİYOR
"""İHBAR MEB MÜFETTİŞLERİ NE YAPIYORSUNUZ HAYDİ GÖREVE""""