MsXLabs
2005-2016
Soru-Cevap forumunda yer alan abidins tarafından açılmış Gülten Dayıoğlu'nun Ganga adlı kitabının özetini nasıl bulabilirim? konusunu görüntülüyorsunuz.
Özet: Gülten Dayıoğlu'nun eseri ganga kitap özetini yazarmısınız?... Etiketler:
  • gülten dayıoğlu ganga özeti
  • ganga kitabının özeti kısa
CEVAPSIZ

Gülten Dayıoğlu'nun Ganga adlı kitabının özetini nasıl bulabilirim?

Gösterim: 6.638 | Cevap: 2
Deadlylady
18 Kasım 2010 15:19   |   Mesaj #2   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi
Ganj nehrinin yatağında, insan küllerinden oluşma, olağanüstü nitelikler içeren, gizemli bir yaşam ortamı vardır. Burada yaşayan balıklarda zamanla hem insanca, hem de insanüstü özellikler belirir. Binlerce yıl süren evrim sonunda, giderek insanoğlunun beyin gücünü aşan balık türleri oluşur. Bu yaratıklar, yeryüzündeki canlıların en gelişmiş ve en yeni türü olmanın onuruyla kendilerini «Ganj'lılar» olarak adlandırırlar.
Bu üstün beyinli yaratıklar, değişim tutkusuna kapılırlar.Tek amaçları insana dönüşüp yeryüzüne çıkmak, yok olmanın eşiğinde bulunan dünyayı kurtarıp insanlara, aklın boyutlarını aşan gözkamaştırıcı yaşam olanakları sunmaktır.
Ganga, bu gizemli canlı türünün, insana dönüşmeyi başarmış tek temsilcisi olarak insanların arasına karışır.Ganj'lılar adına, yeryüzünü ve insanları tanıyıp yaşam deneyimi edinmek için dünyayı dolaşmaya başlar. Bu süreçte, öylesine gülünç, korkunç acıklı ve şaşırtıcı olaylarla karşılaşıp soluk kesici serüvenler yaşar ki!..
Ganga ile bir gün siz de karşılaşabilirsiniz. Görkemli beyninize yoğunlaşıp düşünerek, yaratıcı gücünüzü uyararak, onu algılayabilirsiniz. Bunu başarırsanız, yepyeni bir yaşama adım atmanın sevinç ve coşkusuyla kuşatılacaksınız.


alinti:Ganga