Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Evde muhabbet kuşu nasıl beslenir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda enes alku tarafından 16 Ekim 2010 (19:29) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
20576 kez görüntülenmiş, 52 cevap yazılmış ve son mesaj 26 Haziran 2014 (01:38) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.00  |  Oy Veren: 2      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 16 Ekim 2010, 19:29

#1 (link)
enes alku
Ziyaretçi
enes alku - avatarı
ARKADAŞLAR BENİM BİR MUHABBET KUŞUM VAR ALALI BİR AY OLDU HİÇ ELİMİZE GELMİYOR VE COK AZ ÖTÜYOR KAFESİN İÇİNDE SEVMEK İÇİN ELİME ALIYORUM ELİMİ ÖYLE Bİ KIPIO Kİ KANATIYOR.BİR DE SALDIĞIMIZDA BİR YERE KONUYOR ORADA AKŞAMA KADAR DURUYOR SADECE BİR KAÇ KEZ YER DEĞİŞTİRİYO. BEN NE YAPMALIYIM?ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
En iyi cevap nota_kelebegi tarafından gönderildi

YHA ÇOK TATLI BİR KUŞ ALDIM YARUYMUŞ NEKADAR BİLMİYORUM AMA YAVRU DEDİLER BEN ONU ALINCA HİÇ SES ÇIKARMADI 1 2 SATT BÖLE OLDU SONRA ALIŞTIRMAYA ÇALIŞTIM KONUŞTUM CIK CIK DİE SESLER ÇIKARDIM SONRA BİRAZ BAŞINDA DURDUM AYRILDIM 1 2 SAAT SONRA 9 KEZ ÖTTÜ NASIL SEVİNDİM BİR GÖRCENİZ SONRA CIK CIK DİEREK ELİMİ İÇERİ GİRDİRDİM YAVAŞÇA SONRA ELİME ALIŞTI YAKLAŞMADI UZAKTAN SEYRETTİ SONRA YEM FLN YEMEDİ YHA KARANLIKTA GÖRMEZLER DEDİLER FKT BNİMKİ MAŞALLAH KARANLIKTA KAFESİN ÜSTÜNE ÇIKTI SALLANDI SONRA YEMİN İÇNE GİRDİ AZ YEDİ SABAH OLDU ANNEM İŞE GİDİYORDU ANNEM HADİ BAY BAY DİE BAĞRINCA KUŞTA VAR GÜCÜYLE ÖTMEYE BAŞLADI BABAMDA FLN YÜKSEK SESLE KONUŞUNCA ODA BAĞIRICYOR CIIIIRRRRIIIIIKKK DİO ÇOK ŞEKER AMA BEN NASIL ALIŞTIRACAM ÖNCEKİ KUŞLARIMIZA HİÇ BNZEMİO KAFESİN AĞZINI AÇIOM ORDAN UZAKLAŞIOM HİÇ KAÇMIODA YERİM BN ONU NAPIYIM HEM ALIŞSIN YANLIZ OLMASIN DİE KAFESİN İÇİNE NASIL BİR OYUNCAK KOYABİLİRİM NASIL ALIŞTIRABİLİRİM YARDIMCI OLUN BİRDE DİŞİMİ O BURNU PEMBE GİBİ... CVP BKLİORM
Rapor Et
Reklam
Eski 27 Ocak 2011, 15:12

mutlu et

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
onunla konuş yanı ciciş de naber de nasılsın de onun güvenini kazan sonra oyun oynat parmaktan parmağa doğru yürüt
Rapor Et
Eski 23 Mayıs 2011, 13:42

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
enes alku adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

ARKADAŞLAR BENİM BİR MUHABBET KUŞUM VAR ALALI BİR AY OLDU HİÇ ELİMİZE GELMİYOR VE COK AZ ÖTÜYOR KAFESİN İÇİNDE SEVMEK İÇİN ELİME ALIYORUM ELİMİ ÖYLE Bİ KIPIO Kİ KANATIYOR.BİR DE SALDIĞIMIZDA BİR YERE KONUYOR ORADA AKŞAMA KADAR DURUYOR SADECE BİR KAÇ KEZ YER DEĞİŞTİRİYO. BEN NE YAPMALIYIM?ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
bnimkide aynı ama bizimki ötüyo
Rapor Et
Eski 27 Mayıs 2011, 20:18

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benimde bir muhabbet kuşum var her akşam ne kadar sevsekde hiç konuşmuyo ve elimizi hep ısırıyo acaba ne yapmalıyım NOTada 1 aylık
Rapor Et
Eski 29 Haziran 2011, 12:39

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benimbir muhabbet kuşum var sarı rengi var ben o nu salınca camları her yeri kappatıyorum uçuyor kendine 10 dakaka uçup heri yerine gidiyor benim onu yakalama ma hiç gerrekkalmıyor onu nasıln konuşturaa bilirim can çorug
Rapor Et
Eski 12 Ağustos 2011, 16:26

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
canım cici kuş gibi kolay kelimelerle başlaya bilirsin ama bunu her gün tekrarlamalısın ve sabah kalkınca kuşuna günaydın yatarken iyigeceler demelisin ve onun kafesini evde en çok bulunduğun yere koymalısın ama günaydın ve iyigeceler gibi şeyler i derkenasla vakitleri karıştırmamalısınve en az günde yarım saat 1saat uçması gerek yoksa kanatları yağlanabilir kafesin kapağnı kapat kafese girmesin elinde kuşu oynat
Rapor Et
Eski 31 Ağustos 2011, 12:07

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benim bir muhabbet kuşum var henüz 1 aylık ancak tam olarak uçamıyor sadece kanat çırpıp duruyo çoğunlukla yem yiyip duruyo ve gözleri genelde kapalı oluyo uyurkende başını sürekli kafesinde köşesine saklıyo neden böyle yaptığı hakkında yardımcı olucak varsa sevinirm
Rapor Et
Eski 4 Eylül 2011, 13:33

#8 (link)
delika
Ziyaretçi
delika - avatarı
daha 1 aylık diyorsun kanatları tam değil 1-2 haftaya uzar uyumasıda normal daha küçük istirahat etmek istiyordur elleme 2 haftaya düzelicektir iyi günler.
Rapor Et
Eski 9 Eylül 2011, 09:23

YENİ MUHABBET KUŞU ALDIM BİR BAKIN YHAA NAPICAM

#9 (link)
nota_kelebegi
Ziyaretçi
nota_kelebegi - avatarı
YHA ÇOK TATLI BİR KUŞ ALDIM YARUYMUŞ NEKADAR BİLMİYORUM AMA YAVRU DEDİLER BEN ONU ALINCA HİÇ SES ÇIKARMADI 1 2 SATT BÖLE OLDU SONRA ALIŞTIRMAYA ÇALIŞTIM KONUŞTUM CIK CIK DİE SESLER ÇIKARDIM SONRA BİRAZ BAŞINDA DURDUM AYRILDIM 1 2 SAAT SONRA 9 KEZ ÖTTÜ NASIL SEVİNDİM BİR GÖRCENİZ SONRA CIK CIK DİEREK ELİMİ İÇERİ GİRDİRDİM YAVAŞÇA SONRA ELİME ALIŞTI YAKLAŞMADI UZAKTAN SEYRETTİ SONRA YEM FLN YEMEDİ YHA KARANLIKTA GÖRMEZLER DEDİLER FKT BNİMKİ MAŞALLAH KARANLIKTA KAFESİN ÜSTÜNE ÇIKTI SALLANDI SONRA YEMİN İÇNE GİRDİ AZ YEDİ SABAH OLDU ANNEM İŞE GİDİYORDU ANNEM HADİ BAY BAY DİE BAĞRINCA KUŞTA VAR GÜCÜYLE ÖTMEYE BAŞLADI BABAMDA FLN YÜKSEK SESLE KONUŞUNCA ODA BAĞIRICYOR CIIIIRRRRIIIIIKKK DİO ÇOK ŞEKER AMA BEN NASIL ALIŞTIRACAM ÖNCEKİ KUŞLARIMIZA HİÇ BNZEMİO KAFESİN AĞZINI AÇIOM ORDAN UZAKLAŞIOM HİÇ KAÇMIODA YERİM BN ONU NAPIYIM HEM ALIŞSIN YANLIZ OLMASIN DİE KAFESİN İÇİNE NASIL BİR OYUNCAK KOYABİLİRİM NASIL ALIŞTIRABİLİRİM YARDIMCI OLUN BİRDE DİŞİMİ O BURNU PEMBE GİBİ... CVP BKLİORM
Rapor Et
Eski 11 Eylül 2011, 19:49

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bence ötmesi gereken bir kuşa türkçe öğretmek yanlış
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.154 saniyede (68.47% PHP - 31.53% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 20:27
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi