Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Okul başkanlığı adayıyım, propaganda konuşmam nasıl olmalıdır?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 18 Ekim 2010 (20:07) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
51518 kez görüntülenmiş, 62 cevap yazılmış ve son mesaj 2 Aralık 2013 (14:00) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.90  |  Oy Veren: 21      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 10 Kasım 2010, 19:25

#11 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar konuşma bulamadm aday olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi
Rapor Et
Reklam
Eski 22 Kasım 2010, 16:23

#12 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Ben okulda Seçildim.. Fakt Şimdide İlde Seçim var Seçilirsem Ankaraya Gidecez.. Burdada Konuşma Yapacaz Ama Ne Söyleyecem Bilmiyorum.. Kağıda Bakmıyacam O Anda Aklımdan Geleni Söyleyeceğim.. Bütün Samimiyetimle Gayret Sarfedecem.. İnşlh Seçilirm.. Lise Olmamızda Avantaj Tabi.
Rapor Et
Eski 5 Ekim 2011, 15:01

#13 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlr en gzli öğretmendn yardm alın ve ona gre akıllara dugunluk verecek br konuşma yzn bn öyle yapcğm iyi şanslarrrrrrrrrr
Rapor Et
Eski 9 Ekim 2011, 18:08

imdat

#14 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaslar bana da yardim edin
Rapor Et
Eski 12 Ekim 2011, 13:16

#15 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Arkadaşlar bende bu yılki seçimde okul başkanı adayı oldum. ancak bu konuda hiçbir tecrübem yok. acaba nasıl konuşmalıyım?
Rapor Et
Eski 17 Ekim 2011, 19:02

konuşmaa

#16 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
böyle yapabilirsiniz.. Tanıtım
Merhaba arkadaşlar ben Melisa Acar 7/A sınıfında okuyorum. Okul temsilciliğine adaylığımı koydum. Sizlerin problemlerinizi anlayabiliyorum ve bu problemleri çözmek istiyorum.
Herkesin başka birine ‘’zor yaparsın’’ dediği şeyler vardır. Ben bu sözleri istemiyorum. Herkes istediği her şeyi yapar. ‘’Yapamam’’ diye bir şey yoktur ya da ‘’başaramam’’ diye bir şey.
Bunlar benim için bir başlangıçtı. Okula katkılarım mutlaka olacak. Sizler her zaman en iyilerine layıksınız. Ben sizin en yükseklerde olmanızı istiyorum ve bunun için en güzel şartlarda okumanız için elimden geleni yapacağım.

YAPACAKLARIM

 Sınıflara ders kitaplarınızı koymanız için anahtarlı ve raflı dolaplar yaptıracağım.
 Okul kütüphanesine katkıda bulunacağım. Kitap, ansiklopedi vs.
 Sizin problem ve şikâyetlerinizi en kısa zamanda düzeltmeye çalışacağım.
 Bende sizler gibi aynı sıralardayım ve sizin düşündüklerinizi okula yansıtacağımı ve sorunlarınıza çare bulacağıma inanıyorum.
 Tuvaletlerin temizliğine önem vereceğim.
 Baharda okul pikniği yapılması için yetkililerle temas kuracağım.
 Sayın müdürümüzle konuşup teneffüslerde müzik açtıracağım.
Rapor Et
Eski 18 Ekim 2011, 13:07

#17 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Arkadaşalar kaçbuk bana yazı verin okul baskan adayım
Rapor Et
Eski 18 Ekim 2011, 13:13

#18 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
lütfennnn çok acillll daha uzun bir konuşma istiyorum arkadaşalr lütfen çok ama çok acil lazımmmmmmm
Rapor Et
Eski 18 Ekim 2011, 22:28

#19 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Sayın Müdürüm,Değerli Öğretmenlerim,Sevgili Arkdaşlar,okulda demokrasiyi eşitliği ve güvenceyi sağlıcağımızdan emin olunuz. Bana oy veren,vermeyen herkes bu okulda eşit olacak. Öğrenci arkdaşlarımın sorunlarını gerek öğretmenlerimle gerek idareyle gerek ise il/ilçe meclisinde paylaşacağıma söz veriyorum.Bizim amacımız öncelikle okulun başarısı olması gerek. bunun için gerek dersler,gerek spor aktiviteleri gerek müzik ve resim dallarında her türlü başarıyı getireceğimize ben başkan adayı olarak söylüyorum.Okulda demokrasi yok dediler. Yaptım olacak.Şuan bunu söylüyorum 10gün sonra yaptım oldu diyeceğim. Nerden Nereye. Yazan:Ak Parti İl Başkanı Avni Örki
Rapor Et
Eski 19 Ekim 2011, 16:03

Bende adayım

#20 (link)
dilan1
Ziyaretçi
dilan1 - avatarı
Arkadaşlar bende temsilciliğe adayım. Afiş yapmam gerek neler yazabilirim yardımcı olur musunuz ?
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Okul başkanlığı adayıyım, propaganda konuşmam nasıl olmalıdır? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 3 Ekim 2013 17:23
Gönderen: tahaddi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 17
Son Mesaj: 7 Mayıs 2012 14:09
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 10
Son Mesaj: 25 Kasım 2011 14:22
Gönderen: kompetankedi Forum: X-Sözlük
Cevap: 1
Son Mesaj: 10 Aralık 2009 17:34
Gönderen: ThinkerBeLL Forum: Sosyoloji
Cevap: 3
Son Mesaj: 22 Nisan 2009 15:51
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.179 saniyede (71.06% PHP - 28.94% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 08:53
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi