Arama

Okul başkanlığı adayıyım, propaganda konuşmam nasıl olmalıdır? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Kasım 2016 Gösterim: 117.552 Cevap: 67
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Kasım 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben okulda Seçildim.. Fakt Şimdide İlde Seçim var Seçilirsem Ankaraya Gidecez.. Burdada Konuşma Yapacaz Ama Ne Söyleyecem Bilmiyorum.. Kağıda Bakmıyacam O Anda Aklımdan Geleni Söyleyeceğim.. Bütün Samimiyetimle Gayret Sarfedecem.. İnşlh Seçilirm.. Lise Olmamızda Avantaj Tabi.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ekim 2011       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlr en gzli öğretmendn yardm alın ve ona gre akıllara dugunluk verecek br konuşma yzn bn öyle yapcğm iyi şanslarrrrrrrrrr
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ekim 2011       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar bana da yardim edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ekim 2011       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bende bu yılki seçimde okul başkanı adayı oldum. ancak bu konuda hiçbir tecrübem yok. acaba nasıl konuşmalıyım?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ekim 2011       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
böyle yapabilirsiniz.. Tanıtım
Merhaba arkadaşlar ben Melisa Acar 7/A sınıfında okuyorum. Okul temsilciliğine adaylığımı koydum. Sizlerin problemlerinizi anlayabiliyorum ve bu problemleri çözmek istiyorum.
Herkesin başka birine ‘’zor yaparsın’’ dediği şeyler vardır. Ben bu sözleri istemiyorum. Herkes istediği her şeyi yapar. ‘’Yapamam’’ diye bir şey yoktur ya da ‘’başaramam’’ diye bir şey.
Bunlar benim için bir başlangıçtı. Okula katkılarım mutlaka olacak. Sizler her zaman en iyilerine layıksınız. Ben sizin en yükseklerde olmanızı istiyorum ve bunun için en güzel şartlarda okumanız için elimden geleni yapacağım.

YAPACAKLARIM

 Sınıflara ders kitaplarınızı koymanız için anahtarlı ve raflı dolaplar yaptıracağım.
 Okul kütüphanesine katkıda bulunacağım. Kitap, ansiklopedi vs.
 Sizin problem ve şikâyetlerinizi en kısa zamanda düzeltmeye çalışacağım.
 Bende sizler gibi aynı sıralardayım ve sizin düşündüklerinizi okula yansıtacağımı ve sorunlarınıza çare bulacağıma inanıyorum.
 Tuvaletlerin temizliğine önem vereceğim.
 Baharda okul pikniği yapılması için yetkililerle temas kuracağım.
 Sayın müdürümüzle konuşup teneffüslerde müzik açtıracağım.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ekim 2011       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşalar kaçbuk bana yazı verin okul baskan adayım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ekim 2011       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
lütfennnn çok acillll daha uzun bir konuşma istiyorum arkadaşalr lütfen çok ama çok acil lazımmmmmmm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ekim 2011       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sayın Müdürüm,Değerli Öğretmenlerim,Sevgili Arkdaşlar,okulda demokrasiyi eşitliği ve güvenceyi sağlıcağımızdan emin olunuz. Bana oy veren,vermeyen herkes bu okulda eşit olacak. Öğrenci arkdaşlarımın sorunlarını gerek öğretmenlerimle gerek idareyle gerek ise il/ilçe meclisinde paylaşacağıma söz veriyorum.Bizim amacımız öncelikle okulun başarısı olması gerek. bunun için gerek dersler,gerek spor aktiviteleri gerek müzik ve resim dallarında her türlü başarıyı getireceğimize ben başkan adayı olarak söylüyorum.Okulda demokrasi yok dediler. Yaptım olacak.Şuan bunu söylüyorum 10gün sonra yaptım oldu diyeceğim. Nerden Nereye. Yazan:Ak Parti İl Başkanı Avni Örki
dilan1 - avatarı
dilan1
Ziyaretçi
19 Ekim 2011       Mesaj #19
dilan1 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bende temsilciliğe adayım. Afiş yapmam gerek neler yazabilirim yardımcı olur musunuz ? Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ekim 2011       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bende okul başkanlığına adayım daha güzel önerileriniz varsa paylaşablr misinizz ??