Arama

Okul başkanlığı adayıyım, propaganda konuşmam nasıl olmalıdır? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Kasım 2016 Gösterim: 117.584 Cevap: 67
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ekim 2011       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bana yarın için bütün okula samimi gelen bi konuşma bulmanız lazım lütfen
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ekim 2011       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkiler bana daha deişik bişe lasım bu hafta içinde
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ekim 2011       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar selam nasıl konuşmalıyım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ekim 2011       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bana çookk ama çok acil slogan lazım yarın konuşma yapacağım çokkkk ama çokkk acilll lütfenn
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ekim 2011       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sayın müdürüm değerli öğretmenlerim ve sevgili arkadaşlar
................................................................... buraya ad soyad sınıf falan yazın
bugün burada bulunma amacımız hepimizin bildiği üzere başkanlık seçimi doğrultusunda koyduğumuz adaylığın sizler açısındanda tasvip edilmesi adına konuşmamızı yapıp sizlerin uygun bullduğu öğrencinin okul başkanı seçilmesidir. Ben çok fazla konuşup sizleri sıkmak istemiyorum ve boş vaatlerde bulunup sözümün arkasında duramayacağım büyük sözler vermek istemiyorum.Zaten benim okul başkanlığı adı altındaki düşüncem okulumuz adına kendi başıma karar almak değil sizlerin isteği üzerine daha doğrusu gerçekleşmesini istediğimiz düşüncelerin öncelikle sınıf danışman öğretmenimin onayı ile idareye iletmek ve arada bir köprü oluşturmaktır. Zaten hepimiziin az çok okul adına isteklerimiz aynıdır ben şuan seçim doğrultusunda buraya çıkmadan önce yapılabilcek bazı şeyler düşündüm bunlarıda sizlerle paylaşıp konuşmamı bitirmek istiyorum.Düşüncelermin bir kısmı öncelikle sınıflarımızda herkesin kendine ait bir dolabı olması ve okulumuzun dış görünümünde yenilikler yapılmasıdır, her sınıf katında kısa tenefüslerimizde su alabileceğimiz makinalrın yerleştirilmesi ilk haftalarda vardı ama daha sonra nedense arkası gelmedi.Çok amaçlı salonların biraz daha göze hitap etmesi ve okulun iç dekarasyonundada değişiklikler olmasıdır ve bunun gibi ilerleyen zamanlardada hep birlikte düşünüp karar alabileceğimiz yeniliklerdir. Bütün arkadaşlarımdan oylarını bekliyorum ve beni dinlediğiniz için teşekkür ediyorum. bu aktüviteler bnm kendi okulum adına düşüncelerimdir içeriğini siz değiştirebilirsiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ekim 2011       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
her ay gezi düzenlenecek fılan dee Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ekim 2011       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bende adayım sizce ne yazmalıyım hiçbişi bulmadım yardım .s
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ekim 2011       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR BEN DE BAŞKANLIĞA GİRDİM ..... PAZARTESİ GÜNÜ KONUŞMA YAPCAĞIM ... BANA YARDIM EDEBİLİRMİSİNİZ LÜTFEEEEEEEN Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Kasım 2011       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Eğer seçilirsen böyle bir konuşma yap;
Merhaba arkadaşlar benim adım .... ......... Siz değerli arkadaşlarımın okulumuzla ilgili sorunlarını çözmek için Okul Başkanlığına adaylığımı koymuştum ve sizlerin sayesinde Okul Başkanı oldum. Oy verip vermeyen herkese teşekkür ederim. Okul Başkan Yardımcımız ile okulu en güzel şekilde temsil edeceğime söz veriyorum. Beni dinlediğiniz için teşekkürler.
Eğer seçilmezsen böyle bir konuşma yap:
Merhaba arkadaşlar ben ..... .......... Okul Başkanlığına adaylığımı koymuştum ama seçilemedim. Öncelikle bu bir yarıştı ve tek bir kazananı olacaktı. Kazananları tebrik ediyorum. Oy verip vermeyen herkese teşekkürler.
Not: Geçen yıl kaybetmiştim, bu yıl kazandım Msn Grin.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
sevcansude - avatarı
sevcansude
Ziyaretçi
22 Kasım 2011       Mesaj #30
sevcansude - avatarı
Ziyaretçi
alın size okul başkanlıgı konuşması...... deqerimi bilin Msn Wink
SAYGILI MÜDÜRÜM , DEĞERLİ ÖĞRETMENLERİM , VE SEVGİLİ ARKADAŞLARIM

buraya adınızı sınıfınızı falan yazın .....

Bugün burada okulun sorunlarına çare bulmak için sizlerin adayı olarak bulunuyorum

Ve sizlerin düşüncelerinizi okula yansıtacağıma sorunlarınıza çare bulacağıma inanıyorum..

Sizin menfaatlerinizi düşünerek okul temsilcisi olmak istiyorum.
Beklentilerinizi vermek ve sözlerinizi yerine getirmeye çalışacağım buna gayret ve sarf edeceğime emin olun…….

ANCAK ben diğer adaylar gibi siyasi görüşümü ortaya koymayacağım benim için okul temsilciliği öğrencilerin sorunlarını yerine getirmek ve daha iyi bir eğitim sunmaktır.

Benim de aklımda belli başlı düşünceler var özellikle kızların ve erkeklerin ortak problemi olan saç konusunda belirli sınırları açmadan çareler buldum

TÜM çalışmalarımı koordineli bir şekilde yürütülmesine ve bunun içinde gerekli tüm tedbirlerin alınmasında aktif bir rolde bulunmak üzere okul temsilciliğine adaylığımı koymuş bulunuyorum
DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUM….

Kaynak: Okul başkanlığı adayıyım, propaganda konuşmam nasıl olmalıdır?