Arama

Okul başkanlığı adayıyım, propaganda konuşmam nasıl olmalıdır? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Kasım 2016 Gösterim: 117.576 Cevap: 67
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Kasım 2011       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
MERHABA
MERHABA ........................................ 5/A SINIFINA GİDİYORUM. BU GÜN BURADA BAŞKAN ADAYI OLMAK ÜZERE BULUNUYORUM.OYLARINIZLA BAŞKAN OLABİLİRİM VE SİZİ TEMSİL ETMEKTEN MUTLULUK DUYARIM. OKUL İÇİN VE SİZİNDE İSTEKLERİNİZ DOĞRULTUSUNDA OKULDA BAZI ŞEYLER YAPMAK İSTİYORUM.BUNLARDAN BAZILARIŞUNLAR: OKUMA SAATLERİNİ 1 SAAT YERİNE 2 SAATE ÇIKARABİLİRİM,KÜTÜPHANELERE DAHA FAZLA KİTAP ALABİLİRİM,SİZİN MÜZE VEYA ÇEŞİTLİ YERLERE GİTME İSTEKLERİNİZDEN BAZILARINI YAPMAYA ÇALIŞIRIM,SANTRAÇ VE DAMA TURNUVALARI DÜZENLEYEBİLİRİM,OKULUMUZDAKİ FİLELERİ YENİLEYİP DAHA FAZLA TOP ALABİLİRİM,ÇEŞİTLİ YARDIM KAMPANYALARI DÜZENLEYEBİLİRİM,YILBAŞINDA VEYA DAHA ÖZEL GÜNLERDE KÜÇÜK AMA EĞLENCELİ PARTİLER VEREBİLİRİM TABİKİ BU YAPICAKLARIMA SAYIN MÜDÜRÜMÜZÜN İZİNVERMESİ GEREKİYOR.EN ÖNEMLİSİ DE SİZİN DERTLERİNİZİ VE SORUNLARINIZA ÇÖZÜMLER BULMAYA ÇALIŞIRIM. EĞER BENİ SEÇERSENİZ SİZİN İÇİN BU GÜZEL ŞEYLERİ YAPACAĞIM.OYLARINIZI MERAKLA BEKLİYORUM VE BENİ DİNLEDİĞİNİZ İÇİN SİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM……..
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ekim 2012       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkdslar birazda okul içn neler yapablrm onlrdn bahseder misnz?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ekim 2012       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Of bu hafta başkanlık seçimi var ve adayım çok sıkı bi rakibim var ne yapmalıyım?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ekim 2012       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ASLINDA BEN BASKAN ADYIYIM OZEL BURÇ OKULLARINA GIDIYORUM BURADA SEÇILMEKDAHA ZOR LUTFNNNNNNNNBANA YARDIM EDIN
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ekim 2012       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkaşlar yedinci sınıfa gidiyorum başkan adayıyım lütfen yardım edin nasıl konuşmam lazım hiç bişey bilmiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ekim 2012       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Meselaaa sayın müdürüm değerli öğretmenlerim ve sevgili arkadaşlar ben ...... sınıfından .............. Bu seneki okul başkanlığına adayım eğer beni başkan seçerseniz sizin için elimden gelenin en iyisini yhapmaya hazırım ben öyle şunu yapıcam bunu yapıcam deyipte yapamıyacakları şeyleri sıralayan adaylardan değilim oylarınızı bekliyorum . Beni dinlediğiniz için teşekkürler eder iyi dersler dilerim ...
civap - avatarı
civap
Ziyaretçi
16 Ekim 2012       Mesaj #37
civap - avatarı
Ziyaretçi
bence şöyle segili arkadaşlar:bugün burada bana oy vaerirseniz her istediğini yerine getiriceğim okula baya bir katkıda bulunacağım bu yüzden bana oy veriniz arkaşlar çocuklar büyükler hepiniz bana oy verin sizi çok mutlu edeceğim tamam mı anlaştık mı cevap hayırsa bu okulun dışına koskoca bir park yapmaktan vazgeçerim o zaman ders çalışma bölümüde var sizin yerinizde olsaydım böyle bir şeyi hiç kaırmazdım allah allah daha aday olmuyorum diyebilirsin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ekim 2012       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sa beyler bi propaganda bulsanız güzel 6. sınıftayım okul başkanlığına aday oldum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ekim 2012       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
SAYGILI MÜDÜRÜM , DEĞERLİ ÖĞRETMENLERİM , VE SEVGİLİ ARKADAŞLARIM

buraya adınızı sınıfınızı falan yazın .....

Bugün burada okulun sorunlarına çare bulmak için sizlerin adayı olarak bulunuyorum

Ve sizlerin düşüncelerinizi okula yansıtacağıma sorunlarınıza çare bulacağıma inanıyorum..

Sizin menfaatlerinizi düşünerek okul temsilcisi olmak istiyorum.
Beklentilerinizi vermek ve sözlerinizi yerine getirmeye çalışacağım buna gayret ve sarf edeceğime emin olun…….

ANCAK ben diğer adaylar gibi siyasi görüşümü ortaya koymayacağım benim için okul temsilciliği öğrencilerin sorunlarını yerine getirmek ve daha iyi bir eğitim sunmaktır.

Benim de aklımda belli başlı düşünceler var özellikle kızların ve erkeklerin ortak problemi olan saç konusunda belirli sınırları açmadan çareler buldum

TÜM çalışmalarımı koordineli bir şekilde yürütülmesine ve bunun içinde gerekli tüm tedbirlerin alınmasında aktif bir rolde bulunmak üzere okul temsilciliğine adaylığımı koymuş bulunuyorum
DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUM….

Yusuf Sincar Msn Wink futbol
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ekim 2012       Mesaj #40
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bende başkanım ve çok heyecanlıyım neler söyleyebilirim bu başkanlığı çok istiyorumdaa nolur yardım edin Msn Happy