Arama

Okul başkanlığı adayıyım, propaganda konuşmam nasıl olmalıdır? - Sayfa 7

En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Kasım 2016 Gösterim: 117.492 Cevap: 67
TEMSİLCİ - avatarı
TEMSİLCİ
Ziyaretçi
29 Ekim 2014       Mesaj #61
TEMSİLCİ - avatarı
Ziyaretçi
KIYMETLİ MÜDÜRÜM DEĞERLİ ÖĞRETMENLERİM VE SEVGİLİ ARKADAŞLARIM
BEN...SINIFINDAN ........... DİE BAŞLAYINN
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Kasım 2014       Mesaj #62
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
"gun havadan bilgi buradan doğar"
daha güçlü ve temiz bir okul için
Sponsorlu Bağlantılar
midyat imkb anadolu lisesine temsilci adayı oldum...
altına da
isim soy isim sinif falan yaz
afiş olarak okulun çeşitli bölümlerine as.
kantine kutuphaneye okulun girişine falan
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Kasım 2015       Mesaj #63
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
afişin için abartılı şeyler yazma vaatlerini yaz kısa bir söz bul bir sembol yap (sembol senin tasarladığın ve sadece kendine ait olsun) ve son
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Kasım 2015       Mesaj #64
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kolay o iş giriş (adın ve sevgili arkadaşlar flan filan) vaatler ( bu vaatler fazla veya az olmasın tam ortasında olsun )sonuç (ve lütfen oyunuzu bana verin iyi bir başkan ,iyi bir okul demektir flan yaz) bu kadar Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ekim 2016       Mesaj #65
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Çocuk Hakları Bildirgesi Göre

Özgür Düşünce

• 12.madde:her çocuk görüşlerini sebepten ifade etme, kendini ilgilendirenen her konuda görüşlerini dikkate alınmasını isteme hakkına sahiptir.herkesin çocukları dinleme onların fikirlerini öğrenme onlara saygı gösterme sorumluluğu vardır.
  • 13.madde:Her çocuğun duygu ve düşüncelerini istediği şekilde açıklama hakkı vardır. Çocuklarında başka kişilerinn zarar görmemesi için elinden geleni yapması lazım .

ŞİDDETE KARŞIYIM

• 34.madde:Çocukları bedensel ve ruhsal yönden örseleyecek hiç bır yaklaşıma izin verilemez.
  • 37.madde:Çocuklar hiç bir şekilde insanlık dışı yöntemlerle yada aşağılamak cezalandırılması. Bir çocuk suça itilmişse ona uygulanacak ceza yaşıma ve gelişimine uygun , onun eğitimini engellemeyecek şekilde olmalıdır.
HAKKINIZI BİLİN , SORUMLULUĞUNUZU YERİNE GETİR İN ŞİDDETE KARŞILAŞTIĞINIZDA OLAYI NUR B....ya YETİŞTİRİN...
SAĞLIK VE TEMİZLENİR
Okulumuzda olan hade sorununu sizin sağlığınıza zarar vermeyecek en kısa sürede idareye bildireceğim. Olmassa ilçe milli eğitim müdürüne oda olmassa Kaymakama yine bir gelişme olmassa valinin yanına kadar gitmeyi planlıyorum.

Akıllı tahtalarda olan sorunlara çözüm bulacağım.
Eğitimini açısından en etkin projeleri geliştireceğiz.
Beni seçerseniz tarihi ve turistik yerlere gezi düzenleyeceğim.
Okulumuzda fen laboratuvar ve kütüphane bulunmamaktadır. Eğitim kalitesiz açısından laboratuvar ve kütüphane olmassa olmazdı. Araştırma kültüründen yoksun olan öğrenciler hayatta kendilerinden istenilenleri hakkıyla yerine getiremezler. Bizler imam-hatipliyiz. Aldığımız eğitim dini ve beşeri ilimlerden oluşmaktadır. Dinimizin ilk emri okudum. Ancak okulumuzda kütüphane yoktur. Okulumuzda kütüphane kurulması için yetkililerle görüşecegim. Başarılı olmassam , halk kütüphanesinin etkin bir hale gelmesine çaba sarfedeceğim...
SUYU KALDIRMA KUVVETİ NUR B..... NUN KALKINDIRMA KUVVETİ VARDIR...
Söz veren çok icraat yok..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ekim 2016       Mesaj #66
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Öncelikle sakin ol ve sıcak samimi etkileyici konuş. Boş yere vaat sallama kısa öz ve derin konuş. Yapabileceğin konular hakkında vaat ver emin ol ise yarayacak...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Kasım 2016       Mesaj #67
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Saygı değer müdürüm, müdür yardımcılarım, değerli öğretmenlerim, sevgili arkadaşlarım 2012 – 2013 eğitim-öğretim yılında okulumuzu temsil etmek için bende adayım. Bu görevin ne kadar önemli ve aynı zamanda zor olduğunu biliyorum. Ben bu görevi en iyi şekilde yerine getireceğime inanıyorum. Bu kendime güvenimi ise ilköğretim 1. ve 2. Sınıfda sınıf başkanlığı 3. Sınıfda başkan yardımcısı ve bu yıl sınıf temsilciliği görevlerimi layıkıyla yerine getirdim. Bu konuda elimden gelenin en iyisini yapacağım. Karşılaştığımız sorunları yaşadığımız olumsuzlukları, mesajlarınızı okul idaresine zamanında ve eksiksiz ileteceğime söz veriyorum. Erkek öğrencilere maç turnuvası, kız öğrenciler için voleybol turnuvası düzenlemeyi düşünüyorum. Aynı zamanda çeşitli gezi organizasyonları düzenleyerek sosyal aktiviteleri arttırmayı planlıyorum. Ama bu görevi yapabilmek için sizin desteklerinize ihtiyacım var bu yüzden oylarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Kasım 2016       Mesaj #68
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar üstteki yazıyı ben koydum.Okuyanlar eminim çok beğenirler.Ben de yarın seçim var.