Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Okul başkanlığı adayıyım, propaganda konuşmam nasıl olmalıdır?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 18 Ekim 2010 (20:07) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
61914 kez görüntülenmiş, 69 cevap yazılmış ve son mesaj 19 Ekim 2014 (20:05) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.96  |  Oy Veren: 26      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 18 Ekim 2010, 20:07

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
selam arkadaşlar ben 9.sınıfa gidiyorum.bugün okul başkanlığına aday oldum.propaganda yapacağım;ama nasıl bir yazı hazırlamam gerektiğini bilmiyorum.bana yardımcı olur musunuz?
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

arkadaşlar ben bişey buldum şöyle yazın:sevgili arkadaşlar okulumuzun sosyal ve kültürel etkinliklerinde yani faaliyetlerinde çevre okullar dahil olmak üzere tüm öğretmenler,öğrenciler gönüllü ve gönülsüz veliler bu etkinliklerde yer almak isteyen tüm bireyler sıkı bir iş birliğine girerek tüm çalışmaların koordineli bir şekilde yürütülmesine ve bunun içinde gerekli tüm tedbirlerin alınmasında aktif bir rolde bulunmak üzere okul temsilciliğine adaylığımı koymuş bulunuyorum...
arkadaşlar ben böyle buldum eğer bunu okumak isteyen varsa okuyabilir ...
şimdiden hepinize başarılar umarım siz çok çaba gösterenler kazanırsınız bu başkanlığı ...
Rapor Et
Reklam
Eski 18 Ekim 2010, 21:18

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
hiç biriniz mi cevap veremiyor arkadaşlar ya! şimdi 2 saat yazı yazmak zorundayım.ama insanlığa faydalı olayım diye yazımı yazdıktan sonra sizlerle paylaşacağım ki ileride başkan adayı olacak arkadaşlarımız sıkıntı çekmesin.
Rapor Et
Eski 19 Ekim 2010, 19:03

acil lütfenn ..! :(

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Off aciL nasıL bsey yazabiLirmm temsilci olarakk
Rapor Et
Eski 22 Ekim 2010, 20:10

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar okul temsilcisi adayıyım lütfen acil olarak bana bir konuşma nasıl yapabilirim bir yol gösterinbu konuşma nasıl olmalı?Lütfen yazıp yollarmısınız..
Rapor Et
Eski 22 Ekim 2010, 20:17

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar ben bişey buldum şöyle yazın:sevgili arkadaşlar okulumuzun sosyal ve kültürel etkinliklerinde yani faaliyetlerinde çevre okullar dahil olmak üzere tüm öğretmenler,öğrenciler gönüllü ve gönülsüz veliler bu etkinliklerde yer almak isteyen tüm bireyler sıkı bir iş birliğine girerek tüm çalışmaların koordineli bir şekilde yürütülmesine ve bunun içinde gerekli tüm tedbirlerin alınmasında aktif bir rolde bulunmak üzere okul temsilciliğine adaylığımı koymuş bulunuyorum...
arkadaşlar ben böyle buldum eğer bunu okumak isteyen varsa okuyabilir ...
şimdiden hepinize başarılar umarım siz çok çaba gösterenler kazanırsınız bu başkanlığı ...
Rapor Et
Eski 22 Ekim 2010, 22:44

#6 (link)
Önce Sağlık
biruni - avatarı
sınıftaki öğrenci arkadaşlarımın dertlerini; gözlerine bakınca anlayacağıma,
çalışamadığımız derslerden olacak sınavları ertelemek için çaba göstereceğime...

diye başla başkanım, o iş tamamdır
Rapor Et
Eski 30 Ekim 2010, 13:18

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya bende seçimlere katıldım ve allaha şükür ben kazandım inş. sizde kazanırsınız ve propagandanıza kendinizi tanıtarak başlayın tmm mı inş. faydalıo olurum...
Rapor Et
Eski 30 Ekim 2010, 14:48

#8 (link)
batuhan1313
Ziyaretçi
batuhan1313 - avatarı
Arkadaşlar bunları kendiniz yapmaya çalışın hayatınızda hep yanınınızda net olmicak
Rapor Et
Eski 5 Kasım 2010, 15:22

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar bende başkanadayıyım konuşmamı nasıl bulduğumu buldum sizinle paylaşmak istiyom.
Saygılı müdürüm,değerli öğretmenlerim ve Sevgili arkadaşlarım.Bugün burada okulun sorununa Çare bulmak için sizlerin adayı olarak bu kürsüde bulunuyorum. Bende sizler gibi aynı sıralardayım. Ve sizin düşündüklerini okula yansıtacağımı Ve sorunlarınıza çare bulacağıma inanıyorum.

Sizin menfaatlerinizi düşünerekten okul temsilcisi olmak istiyorum .Sizin beklediklerinize vermek ve sözlerinizi yerine getirmeye çalışacağım buna gayret sarf edeceğimden emin olun.. Okulumuzun sosyal ve kültürel etkinliklerinde yani faaliyetlerinde,
Tüm öğretmenler, öğrenciler, gönüllü ve gönülsüz velilerle, bu etkinliklerde yer almak isteyen tüm bireylerle sıkı bir iş birliğine girerek,

Tüm çalışmaların koordineli bir şekilde yürütülmesine ve bunun için de gerekli tüm tedbirlerin alınmasında aktif bir rolde bulunmak üzere okul temsilciliğinde adaylığımı koymuş bulunuyorum.
Rapor Et
Eski 10 Kasım 2010, 18:36

alın size okul başkanlıgı konuşması...... deqerimi bilin ;)

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
SAYGILI MÜDÜRÜM , DEĞERLİ ÖĞRETMENLERİM , VE SEVGİLİ ARKADAŞLARIM

buraya adınızı sınıfınızı falan yazın .....

Bugün burada okulun sorunlarına çare bulmak için sizlerin adayı olarak bulunuyorum

Ve sizlerin düşüncelerinizi okula yansıtacağıma sorunlarınıza çare bulacağıma inanıyorum..

Sizin menfaatlerinizi düşünerek okul temsilcisi olmak istiyorum.
Beklentilerinizi vermek ve sözlerinizi yerine getirmeye çalışacağım buna gayret ve sarf edeceğime emin olun…….

ANCAK ben diğer adaylar gibi siyasi görüşümü ortaya koymayacağım benim için okul temsilciliği öğrencilerin sorunlarını yerine getirmek ve daha iyi bir eğitim sunmaktır.

Benim de aklımda belli başlı düşünceler var özellikle kızların ve erkeklerin ortak problemi olan saç konusunda belirli sınırları açmadan çareler buldum

TÜM çalışmalarımı koordineli bir şekilde yürütülmesine ve bunun içinde gerekli tüm tedbirlerin alınmasında aktif bir rolde bulunmak üzere okul temsilciliğine adaylığımı koymuş bulunuyorum
DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUM….
tuğçeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee TUğçEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.163 saniyede (65.75% PHP - 34.25% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 10:58
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi