Arama

Okul başkanlığı adayıyım, propaganda konuşmam nasıl olmalıdır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Kasım 2016 Gösterim: 117.493 Cevap: 67
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ekim 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaşlar ben 9.sınıfa gidiyorum.bugün okul başkanlığına aday oldum.propaganda yapacağım;ama nasıl bir yazı hazırlamam gerektiğini bilmiyorum.bana yardımcı olur musunuz?
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
arkadaşlar ben bişey buldum şöyle yazın:sevgili arkadaşlar okulumuzun sosyal ve kültürel etkinliklerinde yani faaliyetlerinde çevre okullar dahil olmak üzere tüm öğretmenler,öğrenciler gönüllü ve gönülsüz veliler bu etkinliklerde yer almak isteyen tüm bireyler sıkı bir iş birliğine girerek tüm çalışmaların koordineli bir şekilde yürütülmesine ve bunun içinde gerekli tüm tedbirlerin alınmasında aktif bir rolde bulunmak üzere okul temsilciliğine adaylığımı koymuş bulunuyorum...
arkadaşlar ben böyle buldum eğer bunu okumak isteyen varsa okuyabilir ...
Sponsorlu Bağlantılar
şimdiden hepinize başarılar umarım siz çok çaba gösterenler kazanırsınız bu başkanlığı ...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ekim 2010       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hiç biriniz mi cevap veremiyor arkadaşlar ya! şimdi 2 saat yazı yazmak zorundayım.ama insanlığa faydalı olayım diye yazımı yazdıktan sonra sizlerle paylaşacağım ki ileride başkan adayı olacak arkadaşlarımız sıkıntı çekmesin.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ekim 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar okul temsilcisi adayıyım lütfen acil olarak bana bir konuşma nasıl yapabilirim bir yol gösterinbu konuşma nasıl olmalı?Lütfen yazıp yollarmısınız..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ekim 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
arkadaşlar ben bişey buldum şöyle yazın:sevgili arkadaşlar okulumuzun sosyal ve kültürel etkinliklerinde yani faaliyetlerinde çevre okullar dahil olmak üzere tüm öğretmenler,öğrenciler gönüllü ve gönülsüz veliler bu etkinliklerde yer almak isteyen tüm bireyler sıkı bir iş birliğine girerek tüm çalışmaların koordineli bir şekilde yürütülmesine ve bunun içinde gerekli tüm tedbirlerin alınmasında aktif bir rolde bulunmak üzere okul temsilciliğine adaylığımı koymuş bulunuyorum...
arkadaşlar ben böyle buldum eğer bunu okumak isteyen varsa okuyabilir ...
şimdiden hepinize başarılar umarım siz çok çaba gösterenler kazanırsınız bu başkanlığı ...
biruni - avatarı
biruni
VIP Önce Sağlık
22 Ekim 2010       Mesaj #5
biruni - avatarı
VIP Önce Sağlık
sınıftaki öğrenci arkadaşlarımın dertlerini; gözlerine bakınca anlayacağıma,
çalışamadığımız derslerden olacak sınavları ertelemek için çaba göstereceğime...

diye başla başkanım, o iş tamamdır
Düşüncene katılmam şart değil, düşünceni anlatman için savaşırım...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ekim 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bende seçimlere katıldım ve allaha şükür ben kazandım inş. sizde kazanırsınız ve propagandanıza kendinizi tanıtarak başlayın tmm mı inş. faydalıo olurum...
batuhan1313 - avatarı
batuhan1313
Ziyaretçi
30 Ekim 2010       Mesaj #7
batuhan1313 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bunları kendiniz yapmaya çalışın hayatınızda hep yanınınızda net olmicak
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Kasım 2010       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bende başkanadayıyım konuşmamı nasıl bulduğumu buldum sizinle paylaşmak istiyom.
Saygılı müdürüm,değerli öğretmenlerim ve Sevgili arkadaşlarım.Bugün burada okulun sorununa Çare bulmak için sizlerin adayı olarak bu kürsüde bulunuyorum. Bende sizler gibi aynı sıralardayım. Ve sizin düşündüklerini okula yansıtacağımı Ve sorunlarınıza çare bulacağıma inanıyorum.

Sizin menfaatlerinizi düşünerekten okul temsilcisi olmak istiyorum .Sizin beklediklerinize vermek ve sözlerinizi yerine getirmeye çalışacağım buna gayret sarf edeceğimden emin olun.. Okulumuzun sosyal ve kültürel etkinliklerinde yani faaliyetlerinde,
Tüm öğretmenler, öğrenciler, gönüllü ve gönülsüz velilerle, bu etkinliklerde yer almak isteyen tüm bireylerle sıkı bir iş birliğine girerek,

Tüm çalışmaların koordineli bir şekilde yürütülmesine ve bunun için de gerekli tüm tedbirlerin alınmasında aktif bir rolde bulunmak üzere okul temsilciliğinde adaylığımı koymuş bulunuyorum.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Kasım 2010       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
SAYGILI MÜDÜRÜM , DEĞERLİ ÖĞRETMENLERİM , VE SEVGİLİ ARKADAŞLARIM

buraya adınızı sınıfınızı falan yazın .....

Bugün burada okulun sorunlarına çare bulmak için sizlerin adayı olarak bulunuyorum

Ve sizlerin düşüncelerinizi okula yansıtacağıma sorunlarınıza çare bulacağıma inanıyorum..

Sizin menfaatlerinizi düşünerek okul temsilcisi olmak istiyorum.
Beklentilerinizi vermek ve sözlerinizi yerine getirmeye çalışacağım buna gayret ve sarf edeceğime emin olun…….

ANCAK ben diğer adaylar gibi siyasi görüşümü ortaya koymayacağım benim için okul temsilciliği öğrencilerin sorunlarını yerine getirmek ve daha iyi bir eğitim sunmaktır.

Benim de aklımda belli başlı düşünceler var özellikle kızların ve erkeklerin ortak problemi olan saç konusunda belirli sınırları açmadan çareler buldum

TÜM çalışmalarımı koordineli bir şekilde yürütülmesine ve bunun içinde gerekli tüm tedbirlerin alınmasında aktif bir rolde bulunmak üzere okul temsilciliğine adaylığımı koymuş bulunuyorum
DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUM….
tuğçeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee TUğçEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Kasım 2010       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar konuşma bulamadm aday olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi