Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Atatürk'ün zafer ve başarı ile ilgili özdeyişleri nelerdir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 22 Ekim 2010 (07:44) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
34001 kez görüntülenmiş, 35 cevap yazılmış ve son mesaj 3 Kasım 2013 (19:55) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.23  |  Oy Veren: 13      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 22 Ekim 2010, 07:44

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar benim ödevim vr.atatürkün başarı ve zeferle ilgili özdeyişleri lazım çok acil
En iyi cevap SaKLI tarafından gönderildi

Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

arkadaşlar benim ödevim vr.atatürkün başarı ve zeferle ilgili özdeyişleri lazım çok acil
Alıntı:

atatürkün zafer ve başarı ile ilgili özdeyişleri
Alıntı:

arkadaslar ben besıncı sınıf ogrencısıyım bana zafer ve barıs ile ilgili öz deyisler acıl
Hiç bir zafer gâye değildir. Zafer, ancak kendisinden daha büyük olan gâyeyi elde etmek için gerekir en belli başlı vasıtadır. Gâye, fikirdir. Mustafa Kemal ATATÜRK

Zafer, bir fikrin istihsâline (elde edilmesine) hizmeti nispetinde kıymet (değer) ifade eder. Bir fikrin istihsâline dayanmayan bir zafer pâyidar olamaz (yaşayamaz). O, boş bir gayrettir.
Mustafa Kemal ATATÜRK

Her büyük meydan muhare-besinden, her büyük zaferin kazanılmasından sonra yeni bir âlem (dünya) doğmalıdır, doğar. Yoksa başlı başına bir zafer, boşa gitmiş bir gayret olur.
Mustafa Kemal ATATÜRK

Süngülerle, silahlarla ve kanla kazandığımız askeri zaferlerden sonra, kültür, bilim, fen ve ekonomi alanlarında da zaferler kazanmaya devam edeceğiz. Mustafa Kemal ATATÜRK
Rapor Et
Reklam
Eski 27 Ekim 2010, 10:54

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Rapor Et
Eski 13 Ekim 2011, 20:34

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar ödevim var bana izdeyiş söylrmisiniz çok acil
Rapor Et
Eski 17 Ekim 2011, 10:59

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaslar ben besıncı sınıf ogrencısıyım bana zafer ve barıs ile ilgili öz deyisler acıl
Rapor Et
Eski 17 Ekim 2011, 11:22

#5 (link)
Moderatör
SaKLI - avatarı
Alıntı:

Alıntı:

Alıntı:

Hiç bir zafer gâye değildir. Zafer, ancak kendisinden daha büyük olan gâyeyi elde etmek için gerekir en belli başlı vasıtadır. Gâye, fikirdir. Mustafa Kemal ATATÜRK

Zafer, bir fikrin istihsâline (elde edilmesine) hizmeti nispetinde kıymet (değer) ifade eder. Bir fikrin istihsâline dayanmayan bir zafer pâyidar olamaz (yaşayamaz). O, boş bir gayrettir.
Mustafa Kemal ATATÜRK

Her büyük meydan muhare-besinden, her büyük zaferin kazanılmasından sonra yeni bir âlem (dünya) doğmalıdır, doğar. Yoksa başlı başına bir zafer, boşa gitmiş bir gayret olur.
Mustafa Kemal ATATÜRK

Süngülerle, silahlarla ve kanla kazandığımız askeri zaferlerden sonra, kültür, bilim, fen ve ekonomi alanlarında da zaferler kazanmaya devam edeceğiz. Mustafa Kemal ATATÜRK
Rapor Et
Eski 17 Ekim 2011, 20:44

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bana çok lazım bu soru acilen ödevim var....... ne olabilir yardım edin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rapor Et
Eski 18 Ekim 2011, 22:06

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benim ödevim var bana atatürkün zafer ve başarı ile ilgili sözlerini söyleyinn <3 möccük bebeğğ
Rapor Et
Eski 19 Ekim 2011, 18:12

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
daha fazlası yokmu acaba
Rapor Et
Eski 19 Ekim 2011, 18:47

Bu Özdeyiş Yok Bunu Kullanın

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Zafer,zafer benimdir diye bilenindir;başarı başaracağım ve başardım diye bilenindir. Mustafa Kemal ATATÜRK
Rapor Et
Eski 20 Ekim 2011, 00:20

#10 (link)
Moderatör
SaKLI - avatarı
Alıntı:

bana çok lazım bu soru acilen ödevim var....... ne olabilir yardım edin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Alıntı:

benim ödevim var bana atatürkün zafer ve başarı ile ilgili sözlerini söyleyinn <3 möccük bebeğğ
Alıntı:

daha fazlası yokmu acaba

Mustafa Kemal ATATÜRK

Mustafa Kemal ATATÜRK

Zafer,zafer benimdir diye bilenindir;başarı başaracağım ve başardım diye bilenindir. Mustafa Kemal ATATÜRK
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.202 saniyede (72.13% PHP - 27.87% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 14:38
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi