Arama

"HLVDD.DLL" hatası ve çözümü nedir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Ocak 2011 Gösterim: 12.673 Cevap: 5
byseus - avatarı
byseus
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2010       Mesaj #1
byseus - avatarı
Kayıtlı Üye
MERHABALAR

ARKADAŞLAR NETCAD KURULUMUNDA İÇİNDEN ÇIKAMADIĞIM Bİ SORUN VAR ;

hardlock

HASP EMULATOR PE V2.33 ÇALIŞTIRILINCA ÜSTTEKİ HATAYI VERİYOR. "HLVDD.DLL"

HASP DEVİCE DRİVER VERSİON 5.22 ( KURDUĞUM )

İŞLETİM SİSTEMİM

ekranalntskx

TEŞEKKÜRLER..
EN İYİ CEVABI NeutralizeR verdi
Alıntı
BySeuS adlı kullanıcıdan alıntı

evet çok kez "yönetici mod"unda çalıştırdım çözülür sıkıntı diye ama malesef..

Sponsorlu Bağlantılar
ya 32 bitlik windows 7 lerde çalışıyor fakat bu 64bit de sorun verdi.. kaç gündür uğraşıyorum halledemedim..

evet inceledim hatta tüm yerli yabancı siteleri ince eledim ama yok bi türlü 64bit sistemlerde direk olarak bu soruna yönelik bi çözüme rastlayamadım.. Haritacıyım Okulda çizimler falan yapmam gerekiyor milyarlar konuşuyor bu programda hiç uğraşmadan satın almaya kalksam ki oda mümkün değil öğrenci halimle.. mutlaka bi çözümü olmalı heralde ilk kez ben böyle bi sorunla karşı karşıya kalmamışımdır daha önce aynı durumu yaşayıp çözüm bulan arkadaşlardan yardım bekliyorum..

Emulator yazılımının 64bit destekli güncel sürümü yok sanırım. Bu nedenle çözüm bulamayabilirsiniz.

VMware Workstation ile Windows 98 ya da XP kurup o işletim sistemi altında deneyebilirsiniz.
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
26 Ekim 2010       Mesaj #2
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Yönetici olarak kurmayı/çalıştırmayı denediniz mi?

Sponsorlu Bağlantılar
Maalesef çok spesifik bir yazılım ve problem. Şu konuyu incelemişsinizdir muhtemelen:
http://www.wardom.org/netcad-hata-veriyor-acil-yardim-t2364.html
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
byseus - avatarı
byseus
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2010       Mesaj #3
byseus - avatarı
Kayıtlı Üye

ya 32 bitlik windows 7 lerde çalışıyor fakat bu 64bit de sorun verdi.. kaç gündür uğraşıyorum halledemedim..

evet inceledim hatta tüm yerli yabancı siteleri ince eledim ama yok bi türlü 64bit sistemlerde direk olarak bu soruna yönelik bi çözüme rastlayamadım.. Haritacıyım Okulda çizimler falan yapmam gerekiyor milyarlar konuşuyor bu programda hiç uğraşmadan satın almaya kalksam ki oda mümkün değil öğrenci halimle.. mutlaka bi çözümü olmalı heralde ilk kez ben böyle bi sorunla karşı karşıya kalmamışımdır daha önce aynı durumu yaşayıp çözüm bulan arkadaşlardan yardım bekliyorum..
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
26 Ekim 2010       Mesaj #4
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
BySeuS adlı kullanıcıdan alıntı

Emulator yazılımının 64bit destekli güncel sürümü yok sanırım. Bu nedenle çözüm bulamayabilirsiniz.

VMware Workstation ile Windows 98 ya da XP kurup o işletim sistemi altında deneyebilirsiniz.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
byseus - avatarı
byseus
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2010       Mesaj #5
byseus - avatarı
Kayıtlı Üye
Bak bu güzel bi yöntem söylediğinizi yapmaya çalışayım sonucu sizinle paylaşırım.. şimdilik çok teşekkürler..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ocak 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bu bahsedilen sorunu bende sta4cad i kurduktan sonra yaşadım. peki bulunan bir çözüm var mı yoksa illa 32 bite mi döneceğiz