Arama

Basketbolda lisans nasıl alınır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 31 Ekim 2016 Gösterim: 27.405 Cevap: 8
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ekim 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben 14 yaşındayım.Boy ve yetenek avantajım var basketbolda.Ben bununla ilgili bir sorum var.

1. :Ben bir lisans aldığımda ne olacak ( takımlara girme konusunda avantajları gibi yada takımdan maaş alma gibi.)

2. :Benim bir lisans almam için bir kurs /klüp gibi biryerde oynayıp beğenilip oradaki yetkililer tarafından mı bir lisans alabilirim
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
lisans icin bir kulupun alt yapısında gelişmen lazımdır zaten beğenilirsen kayıt oldugun okulda sana lisansı cıkartırlar.

Sponsorlu Bağlantılar
BAKINIZ Basketbol Nedir? Basketbolun Kuralları
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Aralık 2010       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
lisans icin bir kulupun alt yapısında gelişmen lazımdır zaten beğenilirsen kayıt oldugun okulda sana lisansı cıkartırlar.

Sponsorlu Bağlantılar
BAKINIZ Basketbol Nedir? Basketbolun Kuralları
Son düzenleyen Safi; 12 Ekim 2018 02:42
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Aralık 2012       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bn 18 yasindaim byum 2.28 gs alt yapidayim beni ana Takima alacaklar AMA bende 2 lisans olmasina ragmen (lise ilkokual) hala bekliorm hep kaptandim yani dert etmeyin ana Takima girersiniz adim nese
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ağustos 2013       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben 14 yaşındayım 1.98 boy var banvit alt yapısına gidicektim vazgeçtim şimdiki takımım ilk defa bu sene lige girecek lisansım oradan olacak.Koçum abim gibi şuana kadarki her teklifi kendisi yanıtlamadı hep beni görüştürdü.İmza atmamazlık yapmaz yani.Bu sene seçmeleri kaçırdım zaten anadolu efes felan Msn Sad(
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ağustos 2013       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende1 senedir oynuyom lisans almak o kadar kolay değil sürekli kendini gosterecen .
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Kasım 2013       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar ben 11 yasindayim izmir buyuksehir klubunun minik takiminda shooting guardim. daha 1.ayimda lisansim cikti suan 4.ayimdayim.takimim bana 20 yasima kadar feshedilmeyecek bir sozlesme imzaladi ve takima bagladi yani bu olayin boyla posla sutla alakasi yok size tavsiyem basketbolun takim oyunu oldugunu unutmayin hicbirimiz jordan degiliz ve bu yuzden pas verelim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Haziran 2014       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bnde 14 yaşındayım 1.80 boyum var yeni kulupe gitcem lisansım cıkıcak 15 gün içinde
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Eylül 2015       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benim lisansim yeni cikti 1,70 boyum var daha 3 ay oldu yetenegimden dolayi hemen cikardilar,ayrica bir kulup alt yapisinda oynarsan daha avantajli olur.
zalım - avatarı
zalım
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2016       Mesaj #9
zalım - avatarı
Kayıtlı Üye
Bağlı olduğunuz clüp tarafından göstermiş olduğunuz dereceye göre verilir.