Arama

Zamanında teslim edilmeyen kargo için nereye şikayet edebilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 4 Ocak 2019 Gösterim: 16.378 Cevap: 14
merrtt - avatarı
merrtt
Ziyaretçi
29 Ekim 2010       Mesaj #1
merrtt - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben polatlıdan katılıyorum malatya dan kargo verildi adıma kargo şirketi 2 gün içerisinde teslim edeceğini belirtti ancak daha sonra ilçede olğumuz için orada şubeeri olmadığını söyleyip 5 gün sonra teslim edeceklerini söylediler ticari bi kargo olduğundan müşterilerime mahçup oldum maddi zarara uğradım ne yapma lazım
EN İYİ CEVABI Safi verdi
Kargo firması bu sitede şikayet edebilirsiniz
Şikayet.com
Sponsorlu Bağlantılar

Son düzenleyen Safi; 22 Şubat 2018 02:03
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Temmuz 2012       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
30.06.2012 tarihinde Malatyadan Kocaeli istikametine 4 paket kargo gönderildi.belge No: BC199793. paketler ancak 4 gün sonra 03.07.2012 tarihinde geldi. .3 paket kısmen açılmış deforme olmuş ve içindeki meyveler bozulmuş ve kokmuştu. Bu 3 paketi teslim almadık zira çöpe atılacaktı. 4. paketi almak istedik ama Sürat kargo, Kullar, Basiskele, Izmit, Kocaeli şubesi bu paketi teslim etmedi ve tüm paketleri tekrar aldılar. Müşteri hizmetlerini aradık, araya pazar günü girdiği için 1000 km. lik bir mesafeye neredeyse tren yolculugunun 3 kati bir zamanda yani 4 günde teslimat yapmanin normal olduğunu belirttiler. ayrıca meyvelere sigortali olmadığı için tazmin edilemeyeceğini belirttiler. kocaeli, başiskele, kullar şubesini aradık. 4. sağlam paketi istedik. ama esnaflığa ve nezakete sığmayan bir üslupla bizi geri çevirdiler. Uzun uğraşlar sonucu 4. paket 6 gün sonra, içerisi karınca dolu bir şekilde geldi. Tabi o da çöp oldu. Memleketteki annemiz tarafından, Sürat kargoya isminden dolayı güvenip kargo teslim edilmiş. şimdi annemize uzulmesin diye, kargoyu sapasağlam aldığımızı söylemek zorunda kalıyoruz. 3-5 sene önce televizyonlarda Yurt içi ve aras kargonun birbirlerine rakip olarak cektikleri o duygu yüklü kargo reklamlarını hatırlayınca derenin altindan çok suların geçtiğini anladım.
Sürat Kargo yetkililerinden ricam, lütfen insanları kargonuz ile hediye göndermeleri hususunda teşvik edici reklamlar yapıp, hem müşteri kaybına hem de israfa neden olmayın.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ekim 2012       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
açık adres vermeme rağmen kargom elime ulaşmadı her arayışımda farklı bahaneler söyleniyordu en sonunda kargomu gidip kendim almak zorunda kaldım ilk ve son oldu asla sürat kargo tercihim olamaz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mart 2014       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

açık adres vermeme rağmen kargom elime ulaşmadı her arayışımda farklı bahaneler söyleniyordu en sonunda kargomu gidip kendim almak zorunda kaldım ilk ve son oldu asla sürat kargo tercihim olamaz

aynı sorunla bende karşılaştım eskişehirde oturuyorum verdiğim adresi eksik okuyor ilk çıkan şahıs 2.kez aradığımda adres doğru açık ve net hala getirmemek te ısrarcılar daha önce hiç boyle bir sorun yaşamamamıştım şimdide telefonlara bakmıyorlar..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Mayıs 2014       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bu aras korgonun allah belasını versin nekadar adi bi işletme uçak kargo olmasına ramen daha elimize ulaşmadı burak atıcı darca şubesi nası işyapıyosunuz ALLAHA belanızı versin
ismail ekmekçi - avatarı
ismail ekmekçi
Ziyaretçi
15 Haziran 2015       Mesaj #6
ismail ekmekçi - avatarı
Ziyaretçi
ben DEFAKTO mağazasından internetten alış veriş yaptım kargo 3 ,iş gün iş günü içerisinde teslim edilir dediler ama şuan 10 (on) gündür kargomu MNG kargo teslim etmedi MNG kargoyu gerekse DEFAKTO mağazasını defalarca aramama rağmen halaa kargom teslim edilmedi MNG kargonun genel merkezini dahi aradım size dönececegiz deyip YALAN söylüyorlar belirsiz adres yazmışlar oysaki benim adresimle MNG kargo arasında 600 metre mesafe var bir kilometre bile değil MNG ve çalışanları tüm yalancıları bünyesinde toplamış bundan sonra DEFAKTO mağazaları ve MNG kargoyla çalışan hiç bir firmadan alış veriş yapmicam 15/06/2015
Kaan254 - avatarı
Kaan254
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2015       Mesaj #7
Kaan254 - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

30.06.2012 tarihinde Malatyadan Kocaeli istikametine 4 paket kargo gönderildi.belge No: BC199793. paketler ancak 4 gün sonra 03.07.2012 tarihinde geldi. .3 paket kısmen açılmış deforme olmuş ve içindeki meyveler bozulmuş ve kokmuştu. Bu 3 paketi teslim almadık zira çöpe atılacaktı. 4. paketi almak istedik ama Sürat kargo, Kullar, Basiskele, Izmit, Kocaeli şubesi bu paketi teslim etmedi ve tüm paketleri tekrar aldılar. Müşteri hizmetlerini aradık, araya pazar günü girdiği için 1000 km. lik bir mesafeye neredeyse tren yolculugunun 3 kati bir zamanda yani 4 günde teslimat yapmanin normal olduğunu belirttiler. ayrıca meyvelere sigortali olmadığı için tazmin edilemeyeceğini belirttiler. kocaeli, başiskele, kullar şubesini aradık. 4. sağlam paketi istedik. ama esnaflığa ve nezakete sığmayan bir üslupla bizi geri çevirdiler. Uzun uğraşlar sonucu 4. paket 6 gün sonra, içerisi karınca dolu bir şekilde geldi. Tabi o da çöp oldu. Memleketteki annemiz tarafından, Sürat kargoya isminden dolayı güvenip kargo teslim edilmiş. şimdi annemize uzulmesin diye, kargoyu sapasağlam aldığımızı söylemek zorunda kalıyoruz. 3-5 sene önce televizyonlarda Yurt içi ve aras kargonun birbirlerine rakip olarak cektikleri o duygu yüklü kargo reklamlarını hatırlayınca derenin altindan çok suların geçtiğini anladım.
Sürat Kargo yetkililerinden ricam, lütfen insanları kargonuz ile hediye göndermeleri hususunda teşvik edici reklamlar yapıp, hem müşteri kaybına hem de israfa neden olmayın.

https://www.sikayetvar.com/surat-kargo
Özgürsem sürekli koştuğumdandır
Marten - avatarı
Marten
Ziyaretçi
28 Ağustos 2015       Mesaj #8
Marten - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Salı günü İett kart aldım internet üzerinden 2 iş günü içerisinde geleceği söylendi gece saat 00.30'da Alıcı Merkez Torbayı Açtı yazıyordu kargo takipte. Ve henüz kargo gelmedi bu ptt kargo hep böylemidir ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Kasım 2015       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
12.11.2015 tarihinde MNG kargo İstanbul’dan ürünüm kargoya verildi 13.11.2015 tarihinde sabah kargo çorluya ulaştı, dağıtımı gerçekleşmedi aradığımda başka şubeye aktarım olacağını eğer hemen istiyorsam gelip kendimin almasını söylediler, Hizmet anlayışları bu olsa gerek, aktarım diğer şubeye gerçekleşti ya iki şube arasında kalıyoruz aslında, neyse dedik, 14.11.2015 18:51 hala gelmedi sabah şubeyi aradım öğle aradım akşam aradım telefonlara cevap vermiyorlar, müşteri hizmetlerini arayıp durumu izah ettim bana kargonun pazartesi geleceğini bu gün şubelerin yarım gün çalıştıkları için yetiştirilememiş olabileceğini söylediler. İyide kardeşim herkesin işi gücü var sinir beni boğuyor bu nasıl iştir. O zaman açık açık söylesinler İstanbuldan 100 km yola kargoyu 4 günde ulaştırabiliyoruz. Kıytırık kargo firmalarından ne farkınız var merak ediyorum.
Adem Biricik - avatarı
Adem Biricik
Ziyaretçi
20 Kasım 2015       Mesaj #10
Adem Biricik - avatarı
Ziyaretçi
Tarafıma 09. 11. 2015 tarihinde kayıtlı adresim belediye ve nüfus verileri olmasına ve evde her an biri olmasına rağmen "Sn. Müşterimiz adresinizde size ulaşamamamızdan 5872483791881 no.lu kargonuz teslim edilememiştir. Bilgi için Tepebaşı şubemizi arayabilirsiniz. " Mesajı atıldı. Aradım ama bana yardımcı olunmalıdır gibi bugün aynı yönden kargoma "Sn. Müşterimiz adresinizde size ulaşamamamızdan 5872485531577 no.lu kargonuz teslim edilememiştir. Bilgi için Tepebaşı şubemizi arayabilirsiniz. " Şeklinde yine mesaj atıldı. Bu konuda şubenizden şikayetçiyim evime gelmesi gereken kargonun hep peşine mi düşeceğim. Evdeyim diye arıyorum. Bana verilen cevap biz geldik bulamadık. İkinci servisimiz yok. Magduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.