Masaüstü Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Bir erkeği kendime nasıl aşık edebilirim?
12 34...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir08:37, 2 Ekim 2011 
ya bende bir cocugu seviyorum ama onu naslı etkileyecegimi bilmiyorum bircok yol denedim ama olmuyor
Cevap
Misafir10:39, 2 Ekim 2011 
SEVGİLİ KARDEŞLERİM BEN BİR ERKEĞİM VE BİR KIZIN ERKEĞİ ETKİLEMEK İÇİN EKSTRA BİR ÇABA HARCAMASININ GEREKSİZ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.. SADECE ERKEKLE BİRAZ İLGİLENMELİ AMA ÇOK FAZLA SIKMADAN... AYNI ZAMANDA DOĞAL DA OLMALI YAPMACIK OLMAMALI VE SÜREKLİ OLARAK GÜZEL SÖZ SÖYLEYİP HEDİYE ALMAK İÇİN UĞRAŞMAMALI ERKEK GÖSTERİŞ SEVMEZ... ERKEĞİ SEVECEKSİN VE ONA DOĞAL HALİNLE DAVRANACAKSIN..
Cevap
Misafir21:29, 17 Ekim 2011 
ben bir çocuğa aşığım ama onu etkilemek istiyorum ve onunda beni
sevmesini istiyorum
Cevap
Misafir13:16, 29 Ekim 2011 
ben onu çok seviyorum ama o beni sevmiyo ve ben na çıkma teklifi ettim ama kabul etmedi...
Cevap
Misafir15:28, 31 Ekim 2011 
yaa bır ınsanı kendıme nasıl asık ederm
Cevap
Misafir15:56, 31 Ekim 2011 
lütfen bana yardım edin ben bir çoçuğa aşık oldum ve büyük bir hata yaptım ben seni seviyorum dedim ve onu her gün görebiliyorum onu kendime nasıl aşık edebilirimmm
Cevap
Misafir11:15, 13 Kasım 2011 
Onu seviyorsun dedik ilk başta sana yakınlık gösteriyor mu gösteriyorsa demi ki o sana çıkacak ama onla konuşurken şunu sakin sorma sevgili var mı hangi tik kızlardan hoşlanırsın
Cevap
Misafir16:35, 13 Kasım 2011 
güzel giyin her zaman bakımlı ol
sevimli ve neşeli görün
sevdiği şeyleri yap
ona kendinden bahset
sana alışmasını sağla
sevdiği şeyleri sevdiğini söyle ve sev
Cevap
Misafir14:01, 16 Kasım 2011 
merhaba belki hepinizden küçüğüm 12 yaşındayım dershanede sevdiğm bi erkek var arkadaşız ama fazla konuşmuyoruz o başka sınıfta ben başka sınıftayım her tenefüs bizim sınıfa geliyo arkadaşlarının yanına ona söylemeye çekiniyorum napabilirimmm lütfenn cvp verinnnnn
Cevap
Misafir15:13, 16 Kasım 2011 
Ben anlamiyorum canim 12-13 yasindaki cocuklar asktan bahsediyorlar.Bu yastaki cocuklarin oyun oynayip ders calisacaklarina ask mesk gibi ugrasmalari bana sacma geliyor.Fazla dizi izleyen bir toplum olduk herhalde. Arkadaslik vardir o baska bzimde arkadaslarimiz vardi kucukken ama bakiyorum korpecik kardeslerim ask icin kendilerini paraliyorlar bu yasta.Halbuki asik olmanin da yasi ve zamani gelecektir onlar icin.

Neyse bir erkegi kendine cekmek icin kiz arkadaslarimiz dogal ve icten olsunlar. Kendilerini en dogal halleriyle tanitsinlar. Asktan kavusmaktan daha onemli bir sey varsa onu yurutebilmektir. Bu yuzden kendinizi farklı tanitirsaniz ileride sancili bir iliski icine girersiniz.
Cevap
12 34...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Tüm Soru-Cevap Konuları