PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Windows 7'de yüklü tema duvar kağıtları nerede depolanıyor?
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»
burak_17920:40, 13 Kasım 2010 
Arkadaşlar,

Windows 7 İşletim Sisteminde yüklü temaların Masaüstü Duvarkağıtları Diskin hangi dizininde bulunuyor? Yardımınız için teşekkürler...
Benzer Konular:
Cevap
burak_17909:33, 7 Aralık 2010 
Sayın arkadaşlar,

Bu Windows 7 İşletim Sisteminde'de her hangi bir tema yükleyip uyguladıktan sonra o temaya ait duvarkağıtları geliyor. O duvarkağıtları hard diskin içinde nerede depolanıyor? Demek istediğim o duvarkağıtlarını bulup, nasıl çıkartıcam oradan? not: Bi tanesi bana lazım
Cevap
HandSome10:46, 7 Aralık 2010 
burak_179 adlı kullanıcıdan alıntı:
Arkadaşlar,

Windows 7 İşletim Sisteminde yüklü temaların Masaüstü Duvarkağıtları Diskin hangi dizininde bulunuyor? Yardımınız için teşekkürler...

C:\Windows\Web\Wallpaper dosyasından Wallpaper lara ulaşabilirsiniz.
Cevap
burak_17922:31, 19 Aralık 2010 
Hayır orada yeni yüklediğim temalara ait hiç bir dosya bulamadım. Başka bör çözüm yolu var mı?
Cevap
HandSome16:48, 20 Aralık 2010 
burak_179 adlı kullanıcıdan alıntı:
Hayır orada yeni yüklediğim temalara ait hiç bir dosya bulamadım. Başka bör çözüm yolu var mı?
Bilgisayarım da Araçlar sekmesinde Klasör seçeneklerine girerek Görünüm den Gizli dosyaları göster seçeneğini işaretleyiniz. C:\Documents and Settings\kullanici_adiniz\Local Settings\Application Data\Microsoft\ klasörüne gidiniz.
Cevap
burak_17904:07, 21 Aralık 2010 
Açıklamış olduğunuz yol düzlemi Windows 7'de yok. Siz Windows XP'yi ele alarak açıklamışınız. Neyse sizin dediğiniz gibi kullanızı dosyalarınıda kurcaladım orada da yok.
Cevap
Misafir23:07, 7 Haziran 2011 
nasıl yapacam benimki 7
Cevap
Misafir00:02, 8 Haziran 2011 
C:\Users\kullanıcı adınız\AppData\Local\Microsoft\Windows\Themes
Cevap
Misafir13:46, 23 Ekim 2012 
Masaüstünde sağ tıklayıp, "Kişiselleştir"e girin. Masaüstü arkaplanları sekmesinde istediğiniz resme sağ tıklayıp "Özellikler" i tıklayın. Açılan sekmede dosyanın konumunun yazdığı adresi kopyalayıp adres boşluğuna yapıştırın. "Enter"ı tuşlayınca beğendiğiniz veya üzerinde işlem yapmak istediğiniz resmin olduğu klasöre yönlendirileceksiniz. Orada istediğiniz işlemi yapablirsiniz. Saygılar.
Cevap
Misafir04:20, 27 Ekim 2012 
"C:/windows/web/wallpaper" buradan ulaşabilirsin
Cevap
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama