Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Facebook'ta mavi yazı nasıl yazılır?

Bu konu Soru-Cevap forumunda The Camp is Her tarafından 16 Kasım 2010 (12:07) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
46682 kez görüntülenmiş, 77 cevap yazılmış ve son mesaj 6 Temmuz 2013 (14:28) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 4.00  |  Oy Veren: 5      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 16 Kasım 2010, 12:07

#1 (link)
The Camp is Her
Ziyaretçi
The Camp is Her - avatarı
Arkadaşlar ben resmin yanına Facebook'ta mavş yazı yazamıyorum bilen varsa öğretebilr mi?
En iyi cevap LadyöLüm tarafından gönderildi

Alıntı:
The Camp is Her adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Arkadaşlar ben resmin yanına Facebook'ta mavş yazı yazamıyorum bilen varsa öğretebilr mi?
Sizin söylediğiniz şeyin adı facebook'ta "not"tur.. not yazmak için önce 'ana sayfa' ya tıklıyoruz oradan "notlar"ı buluyoruz. eğer notları bulamazsak "arama"dan not dediğiniz an notlar uygulama diyor. ona basın..

images?q=tbn:ANd9GcTK5innu4gjLQzr_Ydtkf_cNeLnKVsJPIgNzy1RQaKohXsQj3EB

VE "NOT YAZ" A TIKLAYIN NOT YAZIN RESİM EKLEYİN GÖNDER DEYİN ALIN SİZE MAVİ YAZI! ayrıca resim yüklemek için facebookta albüm oluşturmanıza gerek yok! pcnizdeki her hangi bir resmi yükleyebilirsiniz..
Rapor Et
Eski 23 Kasım 2010, 19:17

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ewt biri anlatsın bende bilmiyorum
Rapor Et
Eski 23 Kasım 2010, 19:59

#3 (link)
HandSome
Ziyaretçi
HandSome - avatarı
Alıntı:
The Camp is Her adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

ewt biri anlatsın bende bilmiyorum

Yandaki resim gibi sanırım adszpfm

Önce Facebook'a fotograf yükleyiniz. Albüm oluşturmayı unutmayın Her farklı paylaşım için yeni albüm oluşturun.Fotograf adını yazın ,açıklamayı yazın. duvarınızda Paylaşın.
Rapor Et
Eski 3 Aralık 2010, 15:19

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benimki bu değil mesela biri bi site adı yazıyor yazının üstüne tıklanabiliyor
Rapor Et
Eski 4 Aralık 2010, 08:51

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ama benim ki siteden lazım bana
Rapor Et
Eski 5 Aralık 2010, 19:14

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya admin biraz yardımcı ol... nasıl oldugunu nasıl yapıldıgını resimle göster...
Rapor Et
Eski 24 Aralık 2010, 10:37

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya ben grup açtım fatorafımı paylaşıyom yanına bişe yaziyom mavi olmuyo diğer grup lar yapıyo ama
Rapor Et
Eski 3 Ocak 2011, 23:17

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
aynı sorun bendede var birisi adres paylaşıo üstüne tıklayabiliyoz bunu nasıl yapacaz
Rapor Et
Eski 15 Ocak 2011, 16:28

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yha bende yapamıyorum napmam lazım acabaa olmuyo yha mawi yazı nasıl yazıcam birisi akıl verisnn
Rapor Et
Eski 16 Ocak 2011, 20:19

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
sayfada paylasım yaparken nasıl mavi yazıyla yazarız yardımcı olun ****
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.174 saniyede (72.07% PHP - 27.93% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 01:39
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi