Arama

Güzel olduğumu nasıl anlarım?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 17 Kasım 2015 Gösterim: 31.876 Cevap: 16
sakine - avatarı
sakine
Ziyaretçi
17 Kasım 2010       Mesaj #1
sakine - avatarı
Ziyaretçi
ben 1998 yılında doğmuşum.ama hep kendime bu soruyu sormuşumdur size de soruyorum ben güzel olduğumu nasıl anlarım.
EN İYİ CEVABI Deadlylady verdi
1998 yillinda dogdun yane 12 yasindasin. Yolun basindasin daha buyuceksin degisiceksin yuzun falan bile degisicek buyudun zaman kadin oldugun zaman cicek acmis gibi olucaksin.

Sponsorlu Bağlantılar
Aynaya baktinda kendini gordunde kendini mutlu hissediyorsan guzelsindir. Zaten onemli olan guzelik degil senin kendini sevmen kendinle barisik olman.

Zaten guzel olmak diye bir sey yok bakimli olmak diye bir sey var. Bana inanmiyorsan googleden makiajsiz unlulerin resimlerine bakman yeterli!
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Deadlylady - avatarı
Deadlylady
Ziyaretçi
18 Kasım 2010       Mesaj #2
Deadlylady - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
1998 yillinda dogdun yane 12 yasindasin. Yolun basindasin daha buyuceksin degisiceksin yuzun falan bile degisicek buyudun zaman kadin oldugun zaman cicek acmis gibi olucaksin.

Sponsorlu Bağlantılar
Aynaya baktinda kendini gordunde kendini mutlu hissediyorsan guzelsindir. Zaten onemli olan guzelik degil senin kendini sevmen kendinle barisik olman.

Zaten guzel olmak diye bir sey yok bakimli olmak diye bir sey var. Bana inanmiyorsan googleden makiajsiz unlulerin resimlerine bakman yeterli!
Son düzenleyen NeutralizeR; 20 Ekim 2017 16:16
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Haziran 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben güzel olduğumu nasıl anlayabilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Temmuz 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
vawww,süper bi cevap.mesleğiniz ne
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ağustos 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bnde seninle aynı yılda doğdum ve bnde her zmn bu soruyu soruyuorum kendime ama önemli olan melletin ne düşündüğü dğl senin ne düşündüğün
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ocak 2012       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hayır yanlış düşünüonuz bnce sn kendini güzel hissettikten sonra çirkinde olsam kendime güzel derim ama önemli olan başkalarının beğenmesi bnce bnde 1998 yılında doğdum ve aynı soruları bnde soruom!!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ocak 2012       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
güzellik kavramı göreceli.. bazen bnde soruorm kndime aynı soruyu .d ama zaman deişio insanlar deişio en önemlisi biz ve duygularımız deişioruz.. bnce bu konuya fazla takılma
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Şubat 2012       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bn 15 ysndym sarı sçlı mavi gözlym
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Temmuz 2012       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 1997 doğumluyum 15 yaşındayım herkes bana çok güzel olduğumu söylüyor ben de makyajlı kendimi güzel buluyorum ama makyajsız çok çirkin buluyorum kendimi. 168 boyundayım 48 kiloyum uzun açık kumral saçlarım var saçlarımın aralarında sarılar da var herkes saçlarımı çok beğeniyor hafif dalgalı saçlarım ve bazı tarafları da lüle lüle. beyaz tenliyim kahverengi gözlüyüm gözlerim hafif çekik yüzüm oval ve gözlerimin yüzüme göre küçük olduğunu düşünüyrum ama aslında küçük değilmiş gözlerim normal boyuttaymış . kalkık burunlu dolgun dudaklıyım. bacaklarım ince ve uzun. vücudum mankenler gibidir herkes öyle söyler. zayıfım ama öyle iskelet gibi değil ama. yine de belim incecik, bacaklarım da ince uzun kollarım da ince. yine de kendimi güzel bulmuyorum acaba gerçekten güzel değil miyim lütfen yardım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Kasım 2012       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sen aslında güzel miyim diye sormuyorsun. ''Ben güzelim, bunu biliyorum. Sen de onayla beni de hepten mutlu olayım.'' diyorsun. Bu düşünce tarzıyla bile bana yeterince itici geldin ki dünya güzeli bile olsan bu tavır sana hep kaybettirir.