Masaüstü Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Internet download manager programı nasıl kaldırılır?
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir11:25, 20 Kasım 2010 
Bilgisayarimin hic bir yerinde yuklu gorunmedigi halde, hayalet gibi surekli onume cikiyor. Vista kullaniyorum, sistemi geri yukleyip kurtulmak gibi bir sansimda yok. Katilimsiz program kaldirma programlarini da denedim, ama malesef hic biri sonuc vermedi. Neutralizer bana yardimci olabilir diye dusundum. Simdiden cok tesekkurler.
En iyi cevap Thé qunstéLa tarafından gönderildi

Your unistaller 2008 programını bir dene (googlede çok kolay bulursun).Muhtemelen katılımsız diye tabir edilen içine ilacı gömülen paket .exe şekline IDM indirmissindir.Your unistaller 2008 bulup kaldırırsın.Ama eğer olmazsa kendi sitesinden IDM bul ve üzerine kur sonra kaldırabilirsin.Birde IDM portable olanları var kurulum gerektirmeyen onu kullan
Cevap
Misafir12:55, 4 Şubat 2011 
ben ne yaparsam yapıyım kaldıramadım oyunda indiremedim
Cevap
Thé qunstéLa13:20, 4 Şubat 2011 
Your unistaller 2008 programını bir dene (googlede çok kolay bulursun).Muhtemelen katılımsız diye tabir edilen içine ilacı gömülen paket .exe şekline IDM indirmissindir.Your unistaller 2008 bulup kaldırırsın.Ama eğer olmazsa kendi sitesinden IDM bul ve üzerine kur sonra kaldırabilirsin.Birde IDM portable olanları var kurulum gerektirmeyen onu kullan
Cevap
Misafir13:25, 6 Mart 2011 
Internet download manager DA 60 GÜN DOLDU SİLEMİYORUM NE YAPMALIYIM
Cevap
Misafir16:26, 5 Nisan 2011 
Internet download manager DA 60 GÜN DOLDU SİLEMİYORUM NE YAPMALIYIM
Cevap
Misafir15:27, 1 Mayıs 2011 
offffffffffffff bu IDM neden kaldırılmıyor. Kaç gündür bununla uğraşıyorum.
Cevap
Misafir12:42, 7 Mayıs 2011 
neden IDM kaldırılmıyoooo 60 gün s
rem bitti ama halen kaldırma işlemiyle uğraşıyom nasıl kaldırabilirim yardımcı olun
Cevap
Misafir20:08, 16 Mayıs 2011 
ıdm programını ıptal etmek ıstıorm edemıorm etmek ıcın onerdnz proqramı ındırmeyı denıorm ındıremıorm surem bttıqı ıcın ızın wermıor. ındırmeye nasıl ıptal edebiLirm........
Cevap
Misafir12:17, 20 Haziran 2011 
lütfen yalvarırım size yardım edin nasıl oluyo nolursunuz
Cevap
Misafir14:57, 30 Temmuz 2011 
arkadaşlar your ınstaller 2008 indirdim daha sonra ne yapacağız lütfen yardım edin
Cevap
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Tüm Soru-Cevap Konuları