Arama

"Bu web sayfası kullanılamıyor" hatası neden olur, çözümü nedir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 24 Aralık 2016 Gösterim: 53.072 Cevap: 5
Oxeye - avatarı
Oxeye
Ziyaretçi
20 Kasım 2010       Mesaj #1
Oxeye - avatarı
Ziyaretçi
Bu web sayfası kullanılamıyor hatası

Google adresindeki web sayfası, geçici olarak kullanılamıyor veya kalıcı olarak yeni bir web adresine taşınmış olabilir.

Aşağıda bazı önerileri görebilirsiniz:
Bu web sayfasını daha sonra yeniden yükleyin.

Chromeyi açtığımda bu hata çıkıyor.yenile yaptığım zaman açılıyor.Herhangi bir siteye girmek istediğimdede bu hatayı veriyor.Yenile dediğim zaman açılıyor.yani ilk açtığım sayfa hata veriyor.tüm sitelerde aynı sorun yaşıyorum.Ayrıca chromeyi kendi sitesinden de defalarca kaldırıp yüklememe rağmen olmadı.hatadan kurtulamadım.Google Chrome ,Explorer,mozilla 'da da denedim ve aynı hatayı veriyor Ve sayfalar çok geç açılıyor..

NOT:
Youtube kendi sitesinde açılabiliyordu ancak ; facebook'da açılmadığından dolayı bir sitenin vermiş olduğu host dosyasını bilgisayarımdaki sistem32 dosya içersindeki Host dosyasıyla değiştirdikten sonra bu sorunu yaşamaya başladım.Sanırım dns ayarlarımda bir sorun oluştu ama tekrar eski host dosyamı nasıl bulurum bilemiyorum yada düşündüğüm gibi bu sorunu bu nedenlemi yaşıyorum bilemiyorum.

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..Teşekkürler..

Oxeye Uf
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
DNS ayarlarınız Değiştirin 4.2.2.2 gibi
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Temmuz 2011       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
DNS ayarlarınız Değiştirin 4.2.2.2 gibi
Sponsorlu Bağlantılar
Intersect - avatarı
Intersect
VIP VIP Üye
11 Mart 2012       Mesaj #3
Intersect - avatarı
VIP VIP Üye
Ben suan kardeşimin laptopundan yazıyorum bu konuyu. Kendi pc'mde internet sitelerine giremiyorum. Google chrome kullanıyorum ve wireless var evimizde. Laptopdan baglanırken sorunsuz giriyorum fakat pc den girince '' Bu web sayfası kullanılamıyor '' dıyo. Her sitede. Sorunuma kesin bi çözüm bulamadım acil yardm gerekli Msn Sad Dns ayarlarını değiştirmeyide denedim. İlk başta sağ alt kösede ağ işaretinin üstünde çarpı vardı tıkladıgımda '' Sınırlı Bağlantı'' Falan diyordu. Sonra Onar dedim orası Düzeldi Artık Durumu : Bağlandı Yazıyo ama dediğim gibi siteye girince hata veriyoo Msn Thinking
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 8 üye beğendi.
Yok bir şey iyiyim. Sadece ölü olmayı tercih ederdim.
zEdward - avatarı
zEdward
Ziyaretçi
1 Ağustos 2013       Mesaj #4
zEdward - avatarı
Ziyaretçi
DNS Ayarlarınızı Değiştirirseniz Sorun Kalmaz.
Fırat.Duran - avatarı
Fırat.Duran
VIP Limitlerimi çoktan aştım!
2 Ağustos 2013       Mesaj #5
Fırat.Duran - avatarı
VIP Limitlerimi çoktan aştım!
DNS ayarlarını kullanmayın otomatik yapın. DNS sunucuları genellikle arıza veriyor.
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
24 Aralık 2016       Mesaj #6
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaslar ben twiter sayfasini aratiyorum giris yapa kadar sorun yok sonrasinda hata veriyo allah icin kafayi yedim lutfwn yardimci olun lutfen😢😢😢

Öncelikle internet bağlantınızı kontrol edin. Farklı sitelere girmeyi deneyin. internet bağlantısında bir problem olmadığından emin olduktan sonra sorun devam ediyorsa Twitter'a farklı bir tarayıcıdan bağlanmayı deneyin. Örneğin internet eplorer kullanıyorsanız, Mozilla Firefox'dan giriş yapmayı deneyin. Sorun aynı şekilde devam ediyorsa virüs taraması yaptırın.
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ