Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

"Bu web sayfası kullanılamıyor" hatası neden olur, çözümü nedir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Oxeye tarafından 20 Kasım 2010 (18:03) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
30745 kez görüntülenmiş, 17 cevap yazılmış ve son mesaj 18 Mayıs 2014 (07:27) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.86  |  Oy Veren: 7      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 20 Kasım 2010, 18:03

#1 (link)
Oxeye
Ziyaretçi
Oxeye - avatarı
Bu web sayfası kullanılamıyor hatası

Google adresindeki web sayfası, geçici olarak kullanılamıyor veya kalıcı olarak yeni bir web adresine taşınmış olabilir.

Aşağıda bazı önerileri görebilirsiniz:
Bu web sayfasını daha sonra yeniden yükleyin.

Chromeyi açtığımda bu hata çıkıyor.yenile yaptığım zaman açılıyor.Herhangi bir siteye girmek istediğimdede bu hatayı veriyor.Yenile dediğim zaman açılıyor.yani ilk açtığım sayfa hata veriyor.tüm sitelerde aynı sorun yaşıyorum.Ayrıca chromeyi kendi sitesinden de defalarca kaldırıp yüklememe rağmen olmadı.hatadan kurtulamadım.Google Chrome ,Explorer,mozilla 'da da denedim ve aynı hatayı veriyor Ve sayfalar çok geç açılıyor..

NOT:
Youtube kendi sitesinde açılabiliyordu ancak ; facebook'da açılmadığından dolayı bir sitenin vermiş olduğu host dosyasını bilgisayarımdaki sistem32 dosya içersindeki Host dosyasıyla değiştirdikten sonra bu sorunu yaşamaya başladım.Sanırım dns ayarlarımda bir sorun oluştu ama tekrar eski host dosyamı nasıl bulurum bilemiyorum yada düşündüğüm gibi bu sorunu bu nedenlemi yaşıyorum bilemiyorum.

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..Teşekkürler..

Oxeye
Rapor Et
Reklam
Eski 6 Mayıs 2011, 18:16

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
aynı hata bendede oluyor aynısı hemde
Rapor Et
Eski 12 Temmuz 2011, 22:04

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
şu olaya bir çare olacak birisi var mı dostlar? bunaldım yemin ederim kırıcam laptopu şimdi. sinir hastası etti beni bu internet.
Rapor Et
Eski 14 Temmuz 2011, 15:28

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
DNS ayarlarınız Değiştirin 4.2.2.2 gibi
Rapor Et
Eski 14 Eylül 2011, 11:50

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
4 2 2 2

4 2 2 1 yapın
Rapor Et
Eski 27 Ocak 2012, 18:23

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
google chrome hata ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

google chormede facebooku actığımda sohbet bölümü açıLmıyor ve mesaj gönderıLmıyor tıkLıyorum doLmaya caLısıyor ama bi türü mesaj sayfası geLmıyor nedeni nedir ?
Rapor Et
Eski 11 Mart 2012, 11:37

böyle bir konu oldugunu biliyorum fakat orda net bi cevap bulamadım içeri gelin bidk!

#7 (link)
Patron
_BlueSky_ - avatarı
Ben suan kardeşimin laptopundan yazıyorum bu konuyu. Kendi pc'mde internet sitelerine giremiyorum. Google chrome kullanıyorum ve wireless var evimizde. Laptopdan baglanırken sorunsuz giriyorum fakat pc den girince '' Bu web sayfası kullanılamıyor '' dıyo. Her sitede. Sorunuma kesin bi çözüm bulamadım acil yardm gerekli Dns ayarlarını değiştirmeyide denedim. İlk başta sağ alt kösede ağ işaretinin üstünde çarpı vardı tıkladıgımda '' Sınırlı Bağlantı'' Falan diyordu. Sonra Onar dedim orası Düzeldi Artık Durumu : Bağlandı Yazıyo ama dediğim gibi siteye girince hata veriyoo
Rapor Et
Eski 23 Mayıs 2012, 21:20

Cvp: "Bu web sayfası kullanılamıyor" hatası neden olur, çözümü nedir?

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Aynısını bende yaşıyorum...
Rapor Et
Eski 3 Haziran 2012, 11:36

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Bende sadece e okul a girerken bu web adresi kullanılamıyor diyor. onun dışında başka sitelerde sorun yok. nedenini bilen varmı?
Rapor Et
Eski 4 Haziran 2012, 00:02

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
eevet kardeş benimkide aynı sadece e okulda ar sorun
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.171 saniyede (74.08% PHP - 25.92% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 07:04
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi