Arama

Telefon hafıza kartını görmüyor, sebebi ve çözümü nedir? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Şubat 2016 Gösterim: 232.241 Cevap: 68
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Aralık 2013       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Telefona hafıza kartını taktığımda hafıza kartı biçimlendirilmedi diyo
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Aralık 2013       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yeni bir telefon al
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Şubat 2014       Mesaj #43
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim hafıza kartıma bir ara biçimlendir dedim ve sonra kart bozuk dedi aradan 2 ay geçti ne telefon nede bilgisayar hala okumuyor yeni bir kart aldım ve sorun yok yenisi çalışıyor problem kartta nasıl kurtarabilirim lütfen yardım edin çok acill
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Şubat 2014       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Hafıza kartını takıyorum ama telefon okumuyor , yardım eder misiniz ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Mart 2014       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Telefonum da bilgisayarda hafıza kartını göstermiyor telefona takıyorum sd cardı boş ve dosya yok diyo önceden çalışırdı 1 hafta falan kullanmadım hafıza kartımı ısınma falan da yok ne yapabilirim lütfen acil cevap yazar mısınız???
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Nisan 2014       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar hafiza kartini telefonunuz gormuyorsa telefonu kapatip 10 sn sonra actiyinizda tekrar eski halne gelir yada hafiza kartiniz kirlenmistir bi alkollu bezle silin oda olmassa el fatiha...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Nisan 2014       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
telefonumda kullandığım başka bir sim kartı daha vardı bir tek o kartı takınca hafıza kartlarını okuyor.sim kartımı değiştirdim şimdi hiç bir hafıza kartını okumuyor ya da eksik okuyor diyelim. yarın çok önemli bir günüm var ve yarın bu kartımdaki bilgilerimeulaşmam lazım.(not:hafıza kartım başka telefonlara takınca tam çalışıyor
metin reis - avatarı
metin reis
Ziyaretçi
11 Mayıs 2014       Mesaj #48
metin reis - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar BENİM HAFIZA KARTIMI TELEFON GÖRMÜYO PC YE TAKTIGIMDA DA GÖRMÜYO HİÇ IŞIK YOK AMA BENM HAFIZA KARTINDAKİLERE İHTİYACIM WAR HEMDE ÇOK HA Bİ IŞIK BELKİ BAŞKA TELDE DENEDİM SADECE DEDİKİ HAFIZA KARTI TAKILDI WE DAHA SONRA TEKRAR GÖRMEDİ HAFIZA KARTIMI LÜTFEN ACİL YARDIM BİLEN PM ...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Mayıs 2014       Mesaj #49
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
metin reis adlı kullanıcıdan alıntı

ya arkadaşlar BENİM HAFIZA KARTIMI TELEFON GÖRMÜYO PC YE TAKTIGIMDA DA GÖRMÜYO HİÇ IŞIK YOK AMA BENM HAFIZA KARTINDAKİLERE İHTİYACIM WAR HEMDE ÇOK HA Bİ IŞIK BELKİ BAŞKA TELDE DENEDİM SADECE DEDİKİ HAFIZA KARTI TAKILDI WE DAHA SONRA TEKRAR GÖRMEDİ HAFIZA KARTIMI LÜTFEN ACİL YARDIM BİLEN PM ...

ayni sorun bende de var bugun sabahtan beri ne yaptiksam ne pc de gorebiliyorum karti ne telefonda. baska telefonada taktim gozukmuyor. baska bir sd kartim vardi onu denedim onu hepsi gordu. ama obur kartimi ne yaptiysam goremedim. sorun karta sanirsam. buna cozum bulmak lazim. bilen varsa lutfen yardimci olsun.
arvelo - avatarı
arvelo
Ziyaretçi
13 Mayıs 2014       Mesaj #50
arvelo - avatarı
Ziyaretçi
hafıza kartını değiştir