Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Kaş ortasında tüy çıkmaması için ne yapmalıyım?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 24 Kasım 2010 (10:06) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
19454 kez görüntülenmiş, 7 cevap yazılmış ve son mesaj 3 Mart 2014 (15:48) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.33  |  Oy Veren: 3      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 24 Kasım 2010, 10:06

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Ben 17 yaşındayım kaşlarım fazla kalın değil ama ortasında türler çıkıyo yoksa tekkaş mı olucam ?
Rapor Et
Reklam
Eski 24 Kasım 2010, 16:14

#2 (link)
Furkan burgucU
Ziyaretçi
Furkan burgucU - avatarı
Kaşlar ve kirpikler, yüz hatlarına kimlik kazandırdığı kadar, sağlığımızın da aynasıdırlar aynı zamanda.

Özellikle soğuk ve ayaz kış aylarında, saç ve cildimiz gibi, kaş ve kirpiklerimiz de hasar görür. Bu olumsuz hava koşullarında makyajın da rolü büyüktür. Her gün makyaj yapanların özel bir onarım programı uygulaması gerekir. Çünkü hem makyaj malzemelerinin, hem temizleyicilerinin kimyasal etkileri zamanla ciddi bir yıpranma yaratır. Bu yıpranma da istenmeyen kötü sonuçlara yol açar. Eğer bütün bunların sonucunda, yeterli ve doğru bir bakım yapılmazsa kaş ve kirpiklerimizin azalması kaçınılmaz olacaktır. Çoğumuz, hasar gören saç ve cildimiz için değişik bakım ürünleri-yöntemleri uygularız ama kaş ve kirpiklerimizi çoğu zaman ihmal ederiz. Oysa saçlar gibi onlar da düzenli bir bakım gerektirir. Kaş ve kirpik bakımında bazı kozmetik ürünlerin dışında, özellikle bitkisel yağlar kullanılmalıdır. Hasar görmüş kaş ve kirpikler için kullanılacak bitkisel yağlar, nemlendirici etkilerine iyi cevap verirler. Göz ve göz çevresi kıllarına uygulanan doğal bakım, onları daha sağlıklı kılar ve şekil olarak göz alıcı hale getirir. Öyle ki, maskara ve kaş kalemine bile gerek kalmayabilir!

kirpikpo8Kaşları güzelleştiren yağlar

Hint yağı
ve tatlı badem yağı; kaş ve kirpikler için zararsız mükemmel nemlendiricilerdir. Yalnızca nemlendirmekle kalmaz aynı zamanda onları beslerlerde. Kirpiklerinizin doğal rengini ortaya çıkarmakta da çok marifetlidirler. Hint yağ; Hint yağı ağacının tohumlarından elde edilen zengin, kayganlaştırıcı ve yumuşatıcı bir yağdır. Dudak bakımında da kullanılır. Tatlı badem yağı; badem ağacının tohumlarından sıkılır, nemlendirici ve besleyici etkileri vardır. Ancak şuna dikkat çekmek isterim: Acı badem yağı gözler için zararlıdır, kullanılmamalıdır.

Banyo sonrası maske :

1 çay kaşığı Hint yağı
1 çay kaşığı tatlı badem yağı
Rapor Et
Eski 24 Kasım 2010, 23:08

#3 (link)
Önce Sağlık
biruni - avatarı
istenmeyen kılları yok etmeye çalışabilirsiniz.
Cilt Kllar
Rapor Et
Eski 21 Ocak 2011, 18:43

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benim abilerim var kesin tepki verirler kaşlarımın ortasını almama ne yapmalıyım
Rapor Et
Eski 12 Ocak 2012, 17:50

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
lütfen yardım edin kaşlarımın ortasında tüyler var
Rapor Et
Eski 18 Mart 2012, 20:05

kaşımın ortasını aldım

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar kaşımın ortası bitişikti aldım düzgün alamamışım ne yapmalıyım lütfen çok zor durumdayım yardım edin
Rapor Et
Eski 27 Nisan 2012, 15:58

Cvp: kaşımın ortasını aldım

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

arkadaşlar kaşımın ortası bitişikti aldım düzgün alamamışım ne yapmalıyım lütfen çok zor durumdayım yardım edin
ben biliyorum ilk syos koy küçük tabağa 2tane saç kremi can bebek ve son olarak karıştır bir gün bırak beklesin ve sabah öğlen akşam kullan ve yıka olmasa adım ece 9yaşındayım aldım kaşımı aldım iksiri sürdüm ve çok yumuşak ve çıkmıyo
Rapor Et
Eski 3 Mart 2014, 15:48

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Benim biraz var zamanla dökülür mü :// hiç yok denecek kadar da az
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.158 saniyede (69.70% PHP - 30.30% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 07:12
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi