Arama

İnsanların seviyelerine göre dinledikleri müzik türleri nedir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 4 Mayıs 2014 Gösterim: 11.170 Cevap: 7
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Aralık 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar bu ödev performans ödevi biraz yardımcı olsanız Msn Happy
EN İYİ CEVABI _AERYU_ verdi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Eğitim seviyesine göre insanların dinledikleri müzikler

Çok fazla değişmez.Çünkü müzik evrensel bir şeydir.İnsanların ruhu değişkendir.Bir sokak sanatçısıda kemanıyla klasik müzik yapar,bir zengin iş adamıda veyahut üniversite mezunuda klasik dinler.Bir rapper metalde dinler klasikte.Bir klasik dinleyicisi metalide dinler hip-hopıda.

Sponsorlu Bağlantılar
Müzik dediğim gibi evrenseldir.İnsanın ruhuna ne hoşuna gidiyorsa onu dinler,eğitim seviyesiyle hiç bir alakası olmaz.Müzik seven insan her türlü tarzdan zevk almayı bilen insandır.

Kendim için söylüyorum,gereğinde Tech N9ne açarım,gerektiğinde İron Maiden açarım gerektiğinde ise Beethoven 9.senfoni efsanesinide dinlerim.Tabi şunuda unutmama gerek Four seasons - Vivaldi harika bir eser.

Alıntıdır!

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Mart 2011       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha cok yardma ihtiyacm var lütfen cevaplaynn
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Mayıs 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
insanı belli bi müzik tarzına arkadaşları ve çevresi yöneltir. eitim seviyesiyle alakası yok pek. dil olarak bakarsak da durum deişmio. keza ingce bilmien bi kaç ark ım deli gibi yabancı metal dinler. ben de italyanca veya fransızca bilmem ama o dildeki parçaları da dinlerim. bence müzik benim dier insanlardan, ortalamadan üstün olduum tek alan. o yüzden müzik kültürümle çevremi etkilemeye çalışırım sonuçta da hem toplumda bi yer edinmiş hem de bilgi verdiklerimi istediim müzik türüne yönlendirmiş olurum. tek ihtiacım olan vizyonu geniş insanlar. tek bi tarza şartlanmış adamları başka türe yönlendirmek imkansız deildir ama zaman alır.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Mayıs 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
insanların müzik dinlemeleri eğitim seviyesiyle ilişkilendirilemez.Çünkü insanlar bilmedikleri dilden müzikleri dinlerler.Onlar için dil bir engel değildir.Onlar için önemli olan müziğin ritmi ve melodidir.Çünkü bir doktar ile bir inşaat işçisinin dinlediği müzikleri karşılaştırırsak bu etkinlikteki amacı kavramış olmayız.Bu yüzden :''insanlar eğitim seviyelerine göre sınıflandırılamaz! ''
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Nisan 2012       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
eğitim sevviyelerine görew insanların dinledikleri müziklerrr acil çarşamba gününnee
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Mayıs 2014       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
_AERYU_ - avatarı
_AERYU_
Ziyaretçi
3 Mayıs 2014       Mesaj #7
_AERYU_ - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Çok fazla değişmez.Çünkü müzik evrensel bir şeydir.İnsanların ruhu değişkendir.Bir sokak sanatçısıda kemanıyla klasik müzik yapar,bir zengin iş adamıda veyahut üniversite mezunuda klasik dinler.Bir rapper metalde dinler klasikte.Bir klasik dinleyicisi metalide dinler hip-hopıda.

Müzik dediğim gibi evrenseldir.İnsanın ruhuna ne hoşuna gidiyorsa onu dinler,eğitim seviyesiyle hiç bir alakası olmaz.Müzik seven insan her türlü tarzdan zevk almayı bilen insandır.

Kendim için söylüyorum,gereğinde Tech N9ne açarım,gerektiğinde İron Maiden açarım gerektiğinde ise Beethoven 9.senfoni efsanesinide dinlerim.Tabi şunuda unutmama gerek Four seasons - Vivaldi harika bir eser.

Alıntıdır!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Mayıs 2014       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
eğitim seviyelerine göre insanların dinledikleri müzikler