Arama

Hannah Montana dizisi bitti mi? - Sayfa 2

Güncelleme: 31 Ocak 2015 Gösterim: 7.226 Cevap: 14
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Mart 2014       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

MİLEY CYRUS HANNAH MONTANA BİTTİ Mİ

Hannah Montana Ve Miley Cyrus Aynı Kişidir. Hannah Montana Disney Channel Tarafından Hazırlanan Bir Dizidir Dizide Oynayan Kişi Miley Stewart ' tır . Yani Destiny Hope Cyrus ' tur . Dizi Hala Devam Etmektedir . Dizi Saat 11.40 ' ta ve saat 01.25 ' te Başlamaktadır . Saat 11 De 1 Bölüm Saat 01 De İse 2 Bölüm Olmak Üzere Hala Devam Etmektedir .
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Mart 2014       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
irem baygül adlı kullanıcıdan alıntı

hannah montana dizisini bende seviyorum ama çok kötü biri magazine çıplak çıplak pozlar vermiş iğrenç saçını kestirince özgüven gelmiş öyüzden sapık sapık pozlar verdiği için bitti

Miley açık pozlar verdiği için bitmedi dizi.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Haziran 2014       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hannah montana yok artık miley syrs vr yani mileyin hannah montana kariyeri bititi yani hannah montana öldü yerine miley syrs geldi bu kadar Msn Sad
Disney - avatarı
Disney
Ziyaretçi
22 Haziran 2014       Mesaj #14
Disney - avatarı
Ziyaretçi
Evet Arkadaşlar Bitmiştir.Ancak Eski Bölümlerini İnternet Siteleri Ve Disney Channel Türkiye'den İzleyebilirsiniz,Aslında Hannah Montana Kısmen Ölmüştür.Ama Hannah Montana'yı Oynayan Miley Cyrus'a Bakabilirsiniz.
ceco - avatarı
ceco
Ziyaretçi
31 Ocak 2015       Mesaj #15
ceco - avatarı
Ziyaretçi
Hannah montana dizisi bitti 4 sezon 30 bolum yada 18 bolum hatirlamiyorumv hannah montana dizisinde miley peruk takarak hannayi oynuyo ve kendisini de oynuyor ve miley stewart gercek adi ile miley cyrus peruk taktigini anlatti hannah oldugunu acikladiktan sonra film bitti miley sigara icer mis sacini kestirdi erkek gibi yapti ama ben onu cok seviyorum