PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Yapımı en kolay müzik aleti hangisidir?
İlk...345 67...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
kubilay14:41, 4 Ocak 2012 
acil ödevim var lütfen yardım edin
Cevap
Misafir15:00, 12 Şubat 2012 
Piyano elyapımı yapılmaz.Flüt de adam olun küük seslker müzik laleti deildir.En kolay müzik aleti marakas dır.
Cevap
Misafir16:56, 11 Mart 2012 
beyler ve bayanlar. en kolay makaras bence. yapımını anlatayım.

önce bir plastik pet şişe alıyoruz. şişenin kapak kısmını maket bıcakla yada normal bıçakla kesiyoruz. sonra şişenin kesilen yerinden içeriye çok fazla olmamak üzere çakıl taşı , taş vb. atıyoruz. ardından kestiğimiz yeri poşet yada aluminyum folyo ile kapatıyoruz. ve bütün pet şişeyi dış kısmı görünmemesi için aluminyum folyo ile kaplıyoruz. şişenin üstüne süs için kelebek,çiçek vb. çizebilirisiniz orası sizin zevkinize kalmış. işte buyrun size 30 dkda hazırlanabilecek güzel bir marakas. teşekkür bekliyorum.

EreN (eFsaNe)
Cevap
tuğba3117:31, 11 Mart 2012 
BAkıN!hani yoğurt kapları olur ya onların bi tanesinin etrafını aliminyum folyoyla kaplayın kapağını kapatın.Bir çubuk gibi uzun bir şeyinde etrafını aliminyum folyoyla kaplayın...alın size davul.....
Cevap
woltka100117:45, 11 Mart 2012 
Davul da kolay.
Cevap
Misafir19:25, 13 Mart 2012 
yardım edin ödevim var
Cevap
Misafir21:19, 14 Mart 2012 
boya kutusunu al 2 tarafını aç daha sonra bir tarafına deri yada kalın bir laylon ile kaplayın diğer tarafı açık kalsın bukadar
muhammed KrALLL
Cevap
Misafir20:39, 19 Mart 2012 
ne kolayı soylemisi kolay secmesi zor yapması zor bir türlü müzük öğretmenlerini ikna etmeye calısyom.bir türlü müzik aleti secemedim
Cevap
Misafir15:33, 26 Mart 2012 
plastik tabağın kenarlarını delmek için size süper bir yöntem alın büyük bir iğneyi açın ocağı ve iğnenin ucunu ateşte sonra iğneyi 5-6 saniye falan tutun iğneyi pilastik tabağa delmek istediğiniz yere hafifçe bastırın ve hemen delinmiş olacak buda benden size bir püf olsun
Cevap
Misafir17:21, 26 Mart 2012 
iki yoğurt kabını alt tarafınıbirbirine yapıştırın darbuka
Cevap
İlk...345 67...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama