Arama

Adanalı dizisi tekrar başlayacak mı? - Sayfa 6

Güncelleme: 15 Aralık 2014 Gösterim: 85.756 Cevap: 266
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Mart 2011       Mesaj #51
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
valla arkadaşlar bir yerde duydum arkadaşın biri diyor 24 martta başlayacak diyor gerçekten tam bir bilgisi olan varmı sölesin
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Mart 2011       Mesaj #52
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar ben bir yerde gordum adanalinin agustos 2011 de baslayacakmis hemde 23 subat ta baslamasi imkansizdi cunku cok erken di ve oktay kaynarca biyiklarini tekrar birakmis yani yeniden baslaya bilir !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Mart 2011       Mesaj #53
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sevgili Kardeslerim
Maalesef biz daha Türkiyede ne Film nede dizi cekmesini bilmiyoruz.Bir Adanali Komserin dizisini cekiyorsunuz,rejisör veya senaryo yazari olarak Adanayi görmeden, oranin Örf ve adetlerini arastirmadan, Yemek kültürünü bilmeden o filmi cekiyorsaniz, maalesef iyi bir dizi cekemezsiniz. Ben adanaliyim. Adanada kebab yemek belli bir yemek kültürü gerektirir. Bir Adanali kebabi Kayseripidesi denilen pidenin icerisine parcalayarak bölüp dagitir, bunun üzerine meshur sogan, maydonoz ve sumaktan yapilmis salatayi koyar ( bu salata olmadan Adana kebeb yenmez) onun üzerinede közde pismis domates ve biberleri düzerek dürüm halinde sararak afiyetle yer. Simdi gelelim Adanali filmine , Komser adanakebabini salatasiz Tursu biberle yerse ben bir adanali olarak o diziye bir daha bakmam.
Ikincisi Maraz Alinin bir yakalanma sahnesi var, Polis ,,Silahini birak yere yat " diyerek 1-2 metre ilerisinde duruyor.Rejisör bey -her kimse Aliyi belki on defa hic bir hareketini degistirmeden cekmis ha cekmis, bir tepeden cekmedigi kalmis.
Insaf be bilader yarim saatlik bir filmi birbucuk saate uzatirsaniz iste böyle seyirciyi biktirirsiniz
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Mart 2011       Mesaj #54
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
adanali malesef yeniden baslamiyak cunku mehmet akif alakurt yeni bir dizide oynayacakmis o dizinin adida 'reis bedel'
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Nisan 2011       Mesaj #55
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
adanali dizizsi super di zaten hersaman iyi dizi biter keske baslasa menmun olurum ama maraz ali siz olmaz bu dizi de
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Nisan 2011       Mesaj #56
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya saçmalamayın adanalı star da yeniden başlıcak.oktay kaynarca (nuri finalden sonra)-m.akif alakurt ve eda özerkan,lale devri final olunca serenay sarıkaya hepsi oynucakmış.içiniz rahat olsun.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
1907 - avatarı
1907
Ziyaretçi
7 Nisan 2011       Mesaj #57
1907 - avatarı
Ziyaretçi
hayır olmaz çünkü çoğu kişi dizidan çıktı ve zaten başlasa izleyen olmaz
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Nisan 2011       Mesaj #58
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
belki başlarrr
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Nisan 2011       Mesaj #59
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
adanali yeniden baslasa ben her bolumunu izlerim ,hicbir bolumunu kacirmam onceden oldugu gibi!!!!!yeterki baslasin !!!!!!!!!!!!!!!
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Nisan 2011       Mesaj #60
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bir haber duydum adanali 28 agustos 2011de baslayacakmis
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.