PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Protez kulak hakkında bilgi verir misiniz?
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir10:40, 22 Aralık 2010 
sağ kulağımı 10 yıl önce trafik kazasında kaybettim protez kulak yaptırmay düşünüyorum ücretini öğrenmek istiyorum ayrıca sigortalym protez kulak sigortaya geçermi şimdiden teşekkürler
Benzer Konular:
Cevap
Valeria12:26, 22 Aralık 2010 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
sağ kulağımı 10 yıl önce trafik kazasında kaybettim protez kulak yaptırmay düşünüyorum ücretini öğrenmek istiyorum ayrıca sigortalym protez kulak sigortaya geçermi şimdiden teşekkürler
Konu ile ilgili mesajları aşağıdaki linklerden inceleyiniz ;

Protez Kulak (Yeniden Kulak Oluşturma) - Tekil Mesaj - MsXLabs

Protez Kulak (Yeniden Kulak Oluşturma) - Tekil Mesaj - MsXLabs
Cevap
Misafir07:18, 21 Mayıs 2012 
benim doguştan sağ kulak şekil bozuklugum var 28 yasındayım ve protez kulak yaptırmam mumkunmu ve size telefonla nasıl ulasabilirim
Cevap
Misafir03:25, 8 Temmuz 2012 
arkadaşlar bana yardım edin benim doğuştan sağ kulak kepçem yok protez taktırmayı düşünüyorum ama bi türlü doğru siteyi bulamadım
Cevap
Misafir01:33, 1 Ağustos 2012 
[QUOTE=Misafir;2441583]arkadaşlar bana yardım edin benim doğuştan sağ kulak kepçem yok protez taktırmayı düşünüyorum ama bi türlü doğru siteyi bulamadım[/QUOT

bende de aynı problem var bulabildin mi cevap sana zahmet protez kulak kullanış lı mı maliyeti ne kaadat türkiyede yapan var mı sen öneriyo musun yaptrdı isen
Cevap
Misafir08:31, 25 Kasım 2012 
arkadaslar ben protez kulak yaptırdım izmirde yasıyorm eplatmı ne onlardan kulan ustundekı kafa tasına yanı kemıge yerlestıryolar bu rahat bısenenı alıyo ondan sonra protez kulak yapmaya gelıyo sıra oda zahmetlı bısey yapıldında hosuma gıtmıstı ama dort bes aysonra hosuma gıtmemeye basladı cunku kulak cıka bılıyo en ufak el temasında dusuyo buda benı cok rahatsız edıyo ben kendı acımdan psman oldum yaptırdıma keske gosunden felan alıyolar kıkırdak ondan yaptırsaydım hıc deılse kendı etın sekıl bıraz benzemıyomus ama sonucta sıkıntın olmaz ben 28 sekız yasındayım izmirde otryorm bu konuda ulsamak ıstersenız nomu verıyım 05063502630 ve gous kafesınden varsa kulak yaptıran bana ulasırsa sevınırm ıyı gunler
Cevap
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama