Arama

Bilgisayarın yavaşlaması nasıl engellenir?

Güncelleme: 20 Aralık 2014 Gösterim: 4.436 Cevap: 4
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Aralık 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim pc çok oyun yüklediğim için yavaşladı format atsam hızlanır mı
Sponsorlu Bağlantılar
YozgatLeeTR - avatarı
YozgatLeeTR
Ziyaretçi
16 Ağustos 2011       Mesaj #2
YozgatLeeTR - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar 2 Güne Kadar Bir Problem Yoktu Ama Bilgisayarım Git Gide Yavaşlamaya Başladı. Normalde Ps Kullanmazdım Ama Bi Grafik İşim Oldu ve Photoshop'!u Kurdum Kurduktan 2 Gün Sonrada Herşey Normaldi. Ama Bugün git gide Yavaşlamaya Başladı Ve Şuan Kullanılmaz Durumda. - Nod32 ve Avastla Detaylı Tarattım Virüs Yok. Bellekte Yeterli Yerde var. Gereksiz Dosyaları Sildim. C/ Deki Windows Dosyasındakilerde Dahil.

Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ağustos 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar bilgisayarımın ana kartı geçen yıl değişti ama ben özellikleri hakkında pek bilgiye sahip değilim ama ileriki cevaplarda sorarsanız araştırırım. Öncelikle RAM 2 GB Ekran kartı 512 MB ama Turbolu 1 gb gücünde çalıştığı kutusundada yazıyor. Hard diskim 500 GB ama ben yalnızda 200 GB kadarını kullanıyorum. Bilgisayardan iyi anlayan bir insan olduğum söylenebilir ama bilgisayarımda Birsürü işime yarayan program var oyunlar var Programlarımda örneğin photoshopta birsürü brush,pattern ve style olduğu için silinmesi korkusuyla formata gidemiyorum ve bilgisayarım oyunlarda acaip kasıyor. Kasmaması gereken NFS Underground 2 de bile ekran ayarlarını düşürsemde benim pcmden daha kötü özelliklere sahip pc benden iyi oynanılıyor. Arkadaşım Win xp kullanıyor ve pc özellikleri benimkinden kötü olduğu halde benden katkat iyi oyunları hızlı oynuyor ben ise win 7 kullanıyorum işletim sistemiyle alakası var mıdır ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Temmuz 2014       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben format attırdım ama şuan yavaşladı nedenini bilmiyorm her gün tarıyorum ve bir sürü virüs var diyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Aralık 2014       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarım çok yavaş.mozilla firefox bile yavaş.format mı atmalıyım,yoksa başka birşey mi yapayım?