Arama

Windows'da Program Files'daki program dosyalarını nasıl yedekleriz?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 31 Temmuz 2011 Gösterim: 2.144 Cevap: 2
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
6 Ocak 2011       Mesaj #1
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Format atılması gerektiğinde o dosyaları(Program Files İçindeki) nasıl kopyalarız?
EN İYİ CEVABI gece_kusu verdi
bundan kolay ne var flash bellek yada harici hardisk filan varsa program filesteki istedigin dosyaları ctrl+c ctrl+v yoluylaan kopyalarsın böylecene veri kaybın olmamıs ama harici hardisk vs. yoksa d sürücüsüne kopyalayabilirsiniz
Sponsorlu Bağlantılar
gece_kusu - avatarı
gece_kusu
Ziyaretçi
6 Ocak 2011       Mesaj #2
gece_kusu - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
bundan kolay ne var flash bellek yada harici hardisk filan varsa program filesteki istedigin dosyaları ctrl+c ctrl+v yoluylaan kopyalarsın böylecene veri kaybın olmamıs ama harici hardisk vs. yoksa d sürücüsüne kopyalayabilirsiniz
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Temmuz 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm benim kız arkadaşım var onunla bilgisayardan yazışıyoruz gerek msn gerek face gerekse diğerleri ama görünütülü konuşuyoruz babası bunu fark etti ve bi program yükletti bilgisayarına vede bütün konuşmalarını bakındığı sayfaları ve göürnütülü konuşmayı bilesayfa ve dakika halinde liseliyo bu program hakkında bilginiz varmı lütfen bana cvp verirseniz çok sevinirim ve kız bunun yüzünden çok sorun yaşamış babasından ne olur yardım edin şimdiden tşk ederim
Son düzenleyen Efulim; 31 Temmuz 2011 16:45 Sebep: Tel.No. silindi.