Arama

Security shield'i bilgisayardan nasıl kaldırabilirim? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 23 Temmuz 2012 Gösterim: 38.654 Cevap: 26
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Haziran 2012       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
YAAA BEN GÖREV YÖNETİCİSİNİ AÇARKEN HEMEN VİDUS BULUNDU DİYO YA SİLİN YA DEVAM EDİN DİYE ZATEN O GELİNCİ GÖREV YÖNETİCİSİ KAPANIYO GICIK OLDUM FORMAT EN SON YAPACAĞIM İŞTİR ŞU DEDİKLERİNİZİ DENEYİM İNŞALLAH OLUR AMİNNN.......
Sponsorlu Bağlantılar
Yüksel Akyazı - avatarı
Yüksel Akyazı
Ziyaretçi
5 Haziran 2012       Mesaj #22
Yüksel Akyazı - avatarı
Ziyaretçi
Antivirüs programını ve diğer programları açamıyorsunki. Benim bilgisayarda AVG internet security var ve bu programı bozmuş, içini boşaltmış.Bilgisayarı açar açmaz hemen görev yöneticisini açtım, işlemler kısmından sadece sessiz harflerden oluşan bir işlemden şüphelenip onu sildim.Artık internete girebilmeye ve programları açmaya başlayabildim. AVG den bilgisayarı tam tara dedim, fakat tıss yok. Bir de baktım ki AVG nin tüm özellikleri silinmiş, sadece kabuğu kalmış. Advanced system care' den AVG yi zorla kaldır seçeneği vasıtası ile kaldırdım.Sonra AVG yi yeniden kurdum. Bir daha security shields' in izine rastlamadım.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Haziran 2012       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar windows defender ile bi taratın ben oyle kurtuldum S.T. Saygılar . !
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Haziran 2012       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
microsoft security essentials indir microsoftun orjinal anti vürüs ü dür kaldırıyor kolay gelsin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Haziran 2012       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
http://www.begen.biz/?p=961
Al kardeşim en detaylı bılgı valla kurtuldum Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Temmuz 2012       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bu yazıyı yazıcam ama bida bakmıycam şnternettem arastırım buldum ingllizce anlatım ama bisiler anladım öncelikle görev öneticisini baslatıyoruz ctrl+alt+delete biliyorsunustur daha sonra işlemler deyip bütün işlemleri teker teker sağ tıklayıp dosya konumu aç yada hedefi bul basıyoruz yaklasık 15 tane filan en sounnda bir kalkan resimli bir dosay açılıyor çift tıklıyoruz program açılıyor zaten açık oldugundan çok hızlı açılıyor sonra işlemlerden sağ tıklayım da bulduğumuza basıp işlemi sonlandır diyoruz prgoram kapanıyor ve çift tıklayarak açıtığımız programı siliyoruz ama asla unutmayın sildikten sonra çöp kutusunu bosaltın yoksa deiğiniz gibi program kendini yeniliyor ben islemi yaptıkdan sonra oturumu kapatıp bida açtım UYARI:Çöp kutusu sağ tıklayıp bosaltın seçip bosaltmayın ben öle yaptım belki bi sorun çukabiliR :Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Temmuz 2012       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
beyler cok basit simdi size bunu anlaticam ilk olarak bilgisayari yeniden baslatin bilgisayar acilir acilmaz ctrl alt delete yapin ama bunu hizli yapin hizli yapmassaniz reddet bunu securtiy shield ama hizli olursaniz yaparsinz eed devam edelim hizli yaptiktan sonra İSLEMLERDEN rasgele bsy cikicak sddsdasdf.exe gibi bsy cikabilir veya sacma bsyler cikicak iste Msn Grin o cikan sacma seyi gorevini sonlandiricaksinz ondan sonra internetten combo fix diye bir program var suan size indirme link veriorum:ComboFix ndir - Download > Gezginler burdan indirebilirsinz arkadaslar indirdikten sonra calistirn tum vurisleri yok eder ve securtiy shield sona erdirir